FDB.PL 1140 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Nazwy sezonów 4
odlotek

Hej! Może warto byłoby rozważyć dodawanie tytułów poszczególnych sezonów. Jest to coraz częściej spotykane, że sezony są osobnymi historiami, z nowymi aktorami i pod własną nazwą np. "Detektyw: Kraina nocy" (tutaj dodane po prostu jako sezon 4 bez wyszczególnienia tej nazwy).
Nie wiem też jak dodać do bazy drugi sezon serialu "Krucjata". Funkcjonuje on tutaj jako "Krucjata. Prawo serii". Natomiast niedługo premiera kolejnych odcinków pod tytułem "Krucjata 2. Znak bliźniąt".

Grzegorz_Derebecki

@odlotek Planujemy dodać sezony w taki sam sposób jak dodaje się odcinki wtedy sezon mogłby mieć własny tytuł :) Jednak nie podam jeszcze ram czasowych.

Zigor

@odlotek Najbardziej to przydało by się przy AHS, ma to aż 13 sezonów już, a każdy sezon to inna historia.

fredaser

@odlotek @Grzegorz_Derebecki @Zigor do tej pory niektórzy użytkownicy wpisywali tytuł sezonu normalnie w tytułach przy serialu plus ręcznie w atrybucie np.: tytuł pierwszego sezonu itd. Widać to właśnie przy wspomnianym AHS

jacks

@odlotek Może to nie idealne rozwiązanie, ale ja dodaję tytuł sezonu przed tytułem odcinka i w ten sposób mamy np. https://fdb.pl/film/797189-konflikt/episodes

Proszę czekać…