Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Pernille Fischer Christensen | ||
Mette Sandager
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Pernille Fischer Christensen | ||
Kim Fupz Aakeson | ||
Producenci | Ocena | |
Meta Louise Foldager Sørensen
producent
|
||
Flemming Hemme
producent (asystent)
|
||
Peter Aalbæk Jensen
producent wykonawczy
|
||
Anna Anthony
współproducent
|
||
Lena Hansson
współproducent
|
||
Sanne Glæsel
kierownik produkcji
|
||
Casper Jakobsen
koordynator produkcji
|
||
Niels Christian Linde
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anders W. Berthelsen
Lasse
|
||
Trine Dyrholm
Annika
|
9,0
|
|
Birthe Neumann
Matka Anniki
|
||
Marijana Jankovic
Nina
|
||
Sofia Cukic
Kate
|
||
Joen Højerslev
Andreas
|
||
Oliver Gliese Nielsen
Jonathan
|
||
Nicolai Samuelsen
Nico
|
||
Micki Chow
Asystent
|
||
Mirian Sørensen
Asystentka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Sebastian Blenkov | ||
Bo Craner
(pomoc techniczna)
|
||
Mikael Kort Kristensen
(pomoc techniczna)
|
||
Magnus Ohmsen
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Adam Nordén | ||
Kostiumy | Ocena | |
Signe Sejlund | ||
Grith Deleuran | ||
Signe Sejlund
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Åsa Mossberg | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anne Cathrine Sauerberg
charakteryzator
|
||
Marianne Wassberg
charakteryzator
|
||
Soile Ludjoi
charakteryzator (asystent)
|
||
Soda
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Rasmus Thjellesen
scenograf
|
||
Mads Jørgensen
główny rekwizytor
|
||
Christian Rathmann
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Magnus Kasting
rekwizytor
|
||
Christian Rathmann
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sue Harding
imitator dźwięku
|
||
Rune Palving
operator dźwięku
|
||
Mikkel Groos
operator dźwięku (asystent)
|
||
Markus Bergkvist
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Djamila Hansen
dobór obsady
|
||
Niclas Bendixen
choreograf
|
||
Kasper Andersen
operator kamery
|
||
Peter Topsøe-Jensen
operator kamery (asystent)
|
||
Bastian Schiøtt
operator kamery (asystent)
|
||
John Frimann Rasmussen
operator kamery (asystent)
|
||
Laage Linda
operator kamery (asystent)
|
||
Lasse Frank Johannessen
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Rasmus J. Heise
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Thomas Holm Deleurang
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Claus Rosenløv Jensen
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Malte Udsen
operator steadicam
|
||
Lars Riis
operator steadicam
|
||
Steffen Wiedemann Larsen
operator steadicam
|
||
Christian Geisnæs
fotosista
|
||
Per Arnesen
fotosista (druga ekipa)
|
||
Torben Christian Jacobsen
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…