Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Keira Knightley 9
Anita_Nowakowska

Keira Knightley zagrała w takich filmach jak Duma i uprzedzenie, Obłęd, Domino, Król Artur, Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, To właśnie miłość…

Jako osmioletnia dziewczynka zagrała w "Royal Celebration", dzisiaj ma na swoim koncie 28 ról oraz role w 3 filmach 2006r (Jedwab, Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka oraz Park Jurajski 4).

Doskonała (wg mnie) rola w Dumie i uprzedzeniu – dzieki niej film można oglądać i oglądać… Idealnie pasuje do roli figlarnej szczebiotki. Nic tylko trzymać kciuki na rozdaniu nagród Akademi Filmowej… ;)

milekk18

Jej rola w JP4 nie jest potwierdzona, nie wiadomo czy w ogole zaproponowano jej ta role ;/ A w tym roku akademia filmowa nie doceni jej gry :)

sirmajkel

no a juz na pewno JP4 (na ktory czekam z ustesknieniem i modle sie po nocach zeby nie byl tak "dobry" jak JP3) nie wyjdzie w 2006 roku. ale wyjdzie na pewno! JUPI!! :D PS Stawiam, ze dostanie Oskara.. bo mam takiego czuja, a nie dlatego ze widzialem pozostale nominowane role i uwazam, ze sa gorsze! :P

milosz44

W DOMINO zagrała całkiem inną rolę , polecam GORĄCO!!!

saphira

Keira jest świetna :) konkurencja Oscarowa była zdecydowanie lepsza ale W TYM ROKU! zobaczycie, Akademia jeszcze doceni Keirę. Ona jest jeszcze bardzo młoda, ma wszystko przed sobą :)

varixx

Uwielbiam tą aktorkę, ostatnio oglądałem "Dumę i uprzedzienie" – świtna komedia !!!
Ona musi zagrac JP 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aseq

> varixx o 2006-04-17 18:50:46 napisał:
>
> Uwielbiam tą aktorkę, ostatnio oglądałem "Dumę i uprzedzienie" – świtna komedia !!!
> Ona musi zagrac JP 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezeli dla Ciebie Duma i Uprzedzenie (2005) Keira bylo komedia to chyba mylisz gatunki. Owszem zagrala swietnie, ale komedia bym tego nie nazwal. to tak samo jak Straszny Film 4 jest dramatem obyczajowym.

Arteq

Oglądałem "Dumę i uprzedzenie", ale niestety ów film większego wrażenia na mnie nie zrobił. Ładna opowiasta z bardzo dobrą obsadą. Keira oczywiście bardzo dobra (choć bardziej podobała mi się w "Obłędzie"), ale moim zdaniem najlepsza w całym filmie była Brenda Blethyn :) Taka wścibska babina to skarb w każdej rodzinie :]

Caitriona

> Arteq o 2006-04-22 01:17:59 napisał
Keira oczywiście bardzo dobra (choć bardziej podobała mi się w "Obłędzie"), ale moim
> zdaniem najlepsza w całym filmie była Brenda Blethyn :) Taka wścibska babina
> to skarb w każdej rodzinie :]

Wścibska babina – dobre! ;)
Faktycznie Blethyn była wspaniała. Moim zdaniem jakby wyjęta z kart powieści Austen. Równie dobry był Hollander (pastor Collins). Jego oświadczyny, no każda dziewczyna o takich marzy ;)
Co od Keiry – ogólnie za nią nie przepadam. W "Dumie…" wypadła jednak całkiem nieżle.

Baniek

Dzis bede ogladal "Dume I Uprzedzenie" to się przekonam jaki to film, a Keira to bardzo piękna kobieta :-)

Proszę czekać…