Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ian Fitzgibbon | ||
Tony Aherne
(asystent)
|
||
Catherine Dunne
(asystent) (Irlandia)
|
||
Jim Corr
(asystent) (Irlandia)
|
||
Peter Freeman
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Gemma Louise Read
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mark O'Rowe | ||
Producenci | Ocena | |
Alan Moloney
producent
|
||
Stephen Woolley
producent
|
||
Elizabeth Karlsen
producent
|
||
David Rogers
producent wykonawczy
|
||
Adam Betteridge
producent wykonawczy
|
||
Tim Haslam
producent wykonawczy
|
||
Eamon Maloney
producent wykonawczy
|
||
Gary Smith
producent wykonawczy
|
||
Paul White
producent wykonawczy
|
||
Susan Mullen
współproducent
|
||
Patrick O'Donoghue
kierownik produkcji
|
||
Jennifer Wynne
kierownik produkcji
|
||
Lee Simmons
kierownik produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Sacha Guttenstein
nadzorca postprodukcji
|
||
Adele Steward
koordynator produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Dorothy McDonnell
koordynator produkcji (Irlandia)
|
||
Laura McGuirk
koordynator produkcji (asystent) (Irlandia)
|
||
Eimear Jenkinson
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Cillian Murphy
Michael McCrea
|
7,5
|
|
Jim Broadbent
Jim McCrea
|
7,4
|
|
Jodie Whittaker
Brenda
|
||
Brendan Gleeson
Darren Perrier
|
7,4
|
|
Brendan Coyle
Jerome
|
||
Padraic Delaney
Shamie
|
||
Conleth Hill
Russ
|
6,0
|
|
Michael McElhatton
Ivan
|
||
Don Wycherley
Orlando
|
5,0
|
|
Liam Cunningham
Mull
|
||
Gabriel Byrne
Śmierć (głos)
|
7,0
|
|
Domhnall Gleeson
Clifford
|
7,0
|
|
Pat McCabe
Mulligan
|
||
Ned Dennehy
Policjant z drogówki
|
||
Glenn Speers
Policjant z drogówki
|
||
Natalie Britton
Catherine
|
||
Breffni McKenna
Dinny
|
||
Francis Magee
Hank
|
7,5
|
|
Wuzza Conlon
Blaise
|
||
Brendan Dempsey
Victor
|
||
Brian Doherty
Kenny
|
||
Jane Brennan
Kobieta na farmie
|
||
Michael Ford-FitzGerald
Garda
|
||
Chris Newman
Nastolatek w skradzionym samochodzie
|
||
Andrew Simpson
Nastolatek w skradzionym samochodzie
|
||
Rick Crawford
King Bill (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Banks
Treser psów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chantal Dias
Młoda gangsterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roarke Alexander
Członek gangu / Treser psów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marco Amaral
Członek gangu / Treser psów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guðmundur Auðunsson
Członek gangu / Treser psów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Les Loveday
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Warman
Gracz w snookera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Seamus Deasy
(kierownik zdjęć)
|
||
Ian Buckley
(główna pomoc techniczna)
|
||
Grace Donaldson
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Holmes |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Keith Madden | ||
Kate Laver
(nadzorca garderoby)
|
||
Audrey Lynch
(garderoba) (asystent) (Irlandia)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tony Cranstoun | ||
Gareth Nolan
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Frances Hannon
projektant makijażu
|
||
Frances Hannon
projektant fryzur
|
||
Carmel Jackson
charakteryzator
|
||
Nana Fischer
charakteryzator
|
||
Roisin O'Reilly
charakteryzator (asystent) (Irlandia)
|
||
Carmel Jackson
fryzjer
|
||
Nana Fischer
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Amanda McArthur
scenograf
|
||
Gerard Bryan
dyrektor artystyczny
|
||
Bridget Menzies
dekorator wnętrz
|
||
Simon Duric
scenopis obrazkowy
|
||
Colm Bassett
główny architekt (Irlandia)
|
||
Pete Steward
główny architekt (Wielka Brytania)
|
||
Mick Flood
główny rekwizytor (Irlandia)
|
||
David Horrill
główny rekwizytor (Wielka Brytania)
|
||
John McKenna
zbrojmistrz (Irlandia)
|
||
Jon Baker
zbrojmistrz (Wielka Brytania)
|
||
Ben Rothwell
zbrojmistrz (Wielka Brytania)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Karen Elliott
nadzorca muzyki
|
||
Paul Davies
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jack Gillies
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Peter Clarke
montaż muzyki
|
||
Peter Shaw
montaż dialogów
|
||
Mark Verner
montaż imitacji
|
||
Robert Edwards
operator postsynchronu
|
||
Martin Trevis
mikser
|
||
Hugo Nicolson
mikser muzyki
|
||
Mark Appleby
mikser postsynchronu
|
||
Dave Sloss
mikser imitacji
|
||
Andrew Stirk
mikser ponownego nagrania
|
||
Antony Bayman
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Richard Hetherington
mikrofoniarz (Irlandia)
|
||
George Trevis
mikrofoniarz (Wielka Brytania)
|
||
Mark Verner
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kevin Byrne
koordynator efektów specjalnych (Irlandia)
|
||
Mark Holt
efekty specjalne (Wielka Brytania)
|
||
Kevin Nolan
technik (Irlandia)
|
||
Patrick O'Sullivan
technik (Wielka Brytania)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nina Gold
dobór obsady
|
||
Robert Sterne
dobór obsady (asystent)
|
6,0
|
|
Philippe Zone
koordynator kaskaderów (Irlandia)
|
||
Gareth Milne
koordynator kaskaderów (Wielka Brytania)
|
||
Giedrius Nagys
kaskader (Irlandia)
|
||
Brendan Condren
kaskader (Irlandia)
|
||
Rob Hunt
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Sian Milne
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Bill Weston
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Gary Connery
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Nick Hobbs
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Levan Doran
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Andy Merchant
kaskader (Wielka Brytania)
|
||
Stefan Stankowski
operator kamery
|
||
John Ferguson
prowadzący ostrość
|
||
Owen Derby
projekt czołówki
|
||
Kerry Brown
fotosista
|
||
Niall Mannion
mistrz oświetlenia (Irlandia)
|
||
Paul Murphy
mistrz oświetlenia (Wielka Brytania)
|
||
Joe Kearns
oświetlenie (Irlandia)
|
||
Alex Scott
oświetlenie (Wielka Brytania)
|
||
Brendan Walls
elektryk (Irlandia)
|
||
Niall Delaney
księgowy produkcji
|
||
John Morgan
księgowy
|
||
Emer Fitzpatrick
księgowy (asystent) (Irlandia)
|
||
Kerry Smith
księgowy (asystent) (Wielka Brytania)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…