KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowy SOFT do 228 usb 14
Buzol

Witam. Niedawno kupiłem Wiwe 228 usb. Troszkę się zdziwiłem gry po sprawdzeniu softu wyskoczyło ver210 128u. Teraz ściągnąłem najnowszego softa do 228usb który wyszedł wczoraj. Upgrade przebiegło bez problemu, zresetowałem odtwarzacz, nadal pokazuje ver210 128usb. Wiem, że ten nowy soft to też 210 ale czemu nadal pokazuje 128usb skoro ściągałem do 228usb. Podobno te odtwarzacze różnią się tylko obudową, czy więc soft też jest ten sam i nawet nie chciało im się zmienić wyświetlania? Czy może jednak mi się nie zupgradował?

vanadain_thelas

U mnie podobny problem. W trakcie aktualizacji sam się wyłączył (nie było DONE, więc najprawdopodobniej się nie zupgradował) no i też pokazuje 128u.

Buzol

U mnie pokazało się na chwile DONE i zaraz potem się wyłączył. A przed upgradem też pokazywał ci 128? W sumie najważniejsze jest to, że filmy odtwarza pięknie ;]

vanadain_thelas

A próbował ktoś zainstalować nowy soft z 128u (czy wogule jest jakaś różnica)?? Faktycznie, mi też pojawiło się na krótko done po czym sie wyłączył. Od początku pisało 128 w info o wersji.

idarek

Oj weźcie nie gadajcie głupot ze wam nie zaktualizowało się…

Skoro podczas aktualizacji mieliście FLASH oraz napisy WRITE / READ … to znaczy ze sie wgrał, a ze pokazuje ze jest podobna wersja co przed aktualizacją to już wynika tylko że to jest update tej samej wersji firmware tylko z poprawką r11U.

vanadain_thelas

Tylko czemu po wgraniu softu ciągle pisze 128 ?? Czyżby to były dokałdnie te same oprogramowania ??

mattix5

ja mam to samo dzisiaj wgrałem softa 228usb i tez sie wylonczył sam a po ponownym włonczeniu pokazywał wersje z 128 usb

idarek

Przecież wam mówie… to że pisze ta sama wersja nie znaczy ze to ona jest… wystarczy ze producent nie zmienił numerka w nowszym i dlatego tak pokazuje a to nie znaczy ze nie jest nowsza wersja…. Zresztą już tak było z pierwszysm softem r11 do 238U poprawiający problem z kolorami napisów i też nie było różnicy w wyświetlanym numerku ale różnica w działanu była.

vanadain_thelas

Tak, już wiem że się zaktualizowało. Wkurza mnie tylko to 128…

idarek

> vanadain_thelas o 2007-01-14 15:34:57 napisał:
>
> Tak, już wiem że się zaktualizowało. Wkurza mnie tylko to 128…

jezu… nie rozumiem… przecież nie włączasz tego 100x dziennie zeby ciebie denerwowało.
To jest tylko orientacyjne sprawdzenie. Nie widze powodów do jakichkolwiek złości…

Buzol

Ja też mam to gdzieś czy pisze 128 czy 228. Teraz przynajmniej wiem, że to nie tylko u mnie, i po to ten temat założyłem.

naits

tez tak mam z tym numerkiem po update, ale co tam wazne ze dziala

damagemax

Nowy soft to tak naprawde patch, wiec ma nazwe taka sama praktycznie. Na miejscu posiadaczy wiwy 228 usb nie wscieklabym sie bo technologicznie to oni maja wiwe 128 usb tylko w wiekszej obudowie.

Buzol

Wiem właśnie że to 128 w innej obudowie. Mi akurat ta większa pasowała na szerokość na amplituner KODA, który chociaż gra pięknie to jednak divxow nie posiada i trzeba było coś dokupić.

tomekp

> Buzol o 2007-01-16 23:11:38 napisał:
>
>amplituner KODA, który chociaż gra pięknie to jednak divxow nie posiada

a jak amplituner może posiadać obsługę divx – to raczej domena playera dvd.
nieprawdaż?

pozdr.

Proszę czekać…