Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrzej Maleszka | ||
Maciej Bąkowski
(drugi reżyser)
|
||
Adela Bednarska
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrzej Maleszka | ||
Hanna Probulska
(redaktor) (kierownik literacki)
|
||
Producenci | Ocena | |
Sławomir Jóźwik
producent
|
||
Piotr Gierszewski
producent wykonawczy
|
||
Magdalena Gensler
kierownik produkcji
|
||
Magdalena Hołdun
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Katarzyna Bastkowska
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Kuba Kosma
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Jan Jaszczyński
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Paweł Małkowski
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Magda Janowska
kierownik postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maja Tomawska
Tosia
|
||
Filip Fabiś
Filip
|
||
Adam Szczegóła
Kuki
|
||
Agnieszka Grochowska
Mama
|
7,4
|
|
Andrzej Chyra
Piotr, tata
|
7,6
|
|
Hanna Śleszyńska
Maryla Gruber, ciotka
|
6,3
|
|
Maciej Wierzbicki
Max „Augustino”
|
||
Dominika Kluźniak
Marcelina, gosposia ciotki
|
7,2
|
|
Eryk Lubos
Akustyk
|
7,9
|
|
Bartosz Kańtoch
Sprzedawca okularów
|
||
Kamil Cetnarowicz
Kontroler portowy
|
||
Michał Piela
Kierowca
|
7,4
|
|
Człowiek Nowej Ery
Raper
|
||
Maciej Gnatowski
Raper
|
||
Waldemar Czyszak
Robotnik
|
6,0
|
|
Paweł Tchórzelski
Robotnik
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mikołaj Łebkowski | ||
Magdalena Symonowicz
(współpraca)
|
||
Rafał Anuszkiewicz
(współpraca)
|
||
Adam Jedynak
(współpraca)
|
||
Bolesław Kielak
(współpraca)
|
||
Piotr Kuik
(współpraca)
|
||
Michał Hermanowski
(współpraca)
|
||
Michał Studniarek
(współpraca)
|
||
Henryk Jedynak
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Jakub Bednarek
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Zbigniew Gustowski
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Robert Szymański
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Jonak
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Carek
(pomoc techniczna)
|
||
Artur Przybysz
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Krzesimir Dębski | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ewa Krauze | ||
Katarzyna Dominiak
(asystent)
|
||
Tomasz Rakowski
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Bartosz Karczyński | ||
Muzyka | Ocena | |
Krzesimir Dębski
dyrygent
|
||
Sinfonia Viva
orkiestra
|
||
Mariusz Mielczarek
wykonawca muzyki (flet, klarnet, saksofon sopranowy i altowy)
|
||
Jarosław Zawadzki
wykonawca muzyki (saksofony)
|
||
Arkadiusz Wiech
wykonawca muzyki (gitara)
|
||
Mirosław Wiśniewski
wykonawca muzyki (bas)
|
||
Krzysztof Poliński
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Krzesimir Dębski
wykonawca muzyki (fortepian, skrzypce)
|
||
Grzegorz Lalek
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
||
Anna Barszcz
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
||
Sylwia Mróz
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
||
Joanna Grzelak
wykonawca muzyki (kwartet skrzypcowy)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Dariusz Krysiak
charakteryzator
|
6,0
|
|
Monika Mirowska
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Elwira Pluta
scenograf
|
||
Piotr Kopeć
scenograf (dodatkowy)
|
||
Marcin Aziukiewicz
scenograf (współpraca)
|
||
Agata Uchman
scenograf (współpraca)
|
||
Beata Korol
scenograf (współpraca)
|
||
Andrzej Rażniewski
rekwizytor
|
||
Zbigniew Świerczek
rekwizytor
|
||
Dariusz Chorąży
rekwizytor (współpraca)
|
||
Dariusz Kielak
rekwizytor (współpraca)
|
||
Andrzej Rychtarczyk
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bartosz Putkiewicz
dźwięk
|
||
Mariusz Bielecki
dźwięk
|
||
Michał Kosterkiewicz
operator dźwięku
|
||
Bartosz Putkiewicz
operator dźwięku
|
||
Michał Pracz
operator dźwięku (asystent)
|
||
Rafał Piłkowski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Bogdan Ratajczak
operator dźwięku (asystent)
|
||
Bartosz Putkiewicz
montaż dźwięku
|
||
Henryk Zastróżny
imitator dźwięku
|
||
Błażej Domański
operator muzyki
|
||
Tomasz Dukszta
operator muzyki
|
1,0
|
|
Karol Mańkowski
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Witold Gajzler
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…