KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problem z upgradem oprogramowania 9
sieno

czee. mam taką sprawę próbuje też wgrać do swojej wiwy hd 238 nowy soft który pobrałem ze stronki wiwy ale niemoge za cholere. robie wszystko tak jak w instrukcji i niema momentu aktualizacji, po rozpakowaniu wgrałem na płytke i nic sie niedzieje. ? co to za przyczyna pomóżcie jeśli mozecie. co robie źle? pozdro dla was..

balu14

sprawdz jaki soft masz wgrany. napisz , a cos wymyslimy. u mnie bylo podobnie, nie widzial oprogramowania, a przyczyna byla bardzo blacha. sprawdz w odtwarzaczu i napisz.pozdrawiam
moj gg 5539498

olek777

> sieno o 2006-04-04 18:15:41 napisał:
> robie wszystko tak jak w instrukcji i niema momentu aktualizacji

masz złe rozszerzenie pliku z softem, albo to co ktos pisal kiedys – trzeba wcisnac ENTER bedac w katalogu z softem

viperlodz

ja mam ten sam problem nagrałem z możliwą najmniejszą prędkością. Włączam w odtwarzaczu tak jak napisane. Klikam enter na folder upgrade i nic się nie dzieję.
Na płycie mam nagrane:
Folder o nazwie "WIWA HD238 v156"
Wchodząc w niego mam folder → "upgrade" —> a w nim jest plik "WIWA.238"
Co robię źle? Proszę o pomoc.

kerio

Mam wiwę 138.Sofcik ze strony zainstalował się automatycznie bez majstrowania pilotem.Wiwa śmiga aż miło.Może to jakiś wyjątkowy egzemplarz.

jarek998

Tez mam ten problem.Wiwa nie widzi pliku wiwa.238
Ja mam soft 127(wgrany)
Pomocy co dalej?
Może trzeba zacząc od jakiegos starszego softu ale gdzie go poszukać?

apokor

Witam.
Sprawa jest banalna. Trzeba zmienić rozszerzenie pliku z .238 na .080. Wtaki sposób zrobiłem upgrade mojej wiwki z oprogranowania 122.

kobieta

Witam. Ja mam taki sam problem jak większość piszących tutaj forumowiczów – z tym że próbuje wgrać oprogramowanie do Wiwy hd 228 i niestety nie chce się w żaden sposó zakutaliować. Oczywiście zrobilam tak jak bylo w instrukcji ale wchodząc do folderu upgrade i naciskając enetr nic sie nie dzieje. Prosze pomóżcie mi.
do apokor Ja też mialam oprogramowanie v122 i mam pytanie czy w 228 też zadziała ta zmiana z 228. na .080. ?? czy może cos innego trzeba wpisać?
Pozdrawiam

hiszpan6

Mam dokladnie taki sam problem jak wyzej czyli DVD 228 i po sciagnieciu nowego biosu czytnik go nie widzi. Czy mam zmieniac rozszerzenie pliku? Jezeli tak to na jakie? Z gory bardzo dziekuje za podpowiedz.

Pulon

Mam ten sam problem, co wszyscy powyżej. Ściągnąłem oprogramowanie ze strony wiwy. Postępuję zgodnie z instrukcją. Po włożeniu płytki klikam wiwa hd 238 v 156 potem upgrade i nic się nie dzieje. Co to znaczy zmienić rozszerzenie pliku? Może mi ktoś powiedzieć jak krowie na rowie co mam zrobić krok po kroku. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Proszę czekać…