KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

UPGRADE do 138B 4
Huherko

Nie moge odtworzyć plkiów AVI, ani WMV, (filmiki nagrałem aparatem cyfrowym) domyślam się, że potrzebna będzie aktualizacja kodeków. Czy mógłbym się dowiedzieć skąd mógłbym to pobrać?

rostek2

Nie jest potrzebna zadna aktualizacja kodekow – chyba, ze probujesz odtworzyc te filmy na komputerze a komputer ich nie odtwarza – wtedy tak – sciagnij kodeki i zainstaluj na kompie.

Jesli chodzi o WIWE, nie odtworzysz z czesci aparatow filmow w formacie AVI a o WMV mozesz zapomniec.

Jedyne rozwiazanie to przekonwertowanie tych filmow jednym z dostepnych narzedzi.

Ja polecam:
- Virtual Dub Mod (ale trzeba sie troche na tym znac, bo sobie nie poradzisz)
- TMP Enc Xpress 3.0 – dosc prosty i z duzymi mozliwosciami.

Oprocz tego poszukaj w sieci – znajdziesz mnostwo konwertertow (ktos kiedys polecal jakis Ashampoo ….cos tam cos tam)

pzdr

Rostek

Huherko

Dobrze, ściągnołem i zainstalowałem, ale podczas konwertowania filmu który trwa 10 minut, ten nowy ważyć będzie ok 15 GB, po przerobieniu kilku ramek plik ważył juz 50 MB, po przerobieniu ok 15 % ważył juz 2,5 GB co z tym zrobic ??

idarek

W tych programach, a konkretnie Avi Recomp można ustawić wielkość formatu wyjściowego (najlepiej większy lub równy formatowi wejściowemu).

Proszę czekać…