Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Grzegorz Kuczeriszka |
6,7
|
|
Sławomir Małyszko
(drugi reżyser)
|
||
Hubert Koprowicz
(drugi reżyser)
|
||
Magdalena Wojtczak
(współpraca)
|
||
Inga Kruk
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dominik W. Rettinger | ||
Producenci | Ocena | |
Włodzimierz Otulak
producent
|
||
Waldemar Piątkowski
współproducent
|
||
Jan Kaczmarski
kierownik produkcji
|
6,0
|
|
Anna Siemieniuk
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Maryna Cichoń
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Joanna Ochman
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Natalia Rybicka
Karolina
|
6,8
|
|
Karolina Gorczyca
Joanna Kuczerska
|
6,8
|
|
Jakub Wesołowski
Michał
|
6,4
|
|
Jan Wieczorkowski
Adam
|
7,0
|
|
Paweł Tomaszewski
Zolo
|
5,5
|
|
Katarzyna Maciąg
Majka
|
||
Jakub Strzelecki
Rafał „Raffi” Zarzycki
|
8,0
|
|
Ryszard Ronczewski
Von Kirchof
|
||
Bogdan Koca
Dyrektor
|
6,0
|
|
Ewa Kolasińska
Dr Heller
|
||
Stanisława Łopuszańska
Gertruda Zellerstein
|
||
Bartosz Żukowski
Thorn
|
7,1
|
|
Barbara Babilińska
Pielęgniarka
|
5,5
|
|
Marcin Artecki
Krutas
|
||
Adam Szczyszczaj
Paul
|
||
Marcin Juchniewicz
Budruk
|
||
Cezary Kussyk
Horst
|
||
Kamil Kulda
Rambo
|
||
Romuald Kłos
Heni
|
||
Piotr Różański
Właściciel wypożyczalni
|
||
Krzysztof Kuliński
Komendant posterunku
|
||
Danuta Borsuk
Pacjentka
|
6,0
|
|
Zuzanna Helska
Właścicielka sklepu
|
||
Marlena Milwiw
Staruszka z mercedesa
|
||
Michał Kowalski
Pielęgniarz
|
||
Nam Bui Ngoc
Stary Azjata
|
7,0
|
|
Lorena Vega | ||
Urszula Gotowicka | ||
Hubert Koprowicz | ||
Michał Piss | ||
Arkadiusz Jaworski | ||
Stanisław Horoszko | ||
Jakub Nocek | ||
Jacek Koper | ||
Marcin Głowacki |
2,0
|
|
Harald Warmbrunn
(głos)
|
||
Veronika Nowag-Jones
(głos)
|
||
Manfred Schulz (M)
(głos)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Grzegorz Kuczeriszka |
6,7
|
|
Przemysław Klej
(pomoc techniczna)
|
||
Tomasz Ostapiński
(pomoc techniczna)
|
||
Jakub Nocek
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Wierzchowiak
(pomoc techniczna)
|
||
Sławomir Elwich
(pomoc techniczna)
|
||
Mirosław Szot
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Żelasko
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Michał Sobótka
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Miranda Lobo
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Mariano Schiumerini
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Nestor Frontan
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Anna Nagler
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Juan Saizar
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Santiago Riviere
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Cynthia Almiron
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Laura Citarella
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Ezequiel Langsam
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Maria Capdevilla
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Sabrina Ihan
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Gabriel Saucedo
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Eduardo Medina (M)
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Jorge Lopez (M)
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Pablo Berq
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Florencia Gonzalo
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Emiliano Sachi
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Ricardo Sotosca
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Ewa Adamka-Noga
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Diego Barone
(organizacja zdjęć) (Buenos Aires)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Adam Burzyński | ||
Kostiumy | Ocena | |
Paweł Grabarczyk |
7,0
|
|
Małgorzata Mazowieńska-Wierzbicka
(drugi)
|
||
Anna Janowska
(współpraca)
|
||
Małgorzata Orłowska
(współpraca)
|
||
Bogdan Wierzbicki
