KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Zepsuty pilot 6
oleh

Elektrolit z zepsutych baterii zepsuł mi pilota od Wiwy 238
Czy ktoś sie orientuje czy można dokupić samego pilota i jaka cena?
Pozdrawiam B

Neo10

pisz do serwisu ;] choc oni naogol bardzo zadko odpowiadaja niestety

jak sie dowiesz posc info bo tez szukam jednego pilota dla znajomej

Miniekk

Z tego co się orientuje (i chyba jest na stronie wiwy) to pilot do 238 kosztuje około 50zł.

zibiwad

Witam. Jeśli miałbym dać 50 złotych za nowy pilot do wiwy to wolałbym dołożyć jeszcze 20 i kupić pilot-kombajn do wielu urządzeń. Przynajmniej zniknie kłopotliwe szukanie pilotów i bałagan z nimi. Nie chcę tu robić za reklamę ale jest taki pilot uniwersalny samoprogramujący, (chyba MAK, czy jakoś podobnie) i on obsługuje wszystkie urzadzenia ,nawet te niefirmowe. Pozdrawiam forumowiczów.

oleh

Serwis ku mojemu zaskoczeniu odpowiedział mi na emaila po kilku godzinach.
Jeśli kogoś to interesuje to podaje cenę za nowego pilota do WIWA 238 (koszty przesyłki i pobrania wliczone) : 40 PLN

oleh

Jakoś nie pasiło mi wydać te 40 PLN na nowego pilota do Wiwy , postanowiłem rozebrać i dokładnie wyczyścić rozlany elektrolit z wnętrza pilota.
Sam pilot jest na zatrzaski i łatwo go otworzyć , w środku porażają tandetne rozwiązania konstrukcyjne ale spoko w końcu kto tam zagląda.
Czyściłem benzyną ektrakcyjną , ładnie wszystko zeszło , zapodłaem nowe baterie (tym razem lepszej marki) i pilot śmiga jak nowy.

sYgNaL

Mi także przestał nagle działać pilot ale moja wiwa 238 jest jeszcze na gwarancji i na moje pytanie czy gwarancja obejmuje pilot zostałem bardzo profesjonalnie potraktowany gdzie poproszono mnie o adres gdzie ma zostać wysłany nowy pilot bez potrzeby odsyłania zepsutego no i pilot dotarł pocztą i działa.

Jak dla mnie WIELKI PLUS dla Proabit naprawdę mile zaskoczył :)

Proszę czekać…