KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Pilot wiwa 228 2
fun1

Prawdopodobnie zepsuł mi się pilot, ale nie mam pewności. W związku z tym poszukuję kogoś kto ma wiwę i mieszka w Jaworznie lub okolicy. Chyba że znacie jakiś sposób na sprawdzenie czy to jest wina pilota (baterie sprawdzałem są ok)

rutra

> fun1 o 2006-12-02 15:07:40 napisał:
>
> Prawdopodobnie zepsuł mi się pilot, ale nie mam pewności. W związku z tym
> poszukuję kogoś kto ma wiwę i mieszka w Jaworznie lub okolicy. Chyba że
> znacie jakiś sposób na sprawdzenie czy to jest wina pilota (baterie
> sprawdzałem są ok)

Podobnierz można sprawdzić pilota, na jakieś częstotliwości radiowej, zwłaszcza na starych radiach, jak naciskasz pilota to jak działa to radio trzeszczy w tym momencie.
Poza tym najlepiej wybrac sie do najblizszeo serwisu, sprwdza ci go w jedną sekunde, bez rozkrecania, maja to tego kontrolery, i nie powinienes za to zapłacic żadnej złotówki, a jak sie okaze ze zepsuty, to moze ci go odrazu naprawią, najczesciej kruszy sie grafit pod przyciskami przykleja sie do sciezek i robi sie zwarcie i dlatego pilot nie działa, może poprostu sam go rozkrec, i przeszysc delikatnie sciereczka ze spirytusem, moze pomoze na jakis czas, moga nie dizałac wtedy jakies funkcje, winą bedzie całkowite wytarcie grafitu na danym przycisku, można go kupic prawie w kazdym sklepie z czesciami elektronicznymi, jak sam nie dasz rady oddaj do serwisu RTV, góra 15 zł za naprawe.

kaeres

Dzwon do serwisu. Przysla nowke bez pytania o szczegoly.

Proszę czekać…