KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa hd128 3
szym

wczoraj kupiłem odtwarzacz WIWA HD128. podobno miał czytać wszystko,a nie czyta płyt DVD z kilkoma filmami w divx. co z tym fantem zrobić ? prosze o pomoc

Neo10

gdzies ty czytal ze odtwarza wszystko chyba w instrukcji ;P hehe wiadomo ze nic nie odtwarza ;P hehe a tobie widze czesciowo odtwarza wiec wsumie sukces ;] ;P hehe

a na serio naogol pomaga kuracja wstrzasowa czyli odpowiednie wstrzachniecie odtwarzaca choc w tym wypadku jezeli czyta inne dvd i divixy na cd to wsumie raczej kuracja niepomoze
bo ogolnie wiwa bez problemu czyta dvd z nagranymi paroma divixami bo wszystko od jakiegos czasu tak nagrywam ;]

wedlug mnie w wiwie w nowym sofcie powinni skasowac ten bajer co odczytuje informacje o kodekach audio itp w plikach bo glownie przezto odtwarzacz 5 razy dluzej wczytuje cd / dvd a czasem ma ztym problem to tak ogolnie ;]

pozostaje czekac na nowy soft a wedlug moich obliczen i zapewnien proabitu za pojawi sie taki za jakis tydzien ;]

avalon011

witam wszystkich.Jestem posiadaczem wiwki hd 138.czyta wszystko bez problemu.DVD,VCD,SVCD/VCD,CD,divx/XVID,Mp3,WMA,JPEG….jeśli macie jakieś problemy to trzeba wgrać aktualizację oprogramowania.Na pewno pomoże.Tymczasem,narka

norbi

A co juz jest nowe oprogramowanie dla WIWY128?
Avalon011 czytaj dokladnie posty

Proszę czekać…