KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA 128 7
adamd

Witam, mam pytanie. Czy Wasze WIWY 128 tez niemilosiernie wibrują? Dzisiaj kupilem ten model w carrefourze. Przyjechałem do domu, postawiłem ją na półce, włączyłem, włozyłem płyte i zamiast spokojnie obejrzeć film musiałem słuchac jak ona hałasuje. Jeśli dotknie się ją dłonią w czasie gdy odtwarza film to czuć jak cała drga. Odwiozłem ją do sklepu i wymieniłem na inną sztuke. Rezultat? To samo. Miałem siłe jeszcze raz wymienić ja w sklepie ale to samo. Na 3 egzemplarze 3 strasznie wibrują podczas odtwarzania płyty. Czy to normalne? Czy tak ma być? Wcześniej mialem 138 (teraz poszła do rodziców), ten model był cichutki. Nie chce ponownie jechac do sklepu i wymieniac znowu bo mnie juz gosc chyba wysmieje. Prosze o odpowiedź

idarek

W przypadku moich wiw (2x 238U i 1x 128), żadna nie wykazuje takich symptomów… moze oni mają jakieś wybrakowane modele… ew. spróbuj na innych płytach czy też tak się dzieje… ale nie powinno to robić różnicy.

pozdr.

adamd

no wlasnie na wszystkich plytach. wyslalem zapytanie do serwisu, mam nadzieje ze tym razem doczekam sie na odpowiedz, a jak nie to bede dzwonił. W sumie 138 była rewelacyjna, 128 tez jest git, gdyby tylko tak nia nie telepało :(

besson

potwierdzam w zeszłą niedzielę kupiłem w carrefour-rze we wtorek już ją wymieniałem powód zacinała sie na płytach, nowa skolei buczała (sadzę, że to jakis wentylatorek na procesorze) jedyny sposób to było postawienie ja w pionie na boku ale i to nie zawsze pomagało. Wczoraj sie zacieła na nówce sztuce DVD i dziś ją wymieniłem na nowa własnie testuję jutro dam znac czy jest ok.
pzdr
Bess

ps jak ja zawiozłem do carrfour-a to oczywiscie bydle jedno działało :) a gość patrzył na mnie jak na idiotę

adamd

> besson o 2006-09-16 22:22:15 napisał:
>
> potwierdzam w zeszłą niedzielę kupiłem w carrefour-rze we wtorek już ją
> wymieniałem powód zacinała sie na płytach, nowa skolei buczała (sadzę,
> że to jakis wentylatorek na procesorze) jedyny sposób to było postawienie ja

Przeciez one nie maja zadnych wentylatorów? Uklad pozycjonowania płyty musi byc zdupczony i wpada w wibracje.

besson

acha, ciekawe dlaczego to raz wibruje a raz nie ??

adamd

> besson o 2006-09-17 20:46:45 napisał:
>
> acha, ciekawe dlaczego to raz wibruje a raz nie ??

Bo zmienia sie predkosc obrotowa płyty przez co zmniejszaja sie rowniez drgania? Wentylatorów zadnych w niej nie ma.

weasel

moze masz krzywe plyty? To się zdarza np jak kupujesz cala belke plyt do wypalania i byly zle transportowane to moga byc krzywe nawet tak ze nie da sie na nich nic wypalic. Ja natomiast mialem krzywa obudowe od wiwy 128 i nie chciala stac prosto na rownej powierzchni :D

Proszę czekać…