Dobra wróżka

2010/I

Tooth Fairy

Film
Derek Thompson, hokejowa gwiazda słynąca z bardzo brutalnej gry, oznajmia kilkuletniej córce swojej dziewczyny, że zębowe wróżki nie istnieją. Za karę sam przez najbliższe dwa tygodnie musi stać się jedną z nich. Problem w tym, że Derek nie bardzo nadaje się do swojej nowej roli.
5,6
68
ocen
oceń
film
Reżyseria
4 lubią
4 obejrzy
69 obejrzało
Zwiastuny 1
Zdjęcia 14 dodaj zobacz wszystkie
Obsada dodaj zobacz obsadę
Dwayne Johnson
jako Derek Thompson / Zębowa wróżka
Ashley Judd
jako Carly
Stephen Merchant
jako Tracy
Ryan Sheckler
jako Mick Donnelly
Seth MacFarlane
jako Ziggy
Julie Andrews
jako Lily
Chase Ellison
jako Randy
Destiny Whitlock
jako Tess
Brandon T. Jackson
jako Duke
Dan Joffre
jako Zębowa wróżka
Ellie Harvie
jako Wyzwolona kobieta
Barclay Hope
jako Trener

Fabuła

Opisy 2 dodaj

Derek Thompson, hokejowa gwiazda słynąca z bardzo brutalnej gry, oznajmia kilkuletniej córce swojej dziewczyny, że zębowe wróżki nie istnieją. Za karę sam przez najbliższe dwa tygodnie musi stać się jedną z nich. Problem w tym, że Derek nie bardzo nadaje się do swojej nowej roli. Asmodeusz

Gatunek
Komedia, Fantasy
Zobacz także
Szczegóły
dodaj
Premiera
2010-05-07 (kino), 2010-01-14 (świat), 2010-09-07 (dvd)
Dystrybutor
Imperial - CinePix
Kraj produkcji
Kanada, USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
101 minut
Budżet
48 000 000 USD
Wiadomości 1
Recenzje 1 dodaj
Jarosław Loretz krytyk
6 Esensja
Film jest zrealizowany bardzo porządnie i nawet jeśli momentami nie jest zbyt mądry, w niczym to nie psuje seansu. przeczytaj recenzję

Komentarze do filmu

7
7

film na niedziele z rodzinką

7

@pajki_filmaniak Dokładnie tak!
Mnie w ostatnią niedzielę obudziły moje kobity właśnie tym filmem i jak już doszedłem do siebie, to ubaw był po pachy. Jakoś po pół godzinie zorientowałem się, że już chyba kiedyś oglądałem ten film, a pod jego koniec nabrałem tylko pewności.
Dwayne pokazał, że jest dobrym aktorem, ma duży dystans do siebie i nie tylko potrafi się prężyć oraz naparzać innych po gębach, ale i zagrać coś śmiesznego dla dzieci czy całych rodzin, też dziećmi. Nawet z kobitą doszliśmy do wniosku, że jest godnym następcą duetu Arnie-Sylwek, bo te dwa dziadki już chyba powoli się na emeryturę nadają i coraz mniej ich na ekranie widać ;)
Fajny film, polecam na rodzinne popołudnie.

Odi
3

Nuda – Film słaby i to baaaaardzo słaby. Dawno tak kiepskiego filmu z Dwayne Johnsonem nie widziałem. Nudny i taki trudno to określić niezręczny, bardzo dużo scen kręconych na siłę widać nawet jak aktorzy podchodzili do ich realizacji. Nie wiem dla kogo jest to dzieło ale jeśli masz więcej niż 6 lat odradzam. Bardzo, żenujący nie jeden z aktorów biorących udział w realizacji będzie się go w przyszłości wstydził. 3/10

4

Familijny – typowy filmik dla najmłodszych, dla starszej widowni zdecydowanie odradzam. Dwayne Johnson przejmuję teraz rolę takiego miłego mięśniaka:)

7

Etam, ja sądzę, że jak ktoś lubi filmy familijny ze starych widzów, to i ten mu się spodoba. Sympatyczny film.

7

oczywiście, że tak. mi tam się podobał 7/10

5

Dwayne Johnson nawet nawet wypadł w tym średnim filmie. Chociaż i tak dalej uważam, że do tego typu filmów się nie nadaje, a poza tym straszny przeciętniak.

Współtworzą dodaj zobacz wszystkich
1
Yankee_Notch
112 pkt.
2
Melman
68 pkt.
3
baska201
43 pkt.
4
kaskader
34 pkt.
5
Aladyn
30 pkt.
6
Asmodeusz
20 pkt.
7
jacks
14 pkt.
8
Filip_Borkowski
11 pkt.
Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Zarządzanie