KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

KORR 2218 4
pavesi

Witajcie
Posiadam odtwarzacz dvd korr 2218 filmy nagrywane z komputera czyta fakt ale w nie których nie ma dźwieku audio myślałem że to wina może kodeka audio w jakim film jest nagrany więc przerobiłem film programem virtualdub ale to nic nie dało pierwsze zastosowałem MPEG layer-3 jak to nie odniosło sukcesu ponowiłem proces i wybrałem kodek AC-3 ACM Codec ale to też bez jakich kolwiek rezultatów Może ktoś mi podpowiedzieć co sie dzieję dodam że inny film gdzie widnieje typ kodeka audio MPEG layer-3 działa bez problemu sam już nie wiem o co chodzi w tym

pavesi

z audio już sobie poradziłem po prostu trzeba było zwiększyć audio bitrate na 320 teraz drugi problem podczas odtwarzania filmów na płycie dvdrw film zacina nawet jak jest jeden nagrany natomiast na płytach cdrw nie zacina dodam że odtwarzacz ma niespełna 2 miesiące od zakupu Co powinienem zrobić ? odesłać go do naprawy ? czuje że to może być związane coś z laserem

koalaxp

kupiłem korra 2218 oraz dodatkowo kabelek SCART bo tylko takie wyjscie mamój TV, podłączyłem i dupa obraz jest a nie ma dźwięku, sprawdziłem na kilku płytach i z różnymi filmami i nic, podłączyłem głośnik od kompa do DVD i też nic, podpowiedz mi gdzie popełniłem błąd i co mam zrobić by normalnie działać na ty Korrku.
Plyty z muzyką i teledyskami też nie odtwarzają dźwięków.

Lasica

@pavesi

Jeśli Ci zacina w czasie odtwarzania, to masz walnięty czytnik. Jest to dość częsti spotykane w tych Korrach. Sprwawdź parenaście płyt DVD+R/-R najlepiej markowych nagranych nie szybciej niż 4x – jak problem będzie występował wyślij odtwarzacz do serwisu.

@koalaxp

Sprawdz ustawienie wyjścia dzwięku – może masz puszczony sygnał na wyjście cyfrowe – stąd przez EURO/chinch stereo nie chodzi. Jak to zrobić znajdziesz w instrukcji(chyba zakładka Dzwięk w menu). Jak to nie pomoże, to może uszkodzony po prostu odtwarzacz masz?? Sprawdź jeszcze u jakiegoś znajomego.

Pozdrawiam

koalaxp

jest tak: podłaczony dvd 2218 przez scart-scart do drugiego telewizora chodzi super (wizja i fonia OK) kabelek scart 21 pinów, natomiast mam w kompie karte TV Aver 303 jest podłaczona do TV s-video – scart i odbieram programy normalnie mimo że, przy tym połączeniu wtyczka scart ma tylko 5 przewodów, nie będę więcej truł D… muszę pomyśleć o zmianie lepszego TV – dzięki za podpowiedzi – nara

Proszę czekać…