KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Q-PEL 37
rutra

Czy rzeczywiście nowa wiwa 238usb radzi sobie z funkcją Q-PEL, czy może ktoś to potwierdzić, tak czytałem w opisach, nie widziałem tego jednak w opisie wiwy 128usb, może jednak tez w tym modelu to chodzi, czy sprawdzał już ktoś filmy skompresowane przy pomocy tej funkcji (Q-pel). Chcę sobie zmienić stary model i nie wiem na co sie zdecydowac, wiwka 128 jest zgrabniejsza, ale jesli 238 radzi sobie z (Opel), to kusi ten model – pare tych filmów mam, to kusi.

Neo10

na obu modelach tak jak i na starej 128 itp.. filmy w q-pelu powinny chodzic bez problemów te modele są oparte o dużo lepszy procesor niż wszystkie poprzednie ;] sam dokladnie nie testowałem ale na mojej starej 128 nie trafilem od roku na zaden film który by nie poszedł a oglądam ich bardzo duże ilości ;]

idarek

> rutra o 2006-12-09 06:37:11 napisał:
>
> Czy rzeczywiście nowa wiwa 238usb radzi sobie z funkcją Q-PEL, czy może ktoś
> to potwierdzić, tak czytałem w opisach, nie widziałem tego jednak w opisie
> wiwy 128usb, może jednak tez w tym modelu to chodzi, czy sprawdzał już ktoś
> filmy skompresowane przy pomocy tej funkcji (Q-pel). Chcę sobie zmienić stary
> model i nie wiem na co sie zdecydowac, wiwka 128 jest zgrabniejsza, ale jesli
> 238 radzi sobie z (Opel), to kusi ten model – pare tych filmów mam, to kusi.

nie, nie chodzą filmy QPEL, bynajmniej Xvid with Qpel. Odtwarzać się odtwarzają ale obraz się rozmywa i nie da się oglądać. Jeżeli wszystko ci chodzi i zależy ci tylko na QPEL, to narazie nie zmieniaj bo sie nie opłaca.

rostek2

Nie sluchaj kolegi "idarek".

Wiwa 128 obsluguje format QPEL i bez problemu mozesz ogladac filmy zakodowane przy pomocy QPEL.

pzdr

Rostek

P.S
to, ze obraz Ci sie rozmywa nie ma nic wspolnego z QPEL. Nagraj plytke z mniejsza predkoscia a przestanie Ci sie rozmywac.

idarek

> rostek2 o 2006-12-10 21:03:37 napisał:
>
> Nie sluchaj kolegi "idarek".
> Wiwa 128 obsluguje format QPEL i bez problemu mozesz ogladac filmy zakodowane
> przy pomocy QPEL.
> pzdr
> Rostek
> P.S
> to, ze obraz Ci sie rozmywa nie ma nic wspolnego z QPEL. Nagraj plytke z
> mniejsza predkoscia a przestanie Ci sie rozmywac.

nie przesadzaj, nie testowałeś to nie gadaj bzdur – Xvid z QPEL nie działają a rozmywanie nie ma nic wspólnego z prędkością nagrywania.

rutra

poiwierdzam nowe wiwiy odtwarzają Q-PEL bez jakikolwiek problemów, sprawdzałem wszystkie moje filmy z tą funkcją i żaden sie nie rozmywał i nie zacinał, byc moze to zalezy od wolnego nagrywania, bo wszystko co mam nagrywam wolno.

Neo10

z tego co ja patrzyłem rozmywają sie tzn tworzą się pionowe paski nie na filmach w qpelu itp.. tylko na filmach z rozdzielczością 720×.....

kaeres

idarek nie podniecaj sie tak, ze walisz 4 posty jeden pod drugim.Poczekaj az sie stronka odswiezy.
Oczywiscie odtwarza QPEL. Jezeli nie to nie jest to wina odtwarzacza.

idarek

> kaeres o 2006-12-12 15:59:01 napisał:
>
> idarek nie podniecaj sie tak, ze walisz 4 posty jeden pod drugim.Poczekaj az sie
> stronka odswiezy.
> Oczywiscie odtwarza QPEL. Jezeli nie to nie jest to wina odtwarzacza.

sam sie nie podniecaj, z tego do przetestowałem, to wszystkie filmy Qpel jakie mam 238U nie odtwarza, więc wiem co mówie!

rostek2

Jak bym nie testowal to bym sie nie odzywal.

