Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Matty Rich | ||
Tyrone L. Mason
(asystent)
|
||
Anthony Mason
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Trey Ellis | ||
Paris Qualles | ||
Producenci | Ocena | |
Irving Azoff
producent
|
||
Guy Riedel
producent
|
||
Georgia Kacandes
kierownik produkcji
|
||
Matthew Baer
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Larenz Tate
Drew Tate
|
7,0
|
|
Joe Morton
Kenny Tate
|
||
Suzzanne Douglas
Brenda Tate
|
||
Glynn Turman
Spencer Phillips
|
||
Vanessa Bell Calloway
Francis Phillips
|
||
A.J. Johnson
Heather Lee
|
||
Morris Chestnut
Harold Lee
|
7,0
|
|
Jada Pinkett Smith
Lauren Kelly
|
6,3
|
|
Duane Martin
Junior Phillips
|
||
Mary Alice
Evelyn
|
||
Phyllis Yvonne Stickney
Dr Wade
|
||
Markus Redmond
Darryl
|
||
Perry Moore
Moe
|
||
Akia Victor
Charlene
|
||
Aaron Griffin
Chłopak z Lauren
|
||
Reggie McFadden
M.C. Madman
|
||
Greg Leevy
Facet na imprezie
|
||
Stacie Davis
Dziewczyna na imprezie
|
||
Jade
Członkini The New York Dream Machine
|
||
Tonya Kelly
Członkini The New York Dream Machine
|
||
Joi Marshall
Członkini The New York Dream Machine
|
||
Di Reed
Członkini The New York Dream Machine
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John L. Demps Jr. | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Terence Blanchard |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Ceci | ||
Montaż | Ocena | |
Quinnie Martin Jr. | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ellie Winslow
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lester Cohen
scenograf
|
7,0
|
|
Daniel Talpers
dyