Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Andreas Andersen |
8,0
|
|
Jan Eirik Langoen
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Henrik Lundgreen
(asystent)
|
||
Sunniva Sollied Møller
(asystent)
|
||
Kristian Mejdell Nissen
(asystent)
|
||
Michael Pfleghar
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Harald Rosenløw-Eeg |
7,0
|
|
Lars Gudmestad |
8,0
|
|
Silje Dahl
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Therese Bøhn
producent
|
||
Catrin Gundersen
producent
|
||
Martin Sundland
producent
|
||
Gary Cranner
współproducent
|
||
Olav Mellgren
współproducent
|
||
Magnus Thomassen
współproducent
|
||
Bjørn Fjærestad
kierownik produkcji
|
||
Joe Cavanagh
kierownik produkcji
|
||
Jan Eirik Langoen
nadzorca produkcji
|
||
Aleksandra Røste
koordynator produkcji
|
||
Maren Olivia Ekrheim
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kristine Kujath Thorp
Sofia
|
||
Henrik Bjelland
Stian
|
||
Rolf Kristian Larsen
Arthur
|
||
Anders Baasmo
Ronny
|
6,0
|
|
Bjørn Floberg
William Lie
|
5,0
|
|
Anneke von der Lippe
Gunn
|
||
Christoffer Staib
Steiner Skagemo
|
||
Ane Skumsvoll
Berit
|
||
Cengiz Al
Jasin
|
||
Nils Elias Olsen
Odin
|
||
Daniel Frikstad
Uwięziony mężczyzna
|
||
Halfdan Hallseth
Pracownik platformy wiertniczej
|
||
Pål Anders Nordvi
Geolog (niewymieniony w czołówce)
|
||
Renate Hellerud
Renate
|
||
Karina Knight
Doradca polityczny
|
||
Hibba Najeeb
Ochroniarz
|
||
Amy Black Ndiaye
Sekretarz stanu
|
||
Mariann Rostøl
Vibeke
|
||
Heidi Sandbukten
Asystentka Langlosa
|
||
Vidar Sandem
Główny geolog
|
||
Arild Sondre Sekse
Martin
|
||
Mathilde Austegard Ypsøy
Pracownica platformy wiertniczej
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Pål Ulvik Rokseth | ||
Aurelio Mastaglio
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Johannes Ringen | ||
Johan Söderqvist | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anne Pedersen | ||
Ilja Magga | ||
Montaż | Ocena | |
Kalle Doniselli Gulbrandsen | ||
Christian Siebenherz | ||
Andrea Usterud-Svendsen Alcañiz
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Janne Røhmen
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jørgen Stangebye Larsen
scenograf
|
7,0
|
|
Vilius Vanagas
dyrektor artystyczny
|
||
Pål Bergvik
dekorator wnętrz
|
||
Asta Urbonaite
dekorator wnętrz
|
||
Karl Gunnar Schmidberger Karlsen
rekwizytor
|
||
Endre Mathistad
rekwizytor
|
||
Sandra Pilny-Lockertsen
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Vilde Tiller Hagestande
mikrofoniarz
|
||
Peder Lindvær Hammersborg
mikser ponownego nagrania
|
||
Peder Lindvær Hammersborg
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Audun Kvitland
operator efektów dźwiękowych
|
||
Frederik Lehmann
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Øyvind Planting
mikser
|
||
Katrine Stolp Rolund
operator imitacji
|
||
Espen Rønning
montaż dialogów
|
||
Christian Schaanning
projektant dźwięku
|
||
Christian Schaanning
mikser ponownego nagrania
|
||
Morten Solum
mikser
|
||
Kristian Tybakken
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Erik S. Watland
imitator dźwięku
|
||
Are Åberg
operator efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Rick Marr
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mikael Aune
zecer
|
||
Valdimar Baldvinsson
efekty cyfrowe
|
||
Kai Kiønig Bortne
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Martin Brattensborg
efekty wizualne
|
||
Ragnar Brynjúlfsson
efekty cyfrowe
|
||
Alldin Dauti
dyrektor techniczny
|
||
Elmar Bragi Einarsson
dyrektor techniczny
|
||
Tim Forsgren
zecer
|
||
Sindre Grimsrud
zecer
|
||
Rami Hage
efekty wizualne
|
||
Steven Higton
zecer
|
||
Yifan Hu
efekty cyfrowe
|
||
Mikko Hyyti
zecer
|
||
Todor Ivanov
zecer
|
||
Morten Jacobsen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Arne Kaupang
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Davide Mella
dyrektor techniczny
|
||
Håvard Munkejord
efekty cyfrowe
|
||
Nikita Musatov
efekty wizualne
|
||
Magnus Olsson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Magnus Pettersson
efekty wizualne
|
||
Oleksandr Popovych
zecer
|
||
Thomas Reppen
producent efektów wizualnych
|
||
Jan Ivar Solås
zecer
|
||
Lars Ivar Stranden
efekty cyfrowe
|
||
Carl Tollefsen
zecer
|
||
Alex Wolf
zecer
|
||
Henrik Dahl
kaskader
|
||
Robert Follin
kaskader
|
||
Deni Jordan
koordynator kaskaderów
|
||
Linn Solem
kaskader dublujący: Kristine Kujath Thorp
|
||
Agnete Brun
fotosista
|
||
Ole Kristian Nilsen
elektryk
|
||
Jens J. Patterson
prowadzący ostrość
|
||
Heidi Hygen Skoghei
operator kamery (asystent)
|
||
Patrik Säfström
operator kamery
|
||
Levi Gawrock Trøite
oświetlenie
|
||
Lene Vaagland
elektryk
|
||
Lisa Emilie Øverjordet
oświetlenie (asystent)
|
||
Camilla Glaister
dobór obsady
|
||
Yngvill Kolset Haga
dobór obsady
|
||
Audun Skarbøvik
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Mathilde Høyer
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…