Wiwa 128 odtwarza QPEL w XVID i w DivX i nic sie nie rozmazuje.

A komentarze typu, "bzdury" zachowaj dla siebie.

Aha – wypalanie plyt ze zbyt duza predkoscia moze spowodowac klopoty z odtwarzaniem (w tym rozmywanie sie).

Pozdrawiam

Rostek

idarek

> rostek2 o 2006-12-21 13:48:33 napisał:
>
> Jak bym nie testowal to bym sie nie odzywal.
> Wiwa 128 odtwarza QPEL w XVID i w DivX i nic sie nie rozmazuje.
> A komentarze typu, "bzdury" zachowaj dla siebie.
> Aha – wypalanie plyt ze zbyt duza predkoscia moze spowodowac klopoty z
> odtwarzaniem (w tym rozmywanie sie).
> Pozdrawiam
> Rostek

Ja też wiem dobrze bo też testowałem i mówie ze 238U nie odtwarza poprawnie filmów z QPEL, a rozmywanie nie jest winą zbyt szybkiej prędkości nagrywania!

rutra

> idarek o 2006-12-21 16:34:00 napisał:
>
> Ja też wiem dobrze bo też testowałem i mówie ze 238U nie odtwarza poprawnie
> filmów z QPEL, a rozmywanie nie jest winą zbyt szybkiej prędkości
> nagrywania!

może niezgodność między wami wynika z tego, że mwimy o dwóch róznych modelach, może rzeczywiscie tak jest ze 228 sobie z q-pel nie radzi, choć zapewnia to producent, a 128 sobie z tym świetnie radzi, choć na stronie producenta nic o tym nie wspomniano. Mam tez 128 USB i radzi sobie z Q-pelem, ale na temat 238 nie moge sie wypowiadac,

damagemax

na 250 filmów z róznych zródel kazdy poszedł na wiwie 128 usb bez wiekszych problemów, oczywiscie wyjatki to HD 720 px gdzie wystepuje pixeloza ale rozmycia w QPEL nie zaobserowałem. Inna sprawa ze ja ogladam na 28" CRT TV bez płaskiego kineskopu, jezeli to ma znaczenie i bez zadnych wspomagaczy jakosci obrazu ze strony TV. Byc moze u kolegi Idarek nowszy , bardziej zaawansowany tv lub tv lcd próbując na sile naprawic / poprawic/ obraz jakos go psuje. To sie zdarza. Podkreslam iz jestem zadowolony z wiwy 128 usb, mimo kilku bugów w sofcie :). Na dzien dzisiejszy odtwarza wszystko.

idarek

> damagemax o 2006-12-21 21:10:12 napisał:
>
> na 250 filmów z róznych zródel kazdy poszedł na wiwie 128 usb bez wiekszych
> problemów, oczywiscie wyjatki to HD 720 px gdzie wystepuje pixeloza ale
> rozmycia w QPEL nie zaobserowałem. Inna sprawa ze ja ogladam na 28" CRT TV bez
> płaskiego kineskopu, jezeli to ma znaczenie i bez zadnych wspomagaczy jakosci
> obrazu ze strony TV. Byc moze u kolegi Idarek nowszy , bardziej zaawansowany tv
> lub tv lcd próbując na sile naprawic / poprawic/ obraz jakos go psuje. To sie
> zdarza. Podkreslam iz jestem zadowolony z wiwy 128 usb, mimo kilku bugów w
> sofcie :). Na dzien dzisiejszy odtwarza wszystko.

ale bzdury piszesz

damagemax

o,kolejny inteligetny komentarz, duzo wnoszący, a jakże.
Zamiast tak pisac może bys umiescil foty z filmami, które rzekomo zle sie odtwarzają – lub zamiescil 1 minutowe demko filmu ktory Ci zle działa. Wtedy kazdy by mogl sprawdzic.

idarek

> damagemax o 2006-12-23 11:49:51 napisał:
>
> o,kolejny inteligetny komentarz, duzo wnoszący, a jakże.
> Zamiast tak pisac może bys umiescil foty z filmami, które rzekomo zle sie
> odtwarzają – lub zamiescil 1 minutowe demko filmu ktory Ci zle działa. Wtedy
> kazdy by mogl sprawdzic.

spoko, jak będe miał chwilke czsu to ci udowodnie jak się sprawy mają na 238U

damagemax

okik to ja czekam, chetnie sprawdze na wiwa 128U. Być moze róznica w odtwarzaniu QPEL na nich jest jednak spora.. niekoniecznie na korzysc wyższego modelu.

jedi

Ja posiadam Wiwe 238U od około 2 miesięcy i bez problemu czyta wszelkie DivX i Xvid z QPEL.

idarek

Ok, oto test

Na komputertze nie będe już mówił że wszystko działa; prędkość nagrania filmy też nic nie robi, bo nagrywałem na 2x i to samo, więc bez głupich tekstów.