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jacek Tarasiuk | ||
Karolina Alkemade
(asystent)
|
||
Julia Bogusławska
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Michał Brzozowski
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Łukasz Ceranka
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Kamil Rutkowski
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Radosław Rekita
(konforming)
|
5,0
|
|
Filip Styliński
(konforming)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Romuald Kunikowski
wykonawca muzyki (fortepian) (instrumenty smyczkowe)
|
||
Adam Burzyński
wykonawca muzyki (gitary) (samplery) (instrumenty perkusyjne)
|
||
Michał Jaroszewicz
wokalista
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Marcin Rodak
charakteryzator
|
||
Dariusz Krysiak
charakteryzator
|
6,0
|
|
Anna Mrowiec
charakteryzator (drugi)
|
10
|
|
Sabina Bębenek
charakteryzator (drugi)
|
||
Tomasz Matraszek
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Monika Sajko-Gradowska
scenograf
|
6,0
|
|
Joanna Anastazja Wójcik
scenograf (drugi)
|
7,0
|
|
Joanna Pęzińska
scenograf (drugi)
|
||
Monika Sajko-Gradowska
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Dariusz Lipiński
rekwizytor
|
||
Rafał Chojak
rekwizytor
|
||
Arkadiusz Jaworski
rekwizytor (współpraca)
|
||
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Nikodem Wołk-Łaniewski
dźwięk
|
||
Adam Burzyński
projektant dźwięku
|
||
Adam Burzyński
operator muzyki
|
||
Michał Skarżyński
montaż muzyki
|
||
Patryk Chuszno
mikrofoniarz
|
||
Radosław Adamski
mikrofoniarz
|
||
Tomasz Dukszta
operator dźwięku
|
1,0
|
|
Nikodem Wołk-Łaniewski
operator dźwięku
|
||
Marcin Kasiński
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kacper Habisiak
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michał Jaroszewicz
operator postsynchronu
|
||
Kacper Habisiak
montaż dialogów
|
||
Kacper Habisiak
montaż postsynchronu
|
||
Kacper Habisiak
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Marcin Kasiński
mikser dialogów
|
||
Marcin Kasiński
mikser postsynchronu
|
||
Marcin Kasiński
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Teresa Bagińska
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dorota Nowocień
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerzy Murawski
dźwięk (pomoc techniczna)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kazimierz Wróblewski
pirotechnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zbigniew Modej
efekty specjalne
|
||
Sylwester Kulik
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Sylwester Zawadzki
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Andrzej Słomiński
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marcin Drabiński
efekty cyfrowe
|
||
Małgorzata Adamska
dobór obsady
|
||
Marek Palka
dobór obsady
|
||
Maciej Fijałkowski
operator kamery
|
||
Piotr Malinkiewicz
mistrz oświetlenia
|
||
Marek Macioszek
oświetlenie
|
||
Marcin Kosiński
oświetlenie
|
||
Grzegorz Kuleta
oświetlenie
|
||
Wiktor Sasim
kolorysta
|
||
Małgorzata Przedpełska-Bieniek
konsultant (muzyka)
|
||
Pavel Štverák
konsultant (Dolby)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant
|
||
Zdzisław Łazanowski
konsultant
|
||
Jakub Janowicz
konsultant
|
||
Mateusz Skalski
fotosista
|
||
Zbigniew Modej
koordynator kaskaderów
|
||
Sylwester Kulik
kaskader
|
||
Zbigniew Modej
kaskader
|
||
Jarosław Nowikowski
kaskader
|
||
Sylwester Zawadzki
kaskader
|
||
Dariusz Obrębski
kaskader
|
||
Krzysztof Hołoweńko
kaskader
|
||
Jacek Kadłubowski
kaskader
|
||
Marcin Drabicki
kaskader
|
||
Anna Komorowska
kaskader
|
||
Natasza Wróblewska
efekty cyfrowe
|
||
Tomasz Witkowski
efekty cyfrowe
|
||
Artur Szymczak
efekty cyfrowe
|
||
Paweł Falkowski
napisy
|
||
Michał Piss
kierownik planu
|
||
Marcin Głowacki
dyżurny planu
|
2,0
|
|
Jacek Koper
dyżurny planu
|
||
Klaudia Grzelec
sekretariat produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…