FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Listy 12
anankenix

Witam. Dodałam bardzo dużo własnych list do filmów (typu "II wojna", "postapo" itp.), ale wyświetla się tylko pierwsze 30. Reszta się dodaje, istnieją, ale nie pokazuje ich na stronie po kliknięciu w zakładkę "Listy", więc nie można sprawdzić, jakie filmy są dodane pod tymi zakładkami. To chyba jakiś błąd strony, że jest ograniczona ilość wyświetlania.

Czy można coś z tym zrobić, zmienić coś w ustawieniach?

Bedę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam,
Anankenix

Chemas

@anankenix Wielki szacunek za taką liczbę list :)
Podejrzewam, że twórca portalu nie przewidział tego.
Przekażę ten wpis.

stRangeMercy

@Chemas To chyba ochrona przed spamem.

Chemas

@stRangeMercy być może, ale od ocenienia jest administracja

Khaosth

@anankenix @Chemas @stRangeMercy @Grzegorz_Derebecki
Trochę kiepsko jeżeli limit list to 30, bo sam dobiłem do 24 i mam zamiar dodawać przynajmniej 5 rocznie.

Trzeba by dodać stronicowanie do listy własnych list. Nie wiem jak jest w przypadku większej liczby list, ale jeżeli przy dodawaniu filmu do listy wyświetlana jest pełny wykaz list bez przewijania, to też byłby trochę uciążliwy mankament.

Zresztą mogła by się też przydać wyszukiwarka list – pewnie nie ograniczy wyraźnie ich dublowania, ale ułatwi ich przeszukiwanie i może pozwoli komuś znaleźć interesujące tematy. Bez wyszukiwarki to dość hermetyczna zakładka trochę dla nikogo.

Chemas

@Khaosth Dzięki za wypowiedź. Dlatego ruszyłem ten temat.

anankenix

Sprawdziłam, że kiedy jest więcej list to w zakładce "Listy" widać tylko 30, resztę można zobaczyć jak wejdzie się w listy wszystkich użytkowników.

Jak można zrobić listy tylko dla siebie? Gdyby zakładka "listy" wyświetlała się tylko dla mnie, nie byłoby niepotrzebnego spamu, zwłaszcza że niektóre listy miałam konkretnie pode mnie i chcę mieć po prostu wszystkie swoje filmy uporządkowane, żebym tylko ja tam dodawała swoje filmy bez dostępu innych osób.

Chemas

@anankenix masz rację. Myślę, że odpowiednia osoba się odezwie w tej sprawie.

anankenix

@Chemas

Dziękuję. ;) Mam nadzieję, że administrator coś z tym zrobić. ;)

Sweet_Foxy

@Chemas Też mam dużo list i jest to uciążliwe, że trzeba ich szukać naokoło.

Chemas

@Sweet_Foxy ja za dużo nie mam, chociaż pracuję nad tym :) rozumiem jednak kłopot. Ogólnie rzecz biorąc, cały pomysł z listami jest super i można powiedzieć, że innowacyjny, jednak jest wiele problemów z zarządzaniem. Już nawet nie mówie o dużej liczbie list, ale nawet w samej liście przydałaby się jakaś metoda porządkowania, opisywania itp.

Grzegorz_Derebecki

@anankenix Już powinno być widać wszystkie listy.

anankenix

@Grzegorz_Derebecki

Dziękuję za szybką reakcję, wszystko działa. Super, po prostu wspaniały odzew, naprawdę dziękuję. :)

Proszę czekać…