Film: Birthday.Girl.DVDRip.Xvid.MP3.NoAlternative.PootzForce.Ac3-Guru.avi

Wynik GSpot dla filmu
http://idarek.boo.pl/tmp/wynik_gspot.jpg

Screeny
http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_1.JPG
http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_2.JPG

Filmiki z przykładowym rozmazywaniem się filmów QPEL
http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_01.avi
http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_02.avi

ps. wrzućcie do GSpot wasze filmy z QPEL i sprawdźcie czy mają one Xvid QPEL i GMC?

rutra

> idarek o 2006-12-30 12:31:25 napisał:
>
> Ok, oto test
> Na komputertze nie będe już mówił że wszystko działa; prędkość nagrania
> filmy też nic nie robi, bo nagrywałem na 2x i to samo, więc bez głupich
> tekstów.
> Film: Birthday.Girl.DVDRip.Xvid.MP3.NoAlternative.PootzForce.Ac3-Guru.avi
> Wynik GSpot dla filmu
> http://idarek.boo.pl/tmp/wynik_gspot.jpg
> Screeny
> http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_1.JPG
> http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_2.JPG
> Filmiki z przykładowym rozmazywaniem się filmów QPEL
> http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_01.avi
> http://idarek.boo.pl/tmp/qpel_02.avi
> ps. wrzućcie do GSpot wasze filmy z QPEL i sprawdźcie czy mają one Xvid QPEL
> i GMC?

a może umięść film z q-pel, abyśmy sobie sprawdzili twoje filmy na naszym sprzęcie, bo obiawy jakie pokazujesz przynajmniej u mnie nie występują, żadnych zakłóceń

idarek

> rutra o 2007-01-01 22:04:47 napisał:
>
> a może umięść film z q-pel, abyśmy sobie sprawdzili twoje filmy na naszym
> sprzęcie, bo obiawy jakie pokazujesz przynajmniej u mnie nie występują,
> żadnych zakłóceń

tak, i jeszcze co! znajdz sobie w internecie.

rutra

> idarek o 2007-01-01 23:13:16 napisał:
>
> tak, i jeszcze co! znajdz sobie w internecie.

moje q-pele chodza, wiec ja nie mam problemu, chciałem rozwiązać twój problem a nie swój,

idarek

> rutra o 2007-01-02 06:14:14 napisał:
>
> moje q-pele chodza, wiec ja nie mam problemu, chciałem rozwiązać twój
> problem a nie swój,

Google i znadziesz film bez problemu.

A tak pozatym zapodaj wynik GSpot’a dla przykładowego twojego filmu w Qpel w celu weryfikacji.

\pozdr./

Lasica

Hej,

Oto przykładowy filmik w XviD z Qpel zgrany z DivX Test CD. Zassajcie i potestujcie zamiast się bezsensownie gorączkować :)

Screen z GSpot→ http://img368.imageshack.us/my.php?image=1111xk5.jpg

Avi → http://rapidshare.com/files/9935782/VID-3F.avi.html

Sprawdzany na Korr 2258 działał bezproblemowo.

Pozdrawiam

rutra

> Lasica o 2007-01-02 21:20:50 napisał:
>
> Hej,
> Oto przykładowy filmik w XviD z Qpel zgrany z DivX Test CD. Zassajcie i
> potestujcie zamiast się bezsensownie gorączkować :)
> Screen z GSpot→ http://img368.imageshack.us/my.php?image=1111xk5.jpg
> Avi → http://rapidshare.com/files/9935782/VID-3F.avi.html
> Sprawdzany na Korr 2258 działał bezproblemowo.
> Pozdrawiam

tak jak mówiłem q-pel chodzi na wiwie, u mnie ta próbka chodzi bez zastrzezen

idarek

> Lasica o 2007-01-02 21:20:50 napisał:
>
> Hej,
> Oto przykładowy filmik w XviD z Qpel zgrany z DivX Test CD. Zassajcie i
> potestujcie zamiast się bezsensownie gorączkować :)
> Screen z GSpot→ http://img368.imageshack.us/my.php?image=1111xk5.jpg
> Avi → http://rapidshare.com/files/9935782/VID-3F.avi.html
> Sprawdzany na Korr 2258 działał bezproblemowo.
> Pozdrawiam

Człowiek, ale tu nie ma co porównywać filmy z Qpel z płyty DivX Test CD bo też ją mam i wszystko działa dobrze, tylko z filmami które przywędrują z internetu tak już nie jest.

