FDB.PL 1140 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Opis dystrybutora 9
Sweet_Foxy

Trzeba w końcu uporządkować sprawę opisów. W poradniku mamy jak byk: „Za opisy dystrybutorskie uznajemy opisy znajdujące się na stronach internetowych dystrybutorów kinowych, dystrybutorów DVD/VHS lub też oficjalnych stronach festiwali filmowych”. Albo zmieńmy zapis w poradniku, że mogą to być też opisy z platform VOD, albo dodajmy inne rodzaje opisów, co już było kilka razy postulowane.

Grzegorz_Derebecki

@Sweet_Foxy A jak będzie lepiej chcemy platformy rozróżniać? Oni nie są dystrybutorem danego filmu? Jeżeli widzisz taką potrzebę możemy dodać dodatkowy typ tylko jak go nazwać platforma streamingowa?

Sweet_Foxy

@Grzegorz_Derebecki, nie mieszczą się w definicji z poradnika. Może być opis z platformy VOD.

Grzegorz_Derebecki

@Sweet_Foxy zgadzam się, że się nie mieszczą ale można definicję rozszerzyć. Zależy czy chcemy mieć jasną informacje ze to opis z platformy streamingowej czy dystrybutora. VOD raczej nie bede używał bo wszędzie piszemy o platformach streamingowych na stronie więc pewnie całą nazwę tu też byśmy użyli.
Mnie osobiście osobny typ opisu nie jest potrzebny i zmodyfikowałbym opis w poradniku bo nie wydaje mi się, by jakąś wartość dodaną miała ta informacja. Oczywiście jeżeli uznacie, że lepiej mieć osobny typ to mogę go dodać.

Sweet_Foxy

@Grzegorz_Derebecki, toż napisałam albo-albo. Można zmienić zasadę w poradniku, ale żeby było jasne, co można dodawać i akceptować. Może niech się jeszcze inni wypowiedzą w tej kwestii. :-)

fredaser

@Sweet_Foxy Jestem za rozszerzeniem obecnego zapisu w poradniku o opisy z platform VOD.

Jankes

@Sweet_Foxy ja też za rozszerzeniem obecnego zapisu, bo nie potrzebny jest kolejny typ opisu.

jacks

@Sweet_Foxy również za rozszerzeniem

Sweet_Foxy

@jacks, @Jankes, @fredaser, @Grzegorz_Derebecki, zatem dopiszę w poradniku.

k_malecki

@Sweet_Foxy @jacks @Grzegorz_Derebecki @Jankes @fredaser Ja jeszcze zahaczyłbym o opisy odcinków seriali ze stron telewizji, na zamówienie których serial powstał. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi.

Proszę czekać…