KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

korr 3358 5
mariuszb

kilka dni temu kupiłem korra 3358. wcześniej zapoznałem się z komentarzami na temat tego sprzetu i szczerze mówiac nie były one zachęcajace do zakupu tego modelu, mimo to postanowiłem zaryzykowac. okazało sie, że był to dobry zakup. odtwarzacz działa bez zarzutu. najpierw sprawdziłem funkcje, do których było najwięcej uwag, a więc odczyt zdjec. okazało się, że korrek radzi sobie z nimi bez żadnego problemu pomimo że zdjęcia robione były kodakiem 3.1 mgpix. szybko je wczytywał, wyraźnie wyswietlał na całym ekranie i sprawnie przeżucał do kolejnej fotki. świetnie sobie radził z filmami zapisanymi w różnym formacie, szybko je ładował i sam automatycznie odszukiwał napisy. nie wystąpiły u mnie równiez problemy opisane przez jednego użytkownika korra 3358 a mianowicie tekst wyświetlany był akurat tyle czasu ile powinien a nie znikał dopiero po ukazywaniu sie kolejnych linijek tekstu. płyty wczytuje szybko i sprawnie je odtwarza, obraz jest bardzo dobry i dźwięk również a sam odtwarzacz pracuje cichutko. był również komentarz co do wielkiego napisu off kiedy odtwarzacz jest w pozycji czuwania. osobiście mi to nie przeszkadza a po wciśnięciu przycisku "power" mamy problem z głowy ;-)
ogólnie rzecz biorąc jestem puki co zadowolony z korka i niech tak zostanie. wierzę, że opisywane przez innych użytkowników problemy z tym modelem okazą się tylko błędami w sztuce podczas produkcji i nie stana się regułą korra 3358. wcześniej miałem dwa modele dvd sony i pioneera. jednak jeśli chodzi o możliwości, funkcje i inne bajery korr bije tamte na głowę. firmie sony bym sie nie dziwił ponieważ sa potężnym udziałowcem producentów filmowych takich jak np. uniwersal wię normalne, że stawiają na orginalne filmy dvd, ale pioneer mógłby potrafic trochę więcej.
tak czy inaczej korr oferuje dużo więcej i dużo mniej kosztuje więc mam nadzieję, że stanie się hitem handlowym, i że będe mógł na tym forum przeczytać jeszcze nie jedną pozytywną opinie na jego temat.**

balagan23

Zgadzam się odtwarzacz jest o.k
Czyta prawie wszystkie moje płyty a jest ich ponad 300. Jedyny mały minus to brak zmiany wielkości czcionki napisów.

alonzo5

Witam zakupiłem rodzicom korra 3358 jednak sa to starsi ludzie i maja problem z ładowaniem napisów czy jest jakas funkcja aby napisy ładowały sie automatycznie przy wybraniu tylko pliku avi i zeby odtwarzacz zmienial napisy samoistnie po zmianie płyty ? Zeby działał tak jak Korr DVD/DIVX HYD-9907DX- Proszę o odpowiedz – dzieki z góry i pozdrawiam Tomek

yacek__b

> alonzo5 o 2007-01-25 11:29:09 napisał:
>
> Witam zakupiłem rodzicom korra 3358 jednak sa to starsi ludzie i maja problem z
> ładowaniem napisów czy jest jakas funkcja aby napisy ładowały sie
> automatycznie przy wybraniu tylko pliku avi i zeby odtwarzacz zmienial napisy
> samoistnie po zmianie płyty ? Zeby działał tak jak Korr DVD/DIVX HYD-9907DX-
> Proszę o odpowiedz – dzieki z góry i pozdrawiam Tomek

no niestety w modelu 3358 ( jak i 2258 ) trzeba recznie wskazać :-( , szkoda że nie kupiłeś 9907 DX zwłaszcza że znowu są w ofercie Proabitu .

yacek__b

> mariuszb o 2006-11-07 23:19:04 napisał:
>
> kilka dni temu kupiłem korra 3358. wcześniej zapoznałem się z
> komentarzami na temat tego sprzetu i szczerze mówiac nie były one
> zachęcajace do zakupu tego modelu, mimo to postanowiłem zaryzykowac. okazało
> sie, że był to dobry zakup. odtwarzacz działa bez zarzutu. najpierw
> sprawdziłem funkcje, do których było najwięcej uwag, a więc odczyt zdjec.
> okazało się, że korrek radzi sobie z nimi bez żadnego problemu pomimo że
> zdjęcia robione były kodakiem 3.1 mgpix. szybko je wczytywał, wyraźnie
> wyswietlał na całym ekranie i sprawnie przeżucał do kolejnej fotki.
> świetnie sobie radził z filmami zapisanymi w różnym formacie, szybko je
> ładował i sam automatycznie odszukiwał napisy. nie wystąpiły u mnie
> równiez problemy opisane przez jednego użytkownika korra 3358 a mianowicie
> tekst wyświetlany był akurat tyle czasu ile powinien a nie znikał dopiero po
> ukazywaniu sie kolejnych linijek tekstu. płyty wczytuje szybko i sprawnie je
> odtwarza, obraz jest bardzo dobry i dźwięk również a sam odtwarzacz pracuje
> cichutko. był również komentarz co do wielkiego napisu off kiedy odtwarzacz
> jest w pozycji czuwania. osobiście mi to nie przeszkadza a po wciśnięciu
> przycisku "power" mamy problem z głowy ;-)
> ogólnie rzecz biorąc jestem puki co zadowolony z korka i niech tak zostanie.
> wierzę, że opisywane przez innych użytkowników problemy z tym modelem
> okazą się tylko błędami w sztuce podczas produkcji i nie stana się
> regułą korra 3358. wcześniej miałem dwa modele dvd sony i pioneera. jednak
> jeśli chodzi o możliwości, funkcje i inne bajery korr bije tamte na głowę.
> firmie sony bym sie nie dziwił ponieważ sa potężnym udziałowcem
> producentów filmowych takich jak np. uniwersal wię normalne, że stawiają na
> orginalne filmy dvd, ale pioneer mógłby potrafic trochę więcej.
> tak czy inaczej korr oferuje dużo więcej i dużo mniej kosztuje więc mam
> nadzieję, że stanie się hitem handlowym, i że będe mógł na tym forum
> przeczytać jeszcze nie jedną pozytywną opinie na jego temat.**

mariuszb – no może trafił Ci sie dobry egzempalarz , jak potestujesz go dłużej to drapnij czy wsio jest OK.

ps. dzisiaj kurier przywiózł z naprawy mi korra 2258 , napisali że wymieniono dekoder+ optyke ( łooo ) , sprawdzam płyki i na razie czyta wsio jak za nowości , pytanie jak długo ?

Lasica

Dokładnie – probemy ujawniają się po około miesiącu. Jest to też Twój pierwszy odtwarzacz divx dlatego jesteś tak zachwycony – co rozumiem, ale wierz mi że są odtwarzacze dużo lepsze a wcale nie dużo droższe.

Bezproblemowego użytkowania życzę :)

Pozdrawiam

Proszę czekać…