KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Jak wgrać soft do Wiwki??? 4
afti

Wita.
Pobrałem soft do Wiwa HD238,v 156 zalecany.
Mam takie pytanie który katalog wgrać na płytke,po zozpakowaniu mam folder:Wiwa HD238V156…..czy bezposrednio wgrywa sie ten folder,czy nastepny upgrade,czy jeszcze po kliknięciu na upgrade Wiwa.238 plik 238.1024KB????
Z góry dzieki za wskazówke.

marekwk

Zanim zrobisz aktualizację softu, sprawdź jaką masz wersję w odtwarzaczu, czy aby nie nowszą.

afti

moja wersja to v 140

marekwk

Pobierz instrukcj instalacji softu:

http://www.wiwa.info.pl/new/files/WIWA%20238B%20-%20aktualizacja%20oprogramowania.pdf

będzie wszystko jasne.

kaeres

Daawno nie aktualizowałem mojej WIWY 238U i nie pamiętam dokładnie jak ma wyglądać katalog z plikiem.
Wg. instrukcji obsługi wygląda to tak, że sam plik z softem jest w 4 podkatalogach.
Czy taka ma być ścieżka dostępu do niego czy bezpośrenio katalog upgrade tylko ma być czy może jedynie sam plik ?
Drugie pytanie to czy wg. instrukcji ma to być tylko i wyłącznie czysta, nowa płytka cd-r czy może to być DVD-RW, CD-RW ?

Proszę czekać…