FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Polecam Horror The Breed 7
Kazikkk

Polecam wszystkim fanom gatunku horror The Breed. Trzyma w napieciu i oglada sie go z zapartym tchem. W dodatku gra tam moja ulubiona aktorka z Zagubionych;)

Radoslawie

potwierdzam jakosc filmu! spelnia standardy ISO SPOOKY ! cos pieknego wprost :)

gwiazdaszeryfa

Mimo to powiedzcie coś więcej na ten temat ;). Taka mała recenzja…

skunksior

film dobry ..ale nie bede nic mowil bo zobaczy to niejaki ODI i bedzie chcial aby ten film byl zakazany ,bo w japoni sie podobał

KanapkaZserem

The Breed ( ’’Nienasyceni" )

Agent FBI Steven Grant wpada na trop krwiopijcy, który postanowił zdemaskować działania rządu zmierzające do zintegrowania wampirów z resztą społeczeństwa. Z pomocą nowego partnera, wampira-policjanta Aarona Graya, Grant gromadzi dowody i poszlaki, które prowadzą go wprost do kryjówki pięknej Lucy. Agent, który niegdyś poprzysiągł sobie, że nigdy nie zaufa wampirowi, przekonuje się, że nie może oprzeć się wdziękom kobiety.

Informacje na temat tego filmu znalazłam na filmwebie. Został oceniony przez internautów na na 5, 14?

Sama filmu nie oglądałam, bo chyba nie jestes fanem gatunku …

NeverGiveUp

Nie o ten film chodzi. Chodzi o horror "The Breed" ("Rasa") z Michelle Rodriguez <3 i Taryn Manning <3
Ze względu na te dwie aktorki, niedługo zamierzam go obejrzeć :-)

sarennka

Chodzi o ten filmik: http://the.breed.fdb.pl/

Ogladalam kiedys (co prawda nie ze wzgledu na aktorki ladne:)) ale nawet byl fajny.

KanapkaZserem

o żesz, sorki ;p

Proszę czekać…