Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Peter Keglevic | ||
Scenariusz | Ocena | |
Peter Keglevic | ||
Producenci | Ocena | |
Matthias Wendlandt
producent
|
||
Christoph Moritz Hänska
kierownik produkcji
|
||
Herbert Kerz
kierownik produkcji
|
||
Matthias Wendlandt
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jürgen Prochnow
Kapitan statku
|
||
Patsy Kensit
Su
|
||
Elizabeth Hurley
Lou
|
||
Franz Buchrieser
Właściciel "Californii"
|
||
Grażyna Szapołowska
Mona
|
7,2
|
|
Carmel S. Aquilina
Kapitan portu
|
||
Manuel Cauchi
Urzędnik
|
||
John Suda
Urzędnik
|
||
Elton Mamo
Chłopak na "Californii"
|
||
Mario Stock
Paul Pelikan
|
||
John Ciantar
Kelner
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Edward Kłosiński
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Franco Mallia
(główna pomoc techniczna)
|
||
Marvic Sladden
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Brynmor Llewelyn Jones | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ulrike Schütte | ||
Yvonne Zarb Cousin
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Susanne Schett | ||
Susanne Peuscher
(asystent)
|
||
Elke Weisser
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Brynmor Llewelyn Jones
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Mario Stock
scenograf
|
||
Alfred Andrews
malarz
|
||
Wolfgang Kallnischkies
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Matthias Bütow
mikser (asystent)
|
||
Hartmut Eichgrün
mikser
|
||
Sigrid Halversleben-Gaul
montaż dialogów
|
||
Hans-Walter Kramski
efekty dźwiękowe
|
||
Susanne Peuscher
montaż dźwięku
|
||
Wolfgang Widmer
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mario Cassar
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Joe Galleja
efekty specjalne
|
||
Albert Gatt
technik
|
||
France Mifsud
technik
|
||
Joseph Scibberas
technik
|
||
Joe Sevasta
technik
|
||
Mario Stock
efekty specjalne
|
||
Anthony Zammit
technik
|
||
Tarcisio Zammit
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Angela Marquis
dobór obsady
|
||
Rose Tobias Shaw
dobór obsady
|
||
Bob Ballan
modelarz
|
||
Raymond Ellul
modelarz (asystent)
|
||
Joost van der Velden
modelarz
|
||
Thomas Vögel
kaskader
|
||
Andre Belitzki
oświetlenie
|
||
Klaus Bieling
elektryk
|
||
Paul Bottone
elektryk
|
||
Alfred Caruana
elektryk
|
||
Alfred Chircop
elektryk
|
||
David Ciantar
elektryk
|
||
Edgar Grech
elektryk
|
||
Wolfgang Jahnke
fotosista
|
||
Charles Newbould
elektryk
|
||
Tadeusz Obuchowicz
kamerzysta (asystent)
|
||
George Pulis
elektryk
|
||
Heinz-Jürgen Scherz
kamerzysta (asystent)
|
||
Sugar Zammit
elektryk
|
||
Joe Zammit Cordina
dodatkowy dobór obsady
|
||
Erika Kretschmer
księgowy produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…