Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Sentyment 24
LadSamael

Pewnie kazdy z nas ma jakis film ktory obejrzal jako dziecko i teraz do dzis wspomina go ze szczegolna uwaga:) Moim takim sentymentalnym filmem jest `niesmiertelny` – zakochalem sie w nim jak mialem 10 lat, moglbym go ogladac pare razy na tydzien i caly czas mialbym niedosyt:) Zapraszam do typowania!

Kamil_Kwietniewski

Ja powiem szczerze, nie pamiętam ;) Kiedyś obejrzałem pewien film, którym się zachwycałem przez długi czas… Niestety tytułu nie pamiętam, a z chęcią zobaczyłbym ten film ponownie ;)

majron

mighty ducks :)

dzorcz

To bedzie na pewno " Big Trouble in Little China", bylem na tym filmie siedem razy w malutkim kinie ktore juz niestety zamknieto

skunksior

a dla mnie to sa dwa takie filmy:
"Ucieczka z N.Y."…..z Kurtem Russelem
oraz
"Greystoke:Legenda Tarzana wladcy malp"…super gra Lamberta i jak dotąd nie ma lepszej wersji tego filmu

Hsi_Nao

"Ze śmiercią jej do twarzy" :)

LadSamael

No wreszcie ktos zauwazyal ten film i Lamberta;) Osobiscie uwielbiam goscia, tylko nie wiem czemu ma pecha do filmow ktore zazwyczaj nie stoja na wysokim poziomie. Wlasnie Greystoke i Niesmiertelny pozwolily mu na dotarcie do wiekszej widowni a co za tym idzie widownia zobaczyla ze naprawde niezly z niego aktor (to spojrzenie;) . Pozdrawiam!

tolo1

Serial "Star Trek" który jest dla mnie kultowy oraz "Niekończąca się opowieść" z rewelacyjną oprawą:-)

nathalie

Tak samo jak HsiNao "Ze śmiercią jej do twarzy" :)

Ronaldinho

Dużo tego jest, ale jeśli tylko jeden typ, to chodzi mi po głowie "Edward Nożycoręki".

tolo1

A serial ALF pamięta ktoś jeszcze:-)??

Flames23

Było ich bardzo dużo, i każdy z nich mógłbym oglądać po kilkanaście razy, wybieram tylko kilka:
"Terminator",
"Obcy- decydujące starcie"
"Predator",
"Indiana Jones i świątynia zagłady",
"Sok z żuka",
"Wielka draka w Chińskiej dzielnicy",
"Nieśmiertelny",
“Greystoke:Legenda Tarzana wladcy malp”,
"Imperium kontratakuje",
"Powrót Jedi".

Trophy

> tolo1 o 2008-10-16 05:44 napisał:
> A serial ALF pamięta ktoś jeszcze:-)??

O tak, pamiętam. :)
Oglądało się

egocentryk

Dużo, jednak 3 przychodzą mi na myśl i dla mnie są klasyką:

- Memento
- Adwokat Diabła
- Mechanik

tolo1

No i niezapomniany MacGyver:-)

kamil_ka

GOONIES- chyba tak to się pisze.

tolo1

A Indiana Jones czy King Kong:-)

piwo_war

"Child’s Play 2" :)

terka

Thelma i Luiz…………….swietny Sok z Zuka no i ciagle wracam do Ojca chrzestnego rewelacja

terka

Zapomnialam o moim ulubionym filmie Smazone zielone pomidory polecam no i film ktory mnie zawsze wprowadza w dobry nastroj to Wesele Muriel

zdzichon

Też uwielbiam "Nieśmiertelnego". Kurgan to mój ulubiony czarny charakter w ogóle.

igorr7

A ja jako dziecko bardzo lubilem Kevin [Sam W Domu / Sam W Nowym Jorku ] , Kilera :d , i jeszcze RoboCopa .

katarzynaOOO

Moim jest Niekończąca sie opowieść

Mantykora

u mnie "Hair" i "Lista Schindlera" :)

Bert

Nie wiem do końca dlaczego, ale mnie ruszył – we wczesnej młodości – niepozorny polski film z lat 60-tych "Pingwin". Bohater mikrus,pogardzany przez kumpli studentów, stara się – można powiedzieć – fanatycznie o względy koleżanki z roku(para Andrzej Kozak i Krystyna Konarska, zresztą piosenkarka,nie zagrała już dużej roli). Historia z cyklu "beznadziejna miłości", bo ona to szykowna panna, a on, wiadomo – Pingwin. Walczy o nią z determinacją, kompletnie bezinteresownie i honorowo, wdaje się w konflikt z szemranym towarzystwem(najgorszego z nich gra Zbigniew Cybulski – perła nie rola!). O mało co nie przypłaca tej miłości ciężkim kalectwem albo życiem, jednak ona go w końcu docenia,lecz czy pokocha? Romantyk ze mnie chyba, i tyle.

Proszę czekać…