KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

serwice DOOR-TO-DOOR 7
DanielP

Testowal ktoś, działa ?
Czy to jedna wielka lipa ?

Ronaldinho

Widziałem jak to działa w pewnej hurtowni. Kupiono monitor nie pamiętam, jakiej marki, bo to 2 lata temu było. Zadzwoniono z problemem, przysłali kuriera, po 2 tygodniach, kurier przyjechał z naprawionym sprzętem. Prawdziwe DOOR-TO-DOOR. Bardzo wygodny rodzaj gwarancji, poleca, i zapewniam, że działa.

DanielP

Jak to POWINNO działać to ja wiem :)
Ale czy tak też działa w przypadku WIWY ?
Na pudełku mam napisane "serwis door-to-door".

Ronaldinho

Powinieneś mieć na gwarancji numer telefonu do serwisu, zadzwoń tam, zgłoś problem i na pewno jakoś tobie pomogą.

DanielP

Ja pytam teoretycznie – czy ktos to juz testowal ?
Czy naprawde jest tak, jak napisales, czy to tylko marketingowa sciema.

yacek__b

nie ma ściemy ( przynajmniej z Proabitem ) , dwa razy wysyłałem Korra 2258 , kurier przyjechał , zostawił pokwitowanie zabrania przesyłki , po około 21 dniach przywiózł , zero kosztów ( tylko trochę nerwów :-) )

kaeres

Pomyslcie sobie ile musi kosztowac wyprodukowanie tego jezeli co druga osoba ma problemy ze sprzetem, a ich stac na d2d ;)

rutra

Byłem kiedys osobiście w proambicie i oddałem 128 U do naprawy, NIEZDAJECIE SOBIE SPRAWY ILE TAM JEST SPRZETU ODDAWANEGO DO NAPRAWY< nie ma gdzie stawiać, poprostu model im się nie udał.
Jeśli chodzi o koszt wyprodukowania wiwy to myśle, że jestt to około 25 zł, serwis door to door nie jest dla nich wcale taki drogi, jesli maja stałą umowe, my zapłacimy za jedną strone 20 zł, a oni 5 zł, albo mniej,

Proszę czekać…