Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Laurent Cantet | ||
Delphine Daull
(asystent)
|
||
Benoît Seiller
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Laurent Cantet | ||
Fanny Burdino | ||
Samuel Doux | ||
Producenci | Ocena | |
Marie-Ange Luciani
producent
|
||
Alexandre Mallet-Guy
współproducent
|
||
Aurélien Klintzig
koordynator postprodukcji
|
||
Stéphane Avenard
kierownik produkcji
|
||
Antoine Boulay
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Léa Chantereau
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christina Crassaris
nadzorca postprodukcji
|
||
Franck Filippelli
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Diego Urgoiti
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rabah Nait Oufella
Karim D.
|
||
Bilel Chegrani
Farid, brat
|
||
Antoine Reinartz
Nicolas
|
||
Sofian Khammes
Rachid
|
||
Sarah Henochsberg
Léa
|
||
Malika Zerrouki
Matka Karima
|
||
Anne Alvaro
Edith, pisarka
|
||
Zineb Triki
Eva Louise
|
||
Anaël Snoek
Clio Balan
|
||
Leila Fournier
Tania Delcour
|
||
Maurin Olles
Yann
|
||
Chouaib Arif
Driss
|
||
Prune Ventura
Lola
|
||
Soumaye Bocoum
Rania
|
||
Julien Villain
Mo
|
||
Laetitia Kerfa
Marianne
|
||
Diong-Kéba Tacu
Thierry, kierowca
|
||
Grace Seri
Aya
|
||
Hélène Alexandridis
Louise de Blossière, redaktorka
|
||
Denis Eyriey
Gilles, kierownik sprzedaży
|
||
Lucrèce Carmignac
Lydie, asystentka redaktorki
|
||
Grégoire Bonnet
Loïc, kierownik działu prawnego
|
||
Jennifer Decker
Servane, rzeczniczka prasowa
|
||
Loïc Billiau
Przyjaciel Rachida
|
||
Ludovic Pauchant
Dziennikarz radiowy (głos)
|
||
Florence Janas
Frédérique, dziennikarka TV
|
||
Martin Nikonoff
Dziennikarz
|
||
Salimatou Dramé
Kolega Farida
|
||
Rabah Chaib
Kolega Farida
|
||
Ryan Daoudi
Kolega Farida
|
||
Malek Khenoune
Kolega Farida
|
||
Zara Karamoko
Przyjaciółka Farida
|
||
Aleksandra Yermak
Kobieta na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Pierre Milon | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Chloé Thévenin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Mathilde Muyard | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aurélie Cerveau
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alice Caminiti
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gérard David
koordynator konstrukcji
|
||
Thomas Laporte
główny rekwizytor
|
||
Isabelle Melica
główny malarz
|
||
Eugénie Naert
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Pascal Chauvin
imitator dźwięku
|
||
Pierre-Louis Clairin
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Corvo Lepesant-Lamari
mikser imitacji (asystent)
|
||
Didier Lesage
mikser imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Leila Fournier
dobór obsady
|
||
Arnaud Fouquet
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Arnaud Grelaud
zecer
|
||
Jean-François Grancher
elektryk
|
||
Emilie Rezai Rashti
operator kamery (asystent)
|
||
Sylvain Zambelli
prowadzący ostrość
|
||
Marie Pierre Delabrière
dodatkowy dobór obsady
|
||
Marie Cantet
dobór obsady (asystent)
|
||
Vanessa Seydoux
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Anna Aubrée
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Mathilde Cheval
dokumentacja scenograficzna
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…