ŚWIAT TV 85 nowy temat
szukaj Kategorie

Spędzamy 4 godzin dziennie przed telewizorem i tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat programów, które lubisz oglądać i podyskutować o wszystkim co związane z TV.

Ojciec Mateusz 5
Chemas

Raz na jakiś czas zerknę na ten serial. Jest całkiem przyjemny do oglądania. Uważam go za jedną z lepszych polskich produkcji serialowych ostatnich lat, a już na pewno jedno z nielicznych dobrych ze stajni tvp.
Co Wy sądzicie? Oglądacie czasami (lub oglądaliście, teraz to tylko powtórki)?

PS Po raz kolejny przy oglądaniu pomyślałem sobie, że gdyby nie ksiądz detektyw, to pół Sandomierza siedziało by w więzieniu za niewinność ;)

fredaser

@Chemas Parę lat temu oglądałem ale obejrzałem tylko niektóre odcinki, jednakże na tyle ile ich obejrzałem mogę powiedzieć, że to całkiem niezły serial.

JoShiMa

@Chemas Rzucam czasem okiem jak jestem u rodziców. Rzeczywiście lekka, przyjemna rozrywka.

Chemas

@JoShiMa Znam to :)
Ja też co zobaczę to tylko dzięki temu, że moja matula uwielbia ten serial.
Ale jeszcze bardziej lubi Alexa, ale to właściwie, z tego co się dowiedziałem, głównie ze względu na psa ;)

stRangeMercy

@Chemas Ojciec Pi$deusz

Gargamelu

Obecnie Ojciec Mateusz stał się Internetowym memem, no cóż, starsze kobiety też muszą coś oglądać i czymś żyć i pod tym względem jest niezły

Proszę czekać…