Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Crisoforo Aguilar
(asystent)
|
||
Jason Altieri
(asystent)
|
||
Dieter Busch
(asystent)
|
||
Mark Carter
(asystent)
|
||
Richard Kelly | ||
Scenariusz | Ocena | |
Richard Kelly | ||
Richard Matheson
(historia)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Sue Baden-Powell
producent wykonawczy
|
||
Terry Dougas
producent wykonawczy
|
||
Ted Field
producent wykonawczy
|
||
Edward H. Hamm Jr.
producent wykonawczy
|
||
Richard Kelly
producent
|
||
Paris Kassidokostas-Latsis
producent wykonawczy
|
||
Kelly McKittrick
producent
|
||
Sean McKittrick
producent
|
||
Dan Lin
producent
|
||
Wendy Cox
nadzorca produkcji
|
||
Natalie Angel
koordynator produkcji
|
||
Christina Garnett
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
James Marsden
Arthur Lewis
|
6,7
|
|
Cameron Diaz
Norma Lewis
|
7,0
|
|
Frank Langella
Arlington Steward
|
||
James Rebhorn
Norm Cahill
|
7,5
|
|
Chris Conte
Komandos z oddziału specjalnego
|
||
Gillian Jacobs
Dana Steward
|
7,7
|
|
Basil Hoffman
Don Poates
|
||
Lisa K. Wyatt
Rhonda Martin
|
||
Michael Zegen
Garcin
|
||
Andria Blackman
Druhna
|
||
William Bornkesell
Student
|
||
Evelina Turen
Deborah Burns
|
||
Sal Lizard
Św. Mikołaj
|
||
Frank Ridley
Detektyw Starrs
|
||
Michele Durrett
Rebecca Matheson
|
||
Scott Winters
Człowiek z CIA
|
||
Patrick Canty
Oficer Wilson
|
6,0
|
|
Floyd Richardson
Super sprzedawca
|
||
Kevin Robertson
Wendel James Matheson
|
||
Ryan Woodle
Lucas Carnes
|
||
Nicholas Cairis
Bohater pościgu
|
||
Holmes Osborne
Dick Burns
|
6,0
|
|
Sam Oz Stone
Walter Lewis
|
||
Celia Weston
Lana Burns
|
5,0
|
|
Deborah Rush
Clymene Steward
|
||
Mark S. Cartier
Martin Teague
|
||
Ian Kahn
Vick Brenner
|
||
John Magaro
Charles
|
6,5
|
|
Bill Buell
Dr Earl Stupe
|
||
Gabriel Field
Kelner
|
||
Daniel Stewart Sherman
Policjant
|
||
Matthew C. Flynn
Policjant
|
||
Patrick Canty
Policjant
|
6,0
|
|
Sam Blumenfeld
Timothy
|
||
Kevin DeCoste
Malcolm
|
||
Mary Klug
Sąsiadka
|
||
Allyssa Brooke
Suzanne Weller
|
6,0
|
|
Danny DeMiller
Estelle
|
||
Rachael Hunt
Inez
|
||
Evelina Turen
Deborah Burns
|
||
Donald Warnock
Dr Y
|
||
W. Kirk Avery
Dr Z
|
||
Don Hewitt
Pracownik
|
||
David R. McDonough
Pracownik
|
||
Rick L'Heureux
Bohater pościgu
|
||
Robert Denton
Bohater pościgu
|
||
Paul Locke
Bohater pościgu
|
||
Danielle Heaton
Bohaterka pościgu
|
||
Johnny Carson
On sam (zdjęcia archiwalne)
|
||
William Conrad
On sam (głos) (zdjęcia archiwalne)
|
||
John Currie
Wścibski wnuk sąsiadów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jenna Lamia
Diane Carnes (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tina Mann
Naukowiec z NASA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Mulcahy
Gość rodziny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roxanne Nichols
Gość weselny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed O'Keefe
Porywacz Normy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
John E. Daniel
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Paul
Inżynier NASA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Coley Speaks
Pracownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Vos
Kelner na bankiecie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Doug Cordonier
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Driscoll
(główna pomoc techniczna)
|
||
John R. Kaplan
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Rich
(pomoc techniczna)
|
||
Edwin Rubio
(pomoc techniczna)
|
||
Dave Rudolph
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Wicks
(pomoc techniczna)
|
||
Terrence Hayes
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Steven Poster
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Win Butler | ||
Régine Chassagne | ||
Owen Pallett | ||
Kostiumy | Ocena | |
Hillary Derby | ||
Sheila Gentile | ||
Tina Ulee | ||
Virginia Johnson
(nadzorca kostiumów)
|
||
Donna Berwick
(asystent)
|
||
Maggie Ronck
(asystent)
|
||
Carrie Davis
(dodatkowy)
|
||
Clinton E. O'Dell
(dodatkowy)
|
||
Barbara Dalton Rotundo
(dodatkowy)
|
||
April Ferry | ||
Montaż | Ocena | |
Sam Bauer | ||
Patrick J. Barry
(asystent)
|
||
Darrin Roberts
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marleen Alter
charakteryzator
|
||
Coni Andress
fryzjer
|
||
Paula Dion
fryzjer
|
||
Robin Fredriksz
charakteryzator osobisty: Cameron Diaz
|
||
Craig Lyman
charakteryzator
|
||
Jennifer McCollom
charakteryzator
|
||
Sandra S. Orsolyak
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Sara Seidman
charakteryzator (asystent)
|
||
Jason Willis
charakteryzator
|
||
Lona Vigi
fryzjer osobisty: Cameron Diaz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tracey A. Doyle
dekorator wnętrz
|
||
Alec Hammond
scenograf
|
7,0
|
|
Priscilla Elliott
dyrektor artystyczny
|
||
John D. Bert
rekwizytor (asystent)
|
||
Aimee Butterfield
rekwizytor
|
||
Jessica Case
rekwizytor
|
||
Christina Chandler
rekwizytor
|
||
Cosmas A. Demetriou