Porównaj w GSpot normaly film z Qpel to pogadamy. Pozatym ten z DivX Test CD ma Qpel ale bez GMC wiec nie ma z czym tego porównywac.

rutra

> idarek o 2007-01-03 15:14:31 napisał:
>
> Człowiek, ale tu nie ma co porównywać filmy z Qpel z płyty DivX Test CD bo
> też ją mam i wszystko działa dobrze, tylko z filmami które przywędrują z
> internetu tak już nie jest.
> Porównaj w GSpot normaly film z Qpel to pogadamy. Pozatym ten z DivX Test CD ma
> Qpel ale bez GMC wiec nie ma z czym tego porównywac.

Strasznie spięty jesteś w nowym roku i bardzo się irytujesz, boli cię to że masz super telewizor a efekt mizerny.
POTWIERDZAM FILMY Z Q-PEL I GMC BEZPROBLEMOWO CHODZĄ NA MOJEJ WIWIE, mam takich filmów 11 i żaden nie odmówił posłuszeństwa. Jeśli tobie nie chodzi, to bardzo mi przykro.

Lasica

Człowieku chętnie bym porównał ale mimo iż z sieci ściągam sporo filmów to żadnego jeszcze takiego nie trafiłem…nie wiem czy to pech czy fart, ale nie mam ni jednego filmu z QPEL czy GMC.

To jest topic o qpel nie gmc, nie wiem po co te nerwy ;)

Pozdrawiam

idarek

> rutra o 2007-01-03 15:35:59 napisał:
>
> Strasznie spięty jesteś w nowym roku i bardzo się irytujesz, boli cię to że
> masz super telewizor a efekt mizerny.
> POTWIERDZAM FILMY Z Q-PEL I GMC BEZPROBLEMOWO CHODZĄ NA MOJEJ WIWIE, mam takich
> filmów 11 i żaden nie odmówił posłuszeństwa. Jeśli tobie nie chodzi, to
> bardzo mi przykro.

To jak możesz to zapodaj pełne tytuły, a najlepiej pełne nazwy release’ów to zobacze czy działają… bo być może że te filmy co mi nie działają posiadają coś więcej niż QPEL i GMC i wiwa dlatego sobie nie radzi.

i wcale mnie nie boli ze mam super telewizor i efekt mizerny, bo wcale tak nie jest.

> Lasica napisał:

> To jest topic o qpel nie gmc, nie wiem po co te nerwy ;)

Tylko jak byś był w temacie to w większości QPEL występuje razem z GMC, więc dziecko… nie wtrącaj sie jak starsi rozmawiają… ;) (bez urazy)

pozdr.

Lasica

Fajnie że ktoś mnie lekko odmłodził ostatnio, pewna odmiana po tym jak się kilka razy usłyszało, że ma się 30 ;)

Miło…

Jestem zaskoczony Twoim poziomem. Z taki niskim się dawno nie spotkałem.

Oczywiście,

Pozdrawiam

rutra

> Lasica o 2007-01-03 19:47:32 napisał:
>
> Człowieku chętnie bym porównał ale mimo iż z sieci ściągam sporo filmów
> to żadnego jeszcze takiego nie trafiłem…nie wiem czy to pech czy fart, ale
> nie mam ni jednego filmu z QPEL czy GMC.
> To jest topic o qpel nie gmc, nie wiem po co te nerwy ;)
> Pozdrawiam

IDAREK myślę, że trochę cię ponosi, bo to jest topic o q-pel a nie gmc i Lasica ma racje, jak przeczytasz mój pierwszy post to zobaczysz, że pytałem o q-pel a nie gmc, dopiero w trakcie dyskusji sam podałeś ten temat, ale przyznaje że mam takie dwa filmy z q-pel i gmc i chodzą, ale to tak na marginesie. Poza tym nigdy nie mów, "że starsi rozmawiają" – jesteś ode mnie 20 lat młodszy, więc nie wiem czy powienienem z tobą rozmawiać, ale chętnie porozmawiam z kimś kto będzie inteligentnie prowadził rozmawiał, pozdrawiam na nowy rok

adamst85

Co do 238 to nie wiem, ale ja zakupiłem 228 USB gdzie qpel i gmc miały być obsługiwane – więc szybki test na qpel:

1. Appleseed 2cd – chodzi super, jakość obrazu i dźwięku elegancka, bez problemów w przewijaniu, searchu.

2. 13 Wojownik 2cd – no chodzi jak powinien, lecz przy przewijaniu, searchu – często się wykrzacza obraz i dźwięk.

