Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Franck Dubosc | ||
Louise Fontaine
(asystent-stażysta)
|
||
Yacine Fougea
(asystent)
|
||
Joséphine Harel
(asystent)
|
||
Martín Pavlacký
(asystent)
|
||
Kelly Reynol
(asystent)
|
||
Arnaud Rivaille
(asystent)
|
||
Michael Viger
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Franck Dubosc
(również) (dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Sidonie Dumas
producent
|
||
James Benjamin Shannon
producent wykonawczy
|
||
Marc Vadé
producent wykonawczy
|
||
Ana Antunes
nadzorca postprodukcji
|
||
Nicolas Bassetto
kierownik postprodukcji
|
||
Candide Berger
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nicolas Borowsky
kierownik produkcji
|
||
Camille Cariou
kierownik postprodukcji
|
||
Morand Coline
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Hugues Sauvagnac
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Guillaume Fermaud
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cécile Ganichaud
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Abraham Goldblat
nadzorca postprodukcji
|
||
Paul Halaunbrenner
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Coline Hieronimus
kierownik produkcji
|
||
Valentine Kervagoret
nadzorca produkcji
|
||
Elodie Lorquet
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Valentin Tourdjman
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Franck Dubosc
Tony Quentin
|
||
Louna Espinosa
Maria Rodriguez
|
||
Jean-Pierre Darroussin
Gilles
|
||
Marie-Philomène Nga
Fanny Massamba
|
||
Karina Marimon
Carmen Rodriguez Llorca
|
||
Catherine Jacob
Josy
|
||
Michel Houellebecq
Dr Mory
|
||
Constantin Vidal
Diego
|
||
Alane Delhaye
Jérôme
|
||
Adèle Choubard
Asystentka lekarza
|
||
Marie Vincent
Annick
|
||
Margot Maricot
Dyrektorka szkoły (niewymieniony w czołówce)
|
||
Orianne Daudin
Menadżer restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claire Bouanich
Sarah
|
||
Christophe Canard
Bernard
|
||
Philippe Uchan
Philippe
|
||
Iziah Mouëza
Rose
|
||
Nicolas Chupin
Maxime
|
||
Matteo Locasciulli
Szef Pachamamy
|
||
Floriane Vincent
Podchmielona kobieta
|
||
Damian Odess-Gillett
Sędzia zawodów tanecznych
|
||
Gregory Gudgeon
Mężczyzna z papierosem
|
||
Julien Grisol
Kelner w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ludovic Colbeau-Justin | ||
Dominique Fausset | ||
Julien Monneret
(główna pomoc techniczna)
|
||
Richard de Vadder
(pomoc techniczna)
|
||
Stéphane Ging
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Louis Lemoine
(pomoc techniczna)
|
||
Jean-Yves Monier
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Sophie Moulin
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Charly Parthonnaud
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Sylvain Goldberg | ||
Matteo Locasciulli | ||
Kostiumy | Ocena | |
Isabelle Mathieu | ||
Helene Davoudian | ||
Aurore Pageot | ||
Montaż | Ocena | |
Samuel Danési | ||
Sarah Dumesnil
(asystent)
|
||
Marion Hébrard
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sonia Bougouffa
charakteryzator
|
||
Emilie Bourdet
charakteryzator osobisty
|
||
Nadine Bournazeau
charakteryzator
|
||
Laurent Caille
fryzjer
|
||
Bénédicte De Lataillade
charakteryzator
|
||
Christine Giugno
charakteryzator
|
||
Silvine Picard
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Arnaud Putman
scenograf
|
||
Paul Mauris-Blanc
dekorator wnętrz
|
||
Lisa Ashbrook
rekwizytor
|
||
Alexandre Cottin
konstruktor dekoracji
|
||
Paul Mauris-Blanc
koordynator konstrukcji
|
||
Pascal Peignet
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Nicolas Raffy
główny rekwizytor
|
||
Léna Valero
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Emile Caubel
montaż dialogów
|
||
Fabien Devillers
operator postsynchronu
|
||
Fabien Devillers
mikser ponownego nagrania
|
||
Florian Fabre
imitator dźwięku
|
||
Pavel Kundera
mikrofoniarz
|
||
Sebastien Marquilly
montaż dźwięku
|
||
Jean Minondo
technik dźwięku
|
||
Bruno Seznec
dźwięk
|
||
Axel Steichen
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Valérie Lindon
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Coralie Amedeo
dobór obsady
|
||
Charles Fréville
kolorysta
|
||
Raphaël Santarelli
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Florian Desmoulins
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Philippe Aubry
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Fanny Bilani
producent efektów wizualnych
|
||
Thibaut Granier
efekty wizualne
|
||
Nicolas Lacroix
producent efektów wizualnych
|
||
Géraud Mottais
zecer
|
||
Adeline Roosz
zecer
|
||
Benoit Antoniotti
elektryk (dodatkowy)
|
||
Arnaud Borrel
fotosista
|
||
Elliott Carrasco
operator drona
|
||
Antoine Charveriat
prowadzący ostrość
|
||
François Chevreau
prowadzący ostrość
|
||
Jorge Escribens
operator drona
|
||
Damien Jousselin
elektryk
|
||
Perrine Lauras
elektryk
|
||
Benjamin Lavayssière
operator drona
|
||
Matthieu Lornat
operator steadicam
|
||
Ramin Poursaid
operator steadicam
|
||
Sabine Rombaut
operator kamery (asystent)
|
||
Brice Tholozan
operator drona
|
||
Salome Ameline
dodatkowy dobór obsady
|
||
Martha Le Nost
dobór obsady (asystent)
|
||
Marie-France Michel
dodatkowy dobór obsady
|
||
Hugo Rizzica
dobór obsady (asystent)
|
||
Henri Laouari
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Philippe Letode
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Yaëlle Diringer
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Denitsa Ikonomova
choreograf
|
||
Elise Poullain
księgowy produkcji (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…