Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Bertrand Mandico | ||
Camille Fleury
(asystent)
|
||
Sophie Thurin
(asystent)
|
||
Manon Doursat
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Bertrand Mandico | ||
Producenci | Ocena | |
Emmanuel Chaumet
producent
|
||
Mathilde Delaunay
producent wykonawczy
|
||
David Damar-Chrétien
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Benjamin Goumard
kierownik produkcji
|
||
Louise Entgen
kierownik produkcji
|
||
Ugo Lambert
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeremy Lanaud
kierownik produkcji
|
||
Denis Pattyn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Elina Löwensohn
Zora
|
5,0
|
|
Paula Luna
Roxy
|
||
Vimala Pons
Sternberg
|
||
Agata Buzek
Kate Bush
|
5,9
|
|
Michael Erpelding
Olgar 2
|
||
Mara Taquin
Chiara
|
||
Claïna Clavaron
Luz
|
||
Claire Duburcq
Ivresse
|
||
Anaïs Thomas
Climax
|
||
Pauline Lorillard
Kiffer
|
||
Delphine Chuillot
Valeria
|
||
Tamar Baruch
Matka Kate
|
||
Camille Rutherford
Siostra Kate
|
||
Alexandra Stewart
Séverine
|
||
Nathalie Richard
La Vérité
|
5,0
|
|
Tatjana Mladenovitch
Kobieta ze strzykawką
|
||
Aurore Broutin
Halga
|
||
Iliana Zabeth
Tonya
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Pascale Granel | ||
Thibaud Cloarec
(główna pomoc techniczna)
|
||
Pierre Marion-Andrès
(pomoc techniczna)
|
||
Charly Parthonnaud
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Pierre Desprats | ||
Kostiumy | Ocena | |
Pauline Jacquard | ||
Agathe Poitevin | ||
Montaż | Ocena | |
George Cragg | ||
Laure Saint-Marc | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Bénédicte Trouvé
główny charakteryzator
|
||
Myriam Poulet
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Sarah Pariset
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Christophe Chevallier
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Thomas Salabert
dyrektor artystyczny
|
||
Chouchane Bakirel
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
June-Claire Baury
rekwizytor
|
||
Yann Dury
koordynator konstrukcji
|
||
Arnaud Lucas
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Julien Sellam
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Simon Apostolou
mikser ponownego nagrania
|
||
Simon Apostolou
montaż dźwięku
|
||
Gaël Eléon
mikser postsynchronu
|
||
Gaël Eléon
mikser imitacji
|
||
Geoffrey Perrier
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Samuel Hafrad
treser zwierząt
|
||
Mathilde Maestrello
kaskader dublujący: Elina Löwensohn
|
||
Edouard Alvernhe
oświetlenie (asystent)
|
||
Julie Bureau
operator kamery (asystent)
|
||
Florian Desobeaux
elektryk
|
||
Kevin Dubert
operator kamery (asystent)
|
||
Gérald Durand
oświetlenie
|
||
Nicolas Eveilleau
prowadzący ostrość
|
||
Jonathan Givers
elektryk
|
||
Léo Reeman
elektryk (dodatkowy)
|
||
Paolo Sabouraud
elektryk (stażysta)
|
||
Johan Van Der Voort
elektryk
|
||
Bruno Tormos
dobór obsady (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…