KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 228U USB 8
ogryzek1974

Powiem jedno… plytki chodza praktycznie wszystkie, oprocz… no wlasnie, oprocz wszystkich nagranych przeze mnie plyt DVD roznych producentow. Nie odtworzy zadnej, chocby nie wiem co na niej bylo (filmy, zdjecia czy muzyka).
Niestety zorientowalem sie w tym juz po tych 7 dniach kiedy moglem jeszcze cos zwojowac w markecie i oddac ja.
Teraz pozostaje sprawdzic co bedzie po wgraniu jakiegos nowszego softu, a potem juz co najwyzej tylko serwis…
No, chyba ze ktos ma jakis pomysl co to moze byc za feler?

Neo10

sprawdź płyty różnych marek ;] czasem wiwa po prostu nie lubi jakiegoś producenta ;]

moja np nie lubi media-tech bo nie czyta żadnej a kocha platinum ale różnie to bywa ;]

ogryzek1974

zauwaz ze napisalem "…plyt DVD roznych producentow…"

wiec problem ma ogolny a nie tylko z jedna marka plytek DVD

rutra

Wgranie nowgo softu niektórym pomagało, jeśli nic nie da pozostaje tylko serwis, choć i tak działanie wiwy pozostawia wiele do życzenika.

darekbroda

Sam sobie próbujesz odpowiedzieć: "oprócz wszystkich nagranych przeze mnie płyt DVD różnych producentów". Problem chyba tkwi nie w płytach lecz w sposobie nagrywania. Jeżeli płyty nagrane u innych, chodzą u Ciebie to znaczy, że problem istnieje w nagrywaniu przez ciebie. Sprawdź ustawienia programu nagrywającego.

rutra

> darekbroda o 2007-05-23 18:41:23 napisał:
>
> Sam sobie próbujesz odpowiedzieć: "oprócz wszystkich nagranych przeze mnie
> płyt DVD różnych producentów". Problem chyba tkwi nie w płytach lecz w
> sposobie nagrywania. Jeżeli płyty nagrane u innych, chodzą u Ciebie to
> znaczy, że problem istnieje w nagrywaniu przez ciebie. Sprawdź ustawienia
> programu nagrywającego.

Raczej wiwa to wielkie badziewie i nie radzi sobie z płytami DVD, producent zrobił tani i tandetny sprzęt, nic nie warty, wszystkie nowe modele wcześniej czy później mają problemy z płytami DVD, i tu jest pies pogrzebany, każdy kto połasił się na wiwe z USB, nie raz przeklął ten sprzęt, cieszę się, że pozbyłem się tego modelu i go nikomu nie polecam, nawet za darmo – szkoda nerwów. Odzyskałem stary model 138B i tu śmiga wszystko, nic nie jest ważne, rodzaj płyt, prędkość.
Z TYM MODELEM TRZEBA SIĘ POPROSTU POGODZIĆ I SERWIS NIC NIE POMOZE – TYLKO WSPÓŁCZUĆ

ogryzek1974

> darekbroda o 2007-05-23 18:41:23 napisał:
>
> Sam sobie próbujesz odpowiedzieć: "oprócz wszystkich nagranych przeze mnie
> płyt DVD różnych producentów". Problem chyba tkwi nie w płytach lecz w
> sposobie nagrywania. Jeżeli płyty nagrane u innych, chodzą u Ciebie to
> znaczy, że problem istnieje w nagrywaniu przez ciebie. Sprawdź ustawienia
> programu nagrywającego.

Moze niepotrzebnie napisalem, ze nagranych przeze mnie… jest to problem ogolny, nawet pozyczone nagrane plyty DVD nie startuja

mpoplaw

podłącze się pod wątek,
czy wasze wiwy HD 228 U potrafią czytać DVD-RW ?? pytam bo kupiłem 128U i ona sobie kompletnie nie radzi z DVD-RW, czyta za to dobrze DVD+RW i zastanawiam sie czy wymiana w sklepie z 128U na 228U coś by dało ??

ogryzek1974

> mpoplaw o 2007-07-30 07:25:19 napisał:
>
> podłącze się pod wątek,
> czy wasze wiwy HD 228 U potrafią czytać DVD-RW ?? pytam bo kupiłem 128U i ona
> sobie kompletnie nie radzi z DVD-RW, czyta za to dobrze DVD+RW i zastanawiam sie
> czy wymiana w sklepie z 128U na 228U coś by dało ??

Powiem tylko jedno – moja HD228U nie radzi sobie z zadna plyta DVD niezaleznie od rodzaju, jedynie jakos tam mieli tylko oryginalne plyty z filmami.
Prawdopodobnie lotem koszacym poleci z okna i wroce do poczciwej Manty Emperor III, ona mielila wszystko

Proszę czekać…