FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

KOmedie 10
cysio

jaki znacie najlepsze i ktore warto ściagnać oprocz żółtodziobow,how high,soul plane,up in smoke,white chicks,little man,wieczny student,chlopaczki z sasiedztwa,chlopaki na ibizie! znacie ajkies fajne i najlepiej o zielsku ??piszcie

Katarina4

Zdecydowanie polecam "Eurotrip" ! Najlepsza komedia jaką oglądałam ;)

przemyslaw1989

Moim zdaniem niezły jest fim pt. "But Manitu" oczywiście z polskim lektorem. Poza nim Johny English- też po polsku. Można się nieźle przy nich pośmiać, zwłaszcza przy tym pierwszym.

Tytus

Np. "Straż wiejska" pełno tam zielska bo rzecz dzieje się na wsi!

johnny19w

Mnie śmieszył:
"Jay i Cichy Bob kontratakują" (2001),
"Ali G InDaHouse" (2002),
"Szalony Weekend" ("The Long Weekend", 2005),
"Statek miłości" (2002) i
"Straszny film 3" (2003), mniej część 4 (2005) – czekam na część 5 (2008) ;-).

Miszalinus

de best! ;)) są Rozmowy kontrolowane oraz złote runo Polecam Stare ale Jare

Spinnaker

> Tytus o 2006-08-25 00:25:00 napisał:
>
> Np. "Straż wiejska" pełno tam zielska bo rzecz dzieje się na wsi!

hehe, tak mi się przypomniało, to nie jest przypadkiem film występujący pod zamiennym tytułem: Wiejski patrol….?>?? bo jak tak, to poleeeeeeeecam :)

loner

Ostatnio ogladalem '’date movie'’ i '’american pie – band camp'’ – z typu amerykanskich komedii to te dwa filmy sa na poziomie.

z polskich filmow '’nic smiesznego'’ i '’dzien swira'’ – klasyki ze secyficznym dialogiem i chumorem, polecam tez trzecia czesc '’wszyscy jestesmy chrystusami'’ ale to juz bardziej dramat.

loner

humorem oczywiscie ;)

mcgee

"Shaun of the Dead" – komedia w pewnych kręgach wręcz kultowa ;))
"Night at Roxbury"
"Waiting"
Komedie może nie o zielsku, ale na pewno warte obejrzenia.

radosiewka

Z polskich "dzień świra i seksmisja". Z innych straszne filmy (jak dla mnie najlepsza była 3), american pie, Kevin sam w domu i w Nowym Jorku( klasyka puszczana zawsze na święta i nie tylko;p). "to nie jest kolejna komedia dla nastolatków" też jest fajnym filmem;)

Proszę czekać…