Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Axelle Carolyn |
5,0
|
|
Elise Mortyr
(asystent-stażysta)
|
||
Jorge Orellana
(asystent)
|
||
Charles Joseph Mitchell
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Chinaka Hodge | ||
Mike Flanagan
(również) (twórca)
|
||
Leah Fong
(twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Morgan Beggs
współproducent wykonawczy
|
||
Julia Bicknell
producent wykonawczy
|
||
Adam Fasullo
współproducent wykonawczy
|
||
Jamie Flanagan
współproducent
|
||
Mike Flanagan
producent wykonawczy
|
||
Leah Fong
producent wykonawczy
|
||
Elan Gale
współproducent
|
||
Kathy Gilroy
producent
|
||
Chinaka Hodge
współproducent
|
||
Nancy Kirhoffer
współproducent
|
||
Trevor Macy
producent wykonawczy
|
||
Christopher Pike
producent wykonawczy
|
||
Chad Fitz
kierownik produkcji
|
||
Micky Ferguson
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Ilana Hack
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Tianna Volpe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jordan Lawlor
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Geoffrey McCarthy
współproducent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Iman Benson
Ilonka / Imani Bethel / Sheila
|
||
Igby Rigney
Ben / Dusty Shane / Kevin
|
||
Ruth Codd
Anya / Harmony / Scottie
|
||
Annarah Cymone
Ofiara Dusty'ego / Sandra
|
||
William Chris Sumpter
Randy / Spencer
|
||
Adia
Cheri
|
||
Aya Furukawa
Natsuki / Ofiara Dusty'ego
|
||
Sauriyan Sapkota
Amesh
|
||
Samantha Sloyan
Shasta
|
||
Zach Gilford
Mark
|
7,0
|
|
Heather Langenkamp
Black, detektyw / Dr Georgina Stanton
|
||
Crystal Balint
Maggie
|
6,0
|
|
Emilija Baranac
Katherine
|
7,0
|
|
Veronika Hadrava
Mama Dusty'ego / Samantha
|
||
Laird Scabar
Morgan
|
||
Marcus Vitor
Chłopiec
|
||
Maddox Europe
Mała dziewczynka
|
||
Quinnie Vu
Sanitariuszka
|
||
Jenaya Ross
Postać w szacie
|
||
Mauricio Romero
Pielęgniarz
|
||
Taya Seaton
Ofiara postrzału
|
||
Tina-Marie Springham
Pracownica stacji benzynowej
|
||
Garvin Cross
Bandyta
|
||
Miguel Castillo
Kasjer
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
James Kniest |
4,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
The Newton Brothers | ||
Kostiumy | Ocena | |
Susan Davis
(nadzorca kostiumów)
|
||
Gabrielle de Barry
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Brad McLaughlin
(asystent)
|
||
Stephanie Thompson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lilia Afsahi
nadzorca stylizacji
|
||
Candice Harvey
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Laurin Kelsey
scenograf
|
||
Luis Sidonio
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Courtney Stockstad
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kelly Cabral
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dorian Cheah
projektant dźwięku
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Ashley Harvey
montaż dialogów
|
||
Sanaa Kelley
imitator dźwięku
|
||
Arno Stephanian
mikser imitacji
|
||
Jonathan Wales
mikser ponownego nagrania
|
||
Jonathan Wales
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Justine von Winterfeldt
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…