HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Rekord 18
Arandor

Wpadłem na bardzo dziwny i szalony pomysł, mianowicie moglibyśmy w wakacje ekipą FDB.pl pobić rekord w oglądaniu filmów ;P Temat mógł już być poruszany na forum, ale…trudno. Piszcie co o tym myślicie ;]

Ann_Darrow

Mi sie pomysł podoba:D Zgłościć Bicie Rekordu i do dzieła:D.O ile dobrze pamiętam to rekord wynosi 70 pare godzin…ale co to dla nas Fdb-owców:)

BigGiantHead

70 godzin? Phew…

Mort_Rainey

No tak:D Co to 70 godzin w kinie…pestka:)

BigGiantHead

Nie rób sztucznego tłoku ;)

Arandor

kawa zamiast coca-coli, cukierki kopiko, liony z kofeiną i można oglądać ;]

Trophy

Dobra Arandor, ale Ty płacisz za bilety oczywiście:P

Arandor

Ja dałem tylko pomysł :p Mogę co najwyżej załatwić dopalacze w/w

Redman

Ja nie widze problemu :D
Powiedz tylko kiedy :)

Hsi_Nao

> Redman o 2007-01-02 19:15:16 napisał:
>
> Ja nie widze problemu :D
> Powiedz tylko kiedy :)

i gdzie :)

Redman

Yy… a ktoś moze wie jak coś takiego wygląda !?
siedzi się 3 dni i co nie można wstać ;p ?
a można oczka zamknąć na chwilke !?
wie ktoś coś więcej o biciu takiego rekordu !?

Yasha

Ja mogę dostać te cukierki, kawę i Colę, a filmy obiecuje w domu zobaczyć :-)

Mort_Rainey

Ja czytałem w Cinemie chyba z tamtego roku jak polacy pobili rekord chyba 73 godzin o 15 minut..przypomne sobie to napisze:D

Hm…chyba była 3 osobowa komisja która czuwała nad spiochami.Był też miły pan który budził śpiochów i wypraszał z sali.Po jakims czasie była przerwa na potrzeby fizjologoczni ale taka któtka i znów ogladanie:D.I tak w kółko:D

Chyba do konca musiała wytrzmać okreslona grupa ludzi a potem tylko jakaś dokumentacja i wysyła sie do komisji Guinnessa która albo zatwierdzi rekord albo ma sie pecha i nie uzna:D

Przdatne linki http://www.ritabaum.serpent.pl/szkic19.html

http://www.ritabaum.serpent.pl/szkic20.html
nathalie

Oj ja nie wiem czy bym wytrzymała tak długo :D
Miałam małe problemy z wytrzymaniem na Nocy Hipnozy w Heliosie :P a to było ok 8h… :]

Arandor

Kwestia przygotowania fizycznego i psychicznego oraz odpowiedni repertuar potem tylko 116-117 godzin w kinie ;]

BigGiantHead

Cytat z pierwszego linku:

"Piotr Weis nie kryje swojego entuzjazmu dla sprawy. – Gdyby to się odbywało jakieś 20 lat temu, bez wahania sam wziąłbym w tym udział. Mam swój własny rekord w długości pracy bez snu. Pobiliśmy go wiele lat temu wraz z żoną. Nie spaliśmy przez miesiąc. Jak to możliwe? Po kilku dobach organizm przestaje funkcjonować normalnie i nie chce się spać. Krytyczny moment to druga doba."

A dla kogo ten wywiad? A, to bez kozery powiem rok! A co tam, dwa lata! Dziesięć! :D

Redman

Hmm… z miłą chęcią przeżyłbym coś takiego :D
to moze być ciekawe doświadczenie :D
jak by co to się na to pisze :D

Arandor

> Redman o 2007-01-02 22:52:20 napisał:
>
> Hmm… z miłą chęcią przeżyłbym coś takiego :D
> to moze być ciekawe doświadczenie :D
> jak by co to się na to pisze :D

raczej śmiertelnie ciekawe doświadczenie ;p

Yasha

Ciekawe ile ludziom zostaje w głowach po takim maratonie, skoro nawet po zobaczeniu jednego filmu często brak zrozumienia treści.
Ja bym zrobiła konkurs na oglądanie ze zrozumieniem, tylko wtedy brak byłoby chętynch ;-)

Proszę czekać…