3. Double Jeopardy 2cd – obraz ok niby, po paru sekundach zwolnienia, wykrzaczanie. Dźwięku urywany, strzepy lub go brak. Opcja search lub przewijka – całkowicie wykrzaczają film. na razie to nie wiem co mam myśleć o funkcji czytania qpel w 228 USB – szczerze to jest do dupy. Wolę już z tych paru filmach wywalić qpela niż się męczyć. A i tak zostaje przy Wiwie 228 – powód prozaiczny – złe wyświetlanie obrazu (PAL) w 228 USB w rozdzielczościach 704x XXX i 720 x XXX. Obraz pływający – tragedia. Na 228 zwykłym – żyleta!. Fakt pdoba mi się menu w 228 USB i sama funkcja USB oraz fajniejszy wygląd i ponoć obsługa większych rozdziałek? Jakich? 800×4xx szło u mnie w zwolnionym tempie? Sam pilot taki sam, lecz czułość dvd na jego położenie w 228 USB koszmarna!!! Zabawa w snajpera gwarantowana. Dopóki nie rozwiążą problemu z rozdzielczością 704 i 720 – zostaje przy 228 a USB idzie do starych.

idarek

> adamst85 o 2007-01-04 10:28:43 napisał:
>
> Co do 238 to nie wiem, ale ja zakupiłem 228 USB gdzie qpel i gmc miały być
> obsługiwane – więc szybki test na qpel:
> 1. Appleseed 2cd – chodzi super, jakość obrazu i dźwięku elegancka, bez
> problemów w przewijaniu, searchu.
> 2. 13 Wojownik 2cd – no chodzi jak powinien, lecz przy przewijaniu, searchu -
> często się wykrzacza obraz i dźwięk.
> 3. Double Jeopardy 2cd – obraz ok niby, po paru sekundach zwolnienia,
> wykrzaczanie. Dźwięku urywany, strzepy lub go brak. Opcja search lub
> przewijka – całkowicie wykrzaczają film. na razie to nie wiem co mam myśleć
> o funkcji czytania qpel w 228 USB – szczerze to jest do dupy. Wolę już z tych
> paru filmach wywalić qpela niż się męczyć. A i tak zostaje przy Wiwie 228
> – powód prozaiczny – złe wyświetlanie obrazu (PAL) w 228 USB w
> rozdzielczościach 704x XXX i 720 x XXX. Obraz pływający – tragedia. Na 228
> zwykłym – żyleta!. Fakt pdoba mi się menu w 228 USB i sama funkcja USB oraz
> fajniejszy wygląd i ponoć obsługa większych rozdziałek? Jakich? 800×4xx
> szło u mnie w zwolnionym tempie? Sam pilot taki sam, lecz czułość dvd na
> jego położenie w 228 USB koszmarna!!! Zabawa w snajpera gwarantowana. Dopóki
> nie rozwiążą problemu z rozdzielczością 704 i 720 – zostaje przy 228 a USB
> idzie do starych.

No i macie na potwierdzenie, ja mam problemy na 238U a adamst85 na 228U, wiec nie mówcie ze problemów nie ma i ze tak jest pięknie… bo tak pięknie w tym kraju nie ma.

rozdzielczość 704?? co to jest? pierwsze słysze o takim czymś.

rutra

> idarek o 2007-01-04 17:39:41 napisał:
>
> No i macie na potwierdzenie, ja mam problemy na 238U a adamst85 na 228U, wiec
> nie mówcie ze problemów nie ma i ze tak jest pięknie… bo tak pięknie w
> tym kraju nie ma.
> rozdzielczość 704?? co to jest? pierwsze słysze o takim czymś.

