FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Witamy ;-) 73
Grzegorz_Derebecki

No i startujemy, narazie w bardzo ograniczonej formie, jednak z czasem postaramy się dodać nowe funkcje do strony. Chetnie wysłuchamy waszych propozycji i opinii.

Pozdrawiam !

abuszekemaczan

powiem któtko: pomysl genialny :D]

EDIT: opini jeszcze nie wyraz bo musze przejżeć z grubsza ten serwis… raczkujący serwis. Jednak zapowiada sie bardzo ciekawie.

Grzegorz_Derebecki

> abuszekemaczan o 2006-02-21 23:30:43 napisał:
>
> powiem któtko: pomysl genialny :D]
> EDIT: opini jeszcze nie wyraz bo musze przejżeć z grubsza ten serwis…
> raczkujący serwis. Jednak zapowiada sie bardzo ciekawie.

Dzięki, jeszcze daleka droga przed nami jednak od czegoś trzeba zacząć ;)

Krzysztof_Czerepak

No w końcu startujemy :)
Mam nadzieję, że pomimo iż narazie jesteśmy nieco "okrojeni" to szybko uzbieramy pokaźną liczbę użytkowników :)

no nic istniejemy dla was i dzięki wam, dlatego liczymy na wszelkie sugestie :)

Grześ: ale nie bądź taki tajemniczy…. powiedz od razu, że już planujesz dodanie nowych funkcji ;) ale do tego jeszcze trochę czasu…

miejmy nadzieję, że decyzja o szybszym uruchomieniu… można powiedzieć "wczesnej wersji alpha" okaże się dobrym posunięciem :)

pozdrawiam i zachęcam do korzystania z serwisu….

abuszekemaczan

Proponowal bym powiekszenie avatarka w postach… bo w tej miniaturce to nic nie widac :(

adamu

brzmi zachecajaco

oby kiedys dorobila sie ta strona takiej renomy jak jej odpowiednik z koncowka .com ;)

macnow

No fajnio… ale jeszcze bardzo dużo pracy przed nami ;]

Anita_Nowakowska

Oj tak… Przeraża mnie sama myśl o tym ile będzie trzeba włożyć pracy aby strona miała choć w małym stopniu wygląd i bazę taką jaką byśmy chcieli.

Ale sami tego chcieliśmy i… warto, choćby dla samej satysfakcji.

Krzysztof_Czerepak

> Anita Nowakowska o 2006-02-22 00:52:01 napisał:
>
> Oj tak… Przeraża mnie sama myśl o tym ile będzie trzeba włożyć pracy aby
> strona miała choć w małym stopniu wygląd i bazę taką jaką byśmy chcieli
> mieć.
> Ale sami tego chcieliśmy i… warto, choćby dla samej satysfakcji.

racja panienko ;-) hyhy wspólnymi siłami dojdziemy do celu :)

Jay

Raczkujaca stronka, ale mam nadzieje ze sie wyrobi =] Z nowych funkcji to mam nadzieje, ze bedzie baza filmow i wyszukiwarka =] Bo jesli jest sie 'baza' filmowa to wypadaloby miec do tego jakies podstawy ;)

SZWAGIER

Ale jazda :D Będzie ciekawie, gratuluję pomysłu. Dużo do zrobienia ale jaki będzie efekt końcowy :) :)

Gural

mnie tam na razie widziałaby się niewielka zmiana kolorystyki, aby dział się wyróżniał na tle stronki, ale na początek podoba mi się,

Witam

Tuti

jak dla mnie kolorystyka jest swietna :)
wszystko ladnie, przejrzyscie widac, kolory nie mecza oku, przeglada sie przyjemnie :)

jedynie, gdy najade myszka na skrotowy opis newsa to zmienia sie na szary, a ten szary nie jest tak dobrze widoczny na bialym tle. ale da sie wytrzymac :)

Grzegorz_Derebecki

> Tuti o 2006-02-22 16:10:08 napisał:
>
> jak dla mnie kolorystyka jest swietna :)
> wszystko ladnie, przejrzyscie widac, kolory nie mecza oku, przeglada sie przyjemnie :)
> jedynie, gdy najade myszka na skrotowy opis newsa to zmienia sie na szary, a ten
> szary nie jest tak dobrze widoczny na bialym tle. ale da sie wytrzymac :)

Bo wtedy możesz kliknąć na tą wiadomość by przeczytać całą ;-)

Franek

GRATULACJE :)

srebrny

Juz dobre dwa lata temu slyszalem ze ktos planuje stowrzyc imdb.pl niewiem czy to wy ale mojego GRATULACJE

Kajo

czy strona dziala z blogoslawienstwem imdb.com? czy planujecie stworzyc cos na ich styl? czy tez ten projekt ma byc oddzielnym, dzielacym sie z imdb.com tylko i wylacznie nazwa?

…tak i tak: idea genialna :) tego brakowalo w tym kraju!

Skwarek

jak sie rozwinie bedzie ciekawa stronka jak by co to jestem chetny zeby dodawac newsy filmy do bazy itp. itp. :D

pozdrawiam

sam001

No, Adminie dobra robota:), nareszcie się doczekałem. Kolorystyka, nie mam do niej zadnych zastrzezen! Wogole, git!
A moze tak przeniesc recenzje z forum napisy.org prosto z dzialu recenzje

eThua

test ;) Dziecinko miło Cię widzieć i tutaj ;)

Spake

noo i coz ja moge powiedziec, oby sie rozrosl serwis i byl rownie znany co n.o :)

HokaHey

> Kajo o 2006-02-22 21:06:41 napisał:
>
> czy strona dziala z blogoslawienstwem imdb.com?

Także się podpisuję pod tym pytaniem, więc jak jest ?

Grzegorz_Derebecki

> HokaHey o 2006-02-23 11:52:24 napisał:
>
> Także się podpisuję pod tym pytaniem, więc jak jest ?

Nie, jestesmy niezależny od imdb.com.

kkk32

Witam :)
Bardzo dobry pomysl – jestem fanem imdb.com, mam nadzieje, ze imdb.pl przebije ja wkrotce :)

Mam pytanie – czy na Forum ukaze sie dzial typu Hyde Park? Dla takich rozmow o niczym?

Pozdrawiam Zaloge – jeszcze raz gratuluje pomyslu i trzymam kciuki za dalszy rozwoj :)

Proszę czekać…