Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Panos H. Koutras | ||
Elodie Baticle
(asystent)
|
||
Katerina Giannakopoulou
(asystent)
|
||
Christos Karalias
(asystent)
|
||
Chrisanthos Margonis
(asystent)
|
||
Dafni Psarrou
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Panos H. Koutras | ||
Nafsika Tarazi
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Claire Gadea
producent
|
||
Eleni Kossyfidou
producent
|
||
Panos H. Koutras
producent
|
||
Marie-Pierre Macia
producent
|
||
Karim Cham
producent wykonawczy
|
||
Matteo Cichero
producent wykonawczy
|
||
Haider Rashid
producent wykonawczy
|
||
Alexandros Kakaniaris
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yiannis Savidis
producent (asystent)
|
||
Fabien Trampont
nadzorca postprodukcji
|
||
Alexis Tsoukalas
kierownik produkcji
|
||
Mary Bouli
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tom Denoël
koordynator produkcji
|
||
Nikodimos Margonis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Smaragda Karydi
Maria
|
||
Akis Sakellariou
Pavlos
|
||
Natasa Exintaveloni
Sophia
|
||
Marisha Triantafyllidou
Irina
|
||
Nikos Gelia
Alexis
|
||
Mariella Savvides
Katia
|
||
Tzef Montana
Eva
|
||
Aggelos Papadimitriou
Aggelos
|
||
Kris Radanov
Florian
|
||
Polydoros Vogiatzis
Loukas
|
||
Ahmad Kontar
Khalil
|
||
Anna Jorjikia
Tina
|
||
Tzef Montana
Eve
|
||
Tzortzis Papadopoulos
Socratis
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Olympia Mytilinaiou | ||
Christina Moumouri
(druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Delaney Blue | ||
Kostiumy | Ocena | |
Eva Goulakou | ||
Matina Mavraganni
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Vincent Tricon | ||
Elena Demesticha
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Elena Vardava
scenograf
|
||
Elena Vardava
dyrektor artystyczny
|
||
Faidra Akritidou
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Stathis Leftheriotis
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Lefteris Theodoroudis
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Stergios Dagounakis
mikrofoniarz
|
||
Nikos Drakos
mikrofoniarz
|
||
Fabrice Osinski
mikser
|
||
Jean-Louis Viroux
mikser imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Akis Gourzoulidis
dobór obsady
|
||
Sotiria Marini
dobór obsady
|
||
Michael Derrossett
kolorysta
|
||
Benoit Armstrong
koordynator efektów wizualnych
|
||
Thomas Duval
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Angeliki Maria Gkaleridi
zecer
|
||
Fabien Guiliani
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nikolas Kanellopoulos
zecer
|
||
Antonis Kotzias
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Iasonas Meintanis
zecer
|
||
Romain Moussel
montaż efektów wizualnych
|
||
Antonis Nikolaou
zecer
|
||
Kevin Pacini
producent efektów wizualnych
|
||
Aspa Papageorgiou
zecer
|
||
George Pavlou
zecer
|
||
Virginie Quentin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Léonidas Arvanitis
operator kamery
|
||
Kostas Babis
prowadzący ostrość
|
||
Marios Delias
operator kamery (asystent)
|
||
Stelios Lepidakis
elektryk
|
||
Foivos Mantalos
operator steadicam (asystent)
|
||
Giorgos Petrakis
operator steadicam
|
||
Despina Spyrou
fotosista
|
||
Athanasios Trevlas
operator kamery
|
||
Stathis Tsiapas
oświetlenie
|
||
Stefanos Tsigas
operator kamery
|
||
Aimilia Vrotsou
operator kamery (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…