ŚWIAT TV 85 nowy temat
szukaj Kategorie

Spędzamy 4 godzin dziennie przed telewizorem i tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat programów, które lubisz oglądać i podyskutować o wszystkim co związane z TV.

Polecajcie!!! 15
srebrny

A wiec kilka miesiecy mnie nie bylo jak juz zreszta wiadomo i pewnie wyszlo w tym czasie troche nowych seriali prosil bym o jakies podpowiedzi ,tytuly fajnie by bylo gdybyscie napisali cos wiecej o danym serialu narazie nadrabiam Prison Break i Losta ale za 2-3 dni je obejrze i chcialbym sie wziasc za cos innego wiec czekam na jakies propozycje:)

Trophy

Dziś masz okazje w TV oglądnąć "Supernatural" (pol. tyt. – "Nie z tego świata")albo ściągnij go! WARTO! :)
Pozdrawiam :)

srebrny

Supernatural juz ogladalem to raczej stary serial w sumie to mi sie niepodobal jakos specjalnie ale dzieki za checi:)

Trophy

No to oglądaj "Tru Calling", "Smallville", "Przyjaciele". :)

pietruch

Srebrny – ja polecam Ci: Veronica Mars, The Nine, Heroes, Jericho i Over There.

srebrny

Liczyłem na to ze pietruch mi cos poleci bo z tego co pamietam mamy podobne gusta Heroes juz sciagnelem dzisiaj sie biore za ogladanie z pozostalej trojki decyduje sie na Jericho veronica i over there odpada ale gdybys znalazl gdzies jakis ciekawy serialik to daj znac u mnie na blogu oczywiscie to samo zrobie ja:)pozdro

Yasha

Właśnie kręcona jest nowa telewizyjna produkcja: Dylematu 5, kontynuacja kultowego serialu "Alternatywy 4", z tymi samymi aktorami, z tym samym scenarzysta. Reżyser jest inny naturalnie, bo Bareja już nie żyje:

http://fdb.pl/f63936,Dylematu,5,(2006).html

http://www.stopklatka.pl/wywiady/wywiad.asp?wi=18349

pietruch

Czemu Veronica Mars odpada? Też na początku myślałem że to jakaś kupa a okazał się znakomitym serialem…

srebrny

Yasha dzieki za info ale polskie seriale mnie nie interesuja Veronice odrzucilem z powodu tytulu wydawalo mi sie ze to o perypetiach jakiejs kobiety sadzilem ze to serial obyczajowy czy cos w tym stylu jezeli sie myle to pietruch moze powiesz mi mniej wiecej o czym jest ten serial

pietruch

“Veronica Mars jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki. Miała wszystko: wspaniałego chłopaka – swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciólka i zarazem siostra jej chłopaka-Lilly Kane, została zabita.

Ojciec Veronica’i szeryf Neptune oskarżył o to ojca Lilly. To kosztowało go utratę posady, a wkrótce potem żony. Veronica musiała wybrac między przyjaciółmi i społeczeństwem miasta, a ojcem, którego kochała ponad wszystko. Wybrała to drugie. Od tamtej pory stała się wyrzutkiem. Wszyscy znajomi odwrócili się, nawet jej chłopak. Teraz pracuje z ojcem w jego agencji detektywistycznej.

Na własną rękę chce rozwiązać zagadkę śmierci Lilly, udowodnić, że to nie Abel Koontz (oskarżony) popełnił zbrodnię. Odkrywa przy tym ciemne sekrety Neptune."

Typowo młodzieżowy serial jeżeli lubisz Smallville to i ten ci się spodoba.

Yasha

> srebrny o 2006-11-22 16:33:35 napisał:
>
> Yasha dzieki za info ale polskie seriale mnie nie interesuja

Serial polski to jest np. Klan albo Złotopolscy.
Alternatywy (oraz jak mam nadzieję Dylematu 5) nie są serialem polskim, tylko serialem wszechczasów, z którym mało które amerykańskie badziewie może się równać, choćby obsadowo. Cała szkoła aktorska gromadziła się w sali telewizjnej, gdy puszczano Alternatywy. Nie przypominam sobie, aby którykolwiek film hamerykański miał taką widownię ;)
Jeśli ktoś tego nie rozumie, raczej wydaje świadectwo o sobie, że jest kinematograficznym dyletantem, zasługującym na to, by mu polecano filmy z J.Lo. Agdżelilą Dżoli, oraz Orlandem z ośimi, tfu, elfimi uszami :D

Zegnam Pana, i mam nadzieję, że się na siebie już nie natkniemy w tym serwisie :-)

mr_chaos

ja ze swej strony polecam 'heroes' (z odcinka na odcinek coraz ciekawszy) i moje niedawne odkrycie – 'dexter' (genialny klimat!!)

Perfik

Polecam "Dexter" serial bardzo świeżutki i zupełnie inny od tej papki którą oglądamy w naszej TV.

warol

zdecydowanie Day Break jest super

zuczek

Tez sie dołacze do Dextera i Day Breaka jak równiez IT Crowd

Siwuch

Ja polecam Hotel Babylon. Trzyma poziom, jest klimat. Na podstawie książki napisanej przez pracownika pewnego hotelu.

Alternatywy 4 tak, ale Dylematu 5 niestety już nie:/

Proszę czekać…