KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

prosze o pomoc 5
mario84

Witam

zamiezam dopiero zakupic odtwarzacz BELLWOOD 301U, mam pelny dysk filmow divx i chcialbym je ponagrywac na plytki dvd i wlasnie nie wiem jak. czy filmy musza bys osobno w folderech czy moga byc nagrane bezposrednio na plyte bez folderow i jak to sie ma z filmami + napisy. Czy musza byc one w tym samym folderze i miec taka sama nazwe co film ?

jesli ktos by wiedzial jak sie ma ta sama sprawa w KORR 2258 rowniez bylbm wdzieczny gdyz rodzice kupuja za 2 tygodnie.

z gory dzieki za pomoc

wajs

Moja propozycja jest taka, abyś nagrywał każdy film w osobnym katalogu, chyba że film składa się z dwóch plików, wtedy w katalogu będą dwa pliki z filmem i dwa pliki z napisami, dla filmów i napisów nadawaj tę samą nazwę, tak będzie bezpieczniej, jak pożyczysz płytkę komuś kto ma inny odtwarzacz, to ten ktoś też będzie mógł się cieszyć literkami.
*Podsumowując:
W katalogach i z takimi samymi nazwami *

rutra

Popieram poprzednią odopowiedź, pomyśl o innych jak będziesz czasem pożyczał film, nie będą mieć problemów, z oglądaniem filmów z twoich płyt

rychtyk

To ja tylko dodam że najlepiej wypalać płytki na jak nanjniższych prędkosciach.

mario84

a np filmy z lektorem w dvx albo odcinki serialu nie zawierajace napisow ktorych na plytke miesci sie np 15 tez trzeba wypalac w osobnych folderach ? czy nie ma to roznicy ?

wajs

Cały serial w jednym katalogu, łatwo się przechodzi z jednego odcinka na drugi (na pilocie next – prev) i dodatkowo po skończeniu się jednego odcinka automatycznie stertuje następny.
Filmy z lektorem, też w katalogach.

Proszę czekać…