no tak, ale jak czytasz forum, to czasem niektórzy narzekają, że normalne divixy nie chodzą, więc co mamy powiedzieć wtedy, że wiwa nie odtwarza divixów, myśle że tak jest i z q-pel, chyba wszystko zależy jednak od płyt i ich nagrania, mogę tylko dodać, że nigdy nie kupowałem, drogich orginalnych czystych płyt, zawsze brałem ,najtańsze płyty, po 30-40 groszy za sztuke,, niektóre już po wyjęciu z pudełka, nie nadawały się do użycia, ale może własnie ta prostota i banalność sprawia, że u mnie -pele chodzą, nigdy nie twierdziłem, że każda wiwa odtwarza q-pel, moja 128 U to czyni, ale ten sam model potrafi nawet nie odtwarzać najprostyszych divixów, czytając inne forum, sami możemy się przekonać o tym jaki to model ferelny i kupienie sztuki niezawodnej graniczy z cudem

idarek

> rutra o 2007-01-04 22:28:45 napisał:
>
> no tak, ale jak czytasz forum, to czasem niektórzy narzekają, że normalne
> divixy nie chodzą, więc co mamy powiedzieć wtedy, że wiwa nie odtwarza
> divixów, myśle że tak jest i z q-pel, chyba wszystko zależy jednak od płyt
> i ich nagrania, mogę tylko dodać, że nigdy nie kupowałem, drogich
> orginalnych czystych płyt, zawsze brałem ,najtańsze płyty, po 30-40 groszy
> za sztuke,, niektóre już po wyjęciu z pudełka, nie nadawały się do
> użycia, ale może własnie ta prostota i banalność sprawia, że u mnie -pele
> chodzą, nigdy nie twierdziłem, że każda wiwa odtwarza q-pel, moja 128 U to
> czyni, ale ten sam model potrafi nawet nie odtwarzać najprostyszych divixów,
> czytając inne forum, sami możemy się przekonać o tym jaki to model ferelny
> i kupienie sztuki niezawodnej graniczy z cudem

no i mamy wypracowany kompromis… jedne modele mają problem z qpel, inne nie … natomias wykazują inne wady… to jest to jak urządzenia z różnych okresów, różnych partii różnią się stanowczo… przesada… no ale co poradzimy na Azjatów, którzy za złożenie palety WIWY zarabiają na miskę ryżu ;]

pozdr.

adamst85

Nie chodzi tu o nośnik. Sam używam dvd verbatim i tdk w ostateczności sony. Filmy z qpelem specjalnie jeszcze nagrywałem na dvdrw żeby sprawdzić. Heh wydaje mi się, że funkcja odczytywania qpel to tylko chwyt reklamowy. Z tego co do tej pory sprawdziłem tylko parę nadaje się do oglądania. I proszę nie mówcie o porysowanej płycie – test Double Jeopardy z qpel – tragedia, na tej samej -płycie bez qpel – żyleta i bez problemów z dźwiękiem. Wina nośnika odpada. Do zmiany softu 228 USB wędruje do starych i niech chrześniak bajki ogląda. Zwykła 228 zjada ją na śniadanie. A kurwa za przeproszeniem rozdzielczości 704 i 720 (filmów) to wyglądają jak z dupy.

Minusy 228 USB:

- problem z odtwarzaniem filmów w rozdziałce 704x XXX i 720 x XXX (w poprzednich modelach nie występowało)
- qpel – losowość odtwarzania – od czego zależna? bitrate? ac3? Wiwa nie wyrabia jak jest i qpel i ac3? w sumie mniej istotne bo filmów z qpelem mało i zawsze mozna go wywalić, no ale niby miała być obsługa i co? gówno
- czułość dvd na pilota – tragedia!!!

Ogólnie 228 USB to bdb odtwarzacz za tą cenę jeżeli nie masz zbyt dużo filmów w 704 i 720 albo nerwów do pilota… bPozdrawiam.

rutra

> adamst85 o 2007-01-07 13:30:47 napisał:
>
> – czułość dvd na pilota – tragedia!!!

Winą jest sam pilot, a nie DVD, wystarczy wziość pilot od starego moedelu i śmiga jak potrzeba, a tym nowym troche trzeba się nawciskać

rutra

Tak wogóle, jeśli o chodzi o GMC to jesli występuje samo, to moja wiwa sobie nie radzi, ale w połaczeniu z Q-pel radzi sobie bez problemu, na szczęscie mam tylko jeden taki film, który mi się włąsnie trafił (samo GMC), wiem ze to nie ten temat, ale dyskutowalismi z idarkiem na ten temat

Proszę czekać…