Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Singleton |
8,0
|
|
Don Wilkerson
(asystent)
|
||
Eric Jones
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Singleton |
8,0
|
|
Dawn Gilliam
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Steve Nicolaides
producent
|
||
Steve Nicolaides
kierownik produkcji
|
||
Linda Folsom
koordynator produkcji
|
||
Chantal Feghali
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory Allain
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gabrielle D. Buford
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Doris Nomathande Dixon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joseph Doughrity
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Steven D. Levine
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alex S. Samuel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dion B. Vines
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Laurence Fishburne
Jason "Furious" Styles
|
7,4
|
|
Cuba Gooding Jr.
Tré Styles
|
7,5
|
|
Ice Cube
Darin "Doughboy" Baker
|
6,8
|
|
Morris Chestnut
Ricky Baker
|
7,0
|
|
Nia Long
Brandi
|
6,7
|
|
Angela Bassett
Reva Devereaux
|
6,4
|
|
Tyra Ferrell
Brenda Baker
|
||
Lexie Bigham
Mad Dog
|
||
Hudhail Al-Amir
Facet z S.A.T.
|
||
Lloyd Avery II
Głupek
|
||
Mia Bell
Członkini żeńskiego klubu
|
||
Kenneth A. Brown
Mały Chris
|
||
Nicole Brown
Brandi (lat 10)
|
||
Ceal
Sheryl
|
||
Darneicea Corley
Keisha
|
||
John Cothran
Lewis Crump
|
6,0
|
|
Na'Blonka Durden
Trina
|
||
Susan Falcon
Pani Olaf
|
||
Jessie Lawrence Ferguson
Oficer Coffey
|
||
Dedrick D. Gobert
Dooky
|
||
Regi Green
Chris
|
||
Kareem J. Grimes
Dzieciak przy lodziarni
|
||
Tammy Hanson
Rosa
|
||
Valentino D. Harrison
Bobby (lat 10)
|
||
Desi Arnez Hines II
Tre (lat 10)
|
||
Baha Jackson
Doughboy (lat 10)
|
||
Dee Dee Jacobs
Renee
|
||
Kirk Kinder
Oficer Graham
|
||
Meta King
Mama Brandi
|
||
Regina King
Shalika
|
||
Leanear Lane
Gangster
|
||
Whitman Mayo
Starzec
|
||
Donovan McCrary
Ricky (lat 10)
|
||
Don Nelson
Gangster
|
||
Jimmy Lee Newman
Dzieciak
|
||
Malcolm Norrington
Głupek
|
||
Alysia Rogers
Shanice
|
||
Esther Scott
Babcia Tishy
|
||
Leonette Scott
Tisha
|
||
Vonte Sweet
Ric Rock
|
||
Baldwin C. Sykes
Potwór
|
||
Raymond D. Turner
Ferris
|
||
Yolanda Whittaker
Yo-Yo
|
||
John Singleton
Listonosz (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Charles Mills
(kierownik zdjęć)
|
||
Chuck Wells
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bobby Thomas
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stanley Clarke | ||
Kostiumy | Ocena | |
Darryle Johnson
(garderoba)
|
||
Sharlene Williams
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Bruce Cannon | ||
David Giammarco
(asystent)
|
||
Margaret Guinee
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marietta Carter-Narcisse
charakteryzator
|
||
Sterfon Demings
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bruce Bellamy
dyrektor artystyczny
|
||
Kathryn Peters
dekorator wnętrz
|
||
Willie J. Thompson
główny rekwizytor
|
||
Shirley Moore
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Michael D. Costello
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda J. Flick
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnathon Gallagher
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caryn Marcus
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Michael A. Patillo
mikrofoniarz
|
||
Veda Campbell
mikser
|
||
Greg Orloff
mikser imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Digirolamo
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Glass
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Massey
mikser ponownego nagrania
|
||
Dean Drabin
mikser postsynchronu
|
||
Lucy Coldsnow-Smith
montaż dialogów
|
||
Wayne Griffin
montaż dialogów
|
||
Bob Newlan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jamie Forester
montaż muzyki
|
||
Renee Tondelli
montaż postsynchronu
|
||
Ruth Bird
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Raoul Roach
nadzorca muzyki
|
||
Patrick Drummond
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Randy Singer
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Domeyer
koordynator efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas M. Ficke
koordynator efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jaki Brown
dobór obsady
|
||
Bob Minor
koordynator kaskaderów
|
||
Wendy Renskowski Dale
księgowy (asystent)
|
||
Katha Jones
księgowy produkcji
|
||
D. Stevens
fotosista
|
||
Judson S. Brown
operator kamery (asystent)
|
||
Robert A. Torres
operator kamery (asystent)
|
||
Anthony Gaudioz
operator kamery
|
||
Darin D. Brown
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles R. Sorenson
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…