Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Wojciech Adamczyk | ||
Marzena Wardzyk
(drugi reżyser)
|
||
Julia Popkiewicz
(drugi reżyser)
|
||
Natalia Kobryń
(asystent)
|
||
Adrianna Branecka
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Wojciech Adamczyk | ||
William Shakespeare
(sztuka „Sen nocy letniej”)
|
9,0
|
|
Maciej Słomczyński
(tłumaczenie)
|
7,0
|
|
Zbigniew Dzięgiel
(redaktor)
|
||
Katarzyna Czech
(redaktor)
|
||
Hanna Oźmin-Stachiewicz
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Krystyna Łączyńska
producent
|
||
Anna Majek
kierownik produkcji
|
||
Yulia Novikova
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Paweł Leśniak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dominik Markowski
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Maja Kowalska
Hermia
|
||
Natalia Gadomska
Helena
|
||
Jan Kwapisiewicz
Demetriusz
|
||
Paweł Brzeszcz
Lysander
|
||
Modest Ruciński
Tezeusz
|
||
Robert Jarociński
Oberon
|
||
Katarzyna Kołeczek
Hippolita
|
||
Beata Fido
Tytania
|
6,1
|
|
Lidia Sadowa
Puck
|
7,5
|
|
Adam Biedrzycki
Pigwa
|
7,0
|
|
Sławomir Grzymkowski
Egeusz
|
||
Mariusz Ostrowski
Dupek
|
||
Remigiusz Jankowski
Klin
|
6,0
|
|
Jan Sałasiński
Flet
|
||
Robert Czebotar
Ryj
|
||
Jakub Dąbrowski
Pajęczyna
|
||
Sebastian Świerszcz
Głodomór
|
||
Aleksander Kaleta
Ćma
|
||
Sławomir Holland
Filostrates
|
6,9
|
|
Maciej Kosiacki
Ziarno Gorczycy
|
||
Marcel Opaliński
Kwiat Groszku
|
||
Patrycja Kaszyńska
Elfica / Kapłanka
|
||
Gouthamjith Prajith Kumar
Indyjski młodzieniec
|
||
Klaudia Nowak
Elfica
|
||
Natalia Ratajska
Elfica
|
||
Patrycja Słupska
Elfica
|
||
Khrystyna Vhelecko
Elfica
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Łukasz Łasica | ||
Andrzej Kalbarczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Mateusz Dumała
(pomoc techniczna)
|
||
Dawid Fudala
(pomoc techniczna)
|
||
Waldemar Godlewski
(pomoc techniczna)
|
||
Mariusz Lisowski
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Sikorski
(pomoc techniczna)
|
||
Rafał Sarat
(pomoc techniczna)
|
||
Patryk Nowakowski
(pomoc techniczna)
|
||
Adrian Szumiła
(pomoc techniczna)
|
||
Bartosz Pieńkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Piotr Salaber | ||
Kostiumy | Ocena | |
Maria Balcerek | ||
Małgorzata Chachaj
(drugi)
|
||
Barbara Romanowicz
(współpraca)
|
||
Ada Cichowicz
(współpraca)
|
||
Kamil Nowicki
(współpraca)
|
||
Emil Wysocki
(współpraca)
|
||
Sylwia Nowak
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Marek Król | ||
Krzysztof Korybut-Daszkiewicz
(konforming)
|
||
Roger Sieczkowski
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Natalia Walewska
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Sebastian Wielądek
wykonawca muzyki (lira korbowa) (ney perski) (inne instrumenty etniczne)
|
||
Tomasz Błaszczak
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Chris Aiken
wykonawca muzyki (instrumenty perkusyjne)
|
||
Piotr Salaber
wykonawca muzyki (fortepian) (czelesta) (instrumenty elektroniczne)
|
||
Magdalena Wasylik
wokalista
|
8,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Adriana Klemenska
charakteryzator
|
||
Karolina Ryciak
charakteryzator
|
||
Joanna Konarska-Kaczalska
charakteryzator
|
||
Magdalena Michalik-Skwara
charakteryzator (drugi)
|
||
Aneta Chaber-Stankiewicz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Pola Banecka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Michał Kacprzycki
efekty specjalne makijażu
|
||
Marta Dąbrowska
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Katarzyna Adamczyk
scenograf
|
||
Ewa Gdowiok
scenograf (drugi)
|
||
Katarzyna Adamczyk
rekwizytor
|
||
Zuzanna Królikiewicz
scenograf (asystent)
|
||
Nikita Piekutowski
scenograf (asystent) (również) (współpraca)
|
||
Alan Adamczyk
scenograf (asystent)
|
||
Albert Adamczyk
scenograf (współpraca)
|
||
Hanna Koczowska
scenograf (współpraca)
|
||
Julia Koczowska
rekwizytor (asystent)
|
||
Mariusz Kalinowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Krzysztof Lewandowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Magda Kalinowska
konstruktor dekoracji
|
||
Wiktor Staszczuk
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Kamionka
konstruktor dekoracji
|
||
Patrycja Jarmułowicz
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Kęciak
konstruktor dekoracji
|
||
Łukasz Hlebowicz
konstruktor dekoracji
|
||
Oskar Dąbrowski
konstruktor dekoracji
|
||
Arkadiusz Sołtys
konstruktor dekoracji
|
||
Damian Organowski
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Kralkowski
konstruktor dekoracji
|
||
Rafał Jaborski
konstruktor dekoracji
|
||
Artur Rakowski
konstruktor dekoracji
|
||
Adrian Ałda
konstruktor dekoracji
|
||
Dawid Kosmalski
konstruktor dekoracji
|
||
Marek Poniatowski
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Grzędzicki
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Krzysztof Jastrząb
dźwięk
|
||
Marcin Kijo
dźwięk
|
||
Chris Aiken
operator muzyki
|
||
Łukasz Banach
mikrofoniarz
|
||
Jacek Lewandowski
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Julia Popkiewicz
dobór obsady
|
||
Tomasz Sobański
operator kamery
|
||
Arkadiusz Wojciechowski
operator kamery
|
||
Monika Tuchalska
sekretariat planu
|
||
Rafał Sarat
operator kamery
|
||
Wojciech Bibel
prowadzący ostrość
|
||
Bartosz Pieńkowski
prowadzący ostrość
|
||
Łukasz Wiśniewski
kolorysta
|
||
Szymon Mrzygłód
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Borowski
operator kamery (asystent)
|
||
Maks Platera
operator kamery (asystent)
|
||
Patryk Szczepański
mistrz oświetlenia
|
||
Michał Goździela
oświetlenie
|
||
Paweł Piernik
oświetlenie
|
||
Maciej Krzeszewski
oświetlenie
|
||
Natasza Młudzik
fotosista
|
||
Franciszek Barciś
grafik komputerowy
|
||
Paweł Pliszka
kaskader
|
||
Krzysztof Sztabiński
kaskader
|
||
Robert Brzeziński jr
kaskader
|
||
Jacek Długosz
kaskader
|
||
Jakub Kazikowski
kaskader
|
||
Piotr Fronczak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Magdalena Wolanin
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jakub Farkowski
treser zwierząt
|
||
Adam Wojczakowski
kierownik planu
|
||
Andrzej Syska
dyżurny planu
|
||
Łukasz Kwiatkowski
dyżurny planu
|
||
Jakub Orłowski
dyżurny planu
|
||
Marcin Jagiełło
dyżurny planu
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…