rekwizytor
|
||
Joe Gagnepain
rekwizytor
|
||
Zack Gorman
rekwizytor
|
||
Jane Gulick
główny rekwizytor
|
||
Keith S. Jackson
rekwizytor
|
||
Dave Major
rekwizytor
|
||
Etienne Martine
rekwizytor
|
||
Brian McKenzie
rekwizytor
|
||
Beth Morris
rekwizytor
|
||
Katrina Parsons
rekwizytor
|
||
Jeremy M. Pereira
malarz
|
||
John Pungitore
rekwizytor
|
||
Rick Reeder
rekwizytor
|
||
Peter Rippe
stolarz
|
||
John Ryder
rekwizytor
|
||
Shauna Sanchez
rekwizytor
|
||
Robert Schleinig
główny konstruktor dekoracji
|
||
Michelle Sherwood
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Katie Tower
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Daniel Brennan
mikser postsynchronu
|
||
Jenna Dalla Riva
operator imitacji (asystent)
|
||
Chris David
mikser ponownego nagrania
|
||
Brian Dunlop
montaż imitacji
|
||
Christopher Eakins
nadzorujący montaż dialogów
|
||
David Esparza
projektant dźwięku
|
||
David Esparza
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Alan Freedman
mikser postsynchronu
|
||
Marshall Garlington
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Jette
mikser postsynchronu
|
||
Goro Koyama
imitator dźwięku
|
||
Travis MacKay
operator postsynchronu
|
||
Andy Malcolm
imitator dźwięku
|
||
Douglas Murray
mikser postsynchronu
|
||
Beauxregard Neylen
mikser postsynchronu
|
||
Kevin S. Parker
mikrofoniarz
|
||
Joel Reidy
mikrofoniarz
|
||
Gabriel J. Serrano
operator dźwięku
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
Callie Thurman
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Paul Tirone
operator postsynchronu
|
||
Tom Williams
mikser
|
||
Scott Cannizzaro
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Judson Bell
koordynator efektów specjalnych
|
||
James Champoux
technik
|
||
Jeremy Dominick
technik
|
||
Phil H. Fravel
efekty specjalne
|
||
David Hill
efekty specjalne
|
||
William Purcell
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Morgan McMath Rogers
technik
|
6,0
|
|
Kenneth Salter
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kerry Barden
dobór obsady
|
||
Billy Hopkins
dobór obsady
|
||
Venus Kanani
dobór obsady
|
||
Suzanne Crowley
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Ian T. Barbella
efekty wizualne
|
||
Patrick J. Barry
montaż efektów wizualnych
|
||
Ray Chang
zecer
|
||
Sean Coonce
zecer
|
||
Sean Cushing
producent efektów wizualnych
|
||
Peter 'Beak' Cvijanovic
nadzorca komponowania
|
||
Raffael Dickreuter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Megan Dolman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Philip Fraschetti
zecer
|
||
Brad Gayo
efekty wizualne
|
||
Dylan Highsmith
montaż efektów wizualnych
|
5,0
|
|
Ben Howard
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Josiah Holmes Howison
zecer
|
||
Thomas Kernan
modelarz cyfrowy
|
||
Nineli Khanian
zecer
|
||
Mark Kolpack
producent efektów wizualnych
|
||
Pouyan Navid
efekty cyfrowe
|
||
Tanissa Potrovitza Schoen
producent efektów wizualnych
|
||
Raphael Protti
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan Reeb
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rene Segura
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kent Seki
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Thomas Tannenberger
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andres Vitale
nadzorca komponowania
|
||
Shane Christopher Wicklund
zecer
|
||
Blaise Corrigan
koordynator kaskaderów
|
||
Jeffrey Lee Gibson
układacz
|
6,0
|
|
Paul Marini
kierowca kaskader
|
||
Brieann Rich
kierowca kaskader
|
||
Kid Richmond
kaskader
|
||
Nicholas Rich
kierowca kaskader
|
||
Steven Ritzi
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Aaron Vexler
kaskader dublujący: James Marsden
|
||
Robert Wiley
kaskader
|
||
Jamie Fitzpatrick
operator kamery (asystent)
|
||
Terrence Hayes
oprator kamery
|
||
Elizabeth Heslep
operator kamery (asystent)
|
||
Jody Miller
oprator kamery
|
||
Heather Norton
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Peterson
elektryk
|
||
Dave Provenzano
elektryk
|
||
James A. Ray
elektryk
|
||
Dale Robinette
fotosista
|
||
Chuck Rudolph
elektryk
|
||
Chris Silano
operator kamery (asystent)
|
||
Hektor Stockton
elektryk
|
||
Christopher A. Thompson
elektryk
|
||
Aaron Tyburski
elektryk (dodatkowy)
|
||
Carl A. Vidnic
elektryk
|
||
Greg Wimer
operator kamery (asystent)
|
||
Elan Yaari
oświetlenie
|
||
Fred Young
elektryk
|
||
Matt Bouldry
dobór obsady (asystent)
|
||
Shannon Cain
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lindsay Graham
dodatkowy dobór obsady
|
||
Henry Jäderlund
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Jessica Kelly
dodatkowy dobór obsady
|
||
Marisa Kushner
dodatkowy dobór obsady
|
||
Carolyn Pickman
dobór lokalizacji
|
||
John Albrecht
księgowy (asystent)
|
||
Elizabeth Ridley Hagan
księgowy (asystent)
|
||
Susan Murphy
księgowy (asystent)
|
||
Charlotte Anne Dore
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…