KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa 128U 5
marcin61

Witam.
Mam wiwę od kilku dni i mam problem. Odtwarzane filmy (zakupione legalnie w sklepie) mają bardzo ciemny obraz i oglądanie ich wymaga ustawienia potencjometru jasności na telewizorze prawie na max. Czy to jest normalne? A jeśli nie to jak to poprawić?
Połączenie wiwy i TV za pomocą kabla euro scart. Telewizor ciut starszawy ale na antenie analogowej i kablu odtwarza obraz i kolory bdb.
Proszę o porady.

norbi

Ustaw w prefererencjach WYJSCIE VIDEO na YPBPR.
Obraz sie rozjasni

marcin61

Dziękuję i pozdrawiam.

set230

ja mam to samo na trybie YPBPR a jak dam na ten drugi to jest jaśniejszy obraz ale gorsza jakość obrazu.co mozna jeszcze zrobic.drugi problem to jak wlacze dvd to słychać ciche "byrczenie" co to moze byc??????

marcin61

Mnie pomogło przełączenie na tryb YPBPR i teraz śmiga wszystkie filmy jak trzeba (tv mono, podłączenie euroscart)
Burczenie też miałem i tu pomogło potrząśnięcie odtwarzaczem wg wskazówek w innych postach na tym forum.
Pozdrawiam

woyniak

no ale przeciez jak zmienie ten format tam w wideo to juz nie mam kolorów a szaro,czarno,bialy odcien !!!

Proszę czekać…