Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lara Celenza | ||
Cristiano Vilhena
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Lara Celenza | ||
Producenci | Ocena | |
Lara Celenza
producent
|
||
Alex van Ric
producent
|
||
David Christoph
współproducent
|
||
James Winslett
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Marc Adams
Babushka, przywódca gangu bezdomnych
|
||
Simone Antonioni
Gitarzysta w zespole Violii
|
||
India Antony
Dziewczyna w parku
|
||
Bejean Banner
Hipster
|
||
Luana Marini Bellisari
Masażystka
|
||
Nicola Campanelli
Ciro
|
||
Bennet Cerven
Skrzypek zespołu The Trouble Notes
|
||
Glenn Crossley
Bandyta
|
||
Giovanni D'Annunzio
Członek gangu bezdomnych
|
||
Blake Day
Klawiszowiec w zespole Violii
|
||
Emily Easton
Przyjaciółka Clarice
|
||
Florian Eisenschmidt
Gitarzysta zespołu The Trouble Notes
|
||
Lydia Fischer
Matka
|
||
Gabriele Goldoni
Barman
|
||
Matjaz Juren
Bandyta
|
||
Tomo Kohjima
Kwiaciarz
|
||
Meri Koivisto
Matka
|
||
Stilian Kozarja
Fryzjer
|
||
Lambrina
Prostytutka
|
||
Natalie MacMahon
Dziewczyna z psem
|
||
Oliver Maguire
Perkusista zespołu The Trouble Notes
|
||
David Migjorn
Nerd na stacji
|
||
David Monteiro
Martin Torres
|
||
William E. Morris
Matthias
|
||
Monika Obmalko
Dziewczyna do towarzystwa
|
||
Miguelina Bravo Orozco
Dziewczyna do towarzystwa
|
||
Agnieszka Paschke
Magda, Polka
|
||
Ash Reddington
Marie
|
||
Nadir Sisman
Chłopak w parku
|
||
Alia Spizz-Clay
Viola
|
||
Catherine Stobbs
Clarice
|
||
Dj Stonegate
Członek gangu bezdomnych
|
||
Alex van Ric
Eric Telton
|
||
Mark Windsor
Członek gangu bezdomnych
|
||
Priscilla Wittman
Dama w pociągu
|
||
Blake Worrell
Właściciel lombardu
|
||
Natalya Yarandina
Szalona kociara
|
||
Cesare Zomparelli
Diler Violi
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Lara Celenza | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Umberto Palazzo | ||
Kostiumy | Ocena | |
Pourquoi Couture | ||
Montaż | Ocena | |
Lara Celenza | ||
Max Valenti | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Luana Marini Bellisari
charakteryzator
|
||
Yuko Shibui
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alia Spizz-Clay
scenograf
|
||
Virginia Vannucchi
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Simone Antonioni
operator dźwięku
|
||
Adel Gamehdar
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Vicky De Bruyne
fotosista
|
||
Stefanie Tendler
fotosista
|
||
Cristiano Vilhena
fotosista
|
||
Cesare Zomparelli
oświetlenie (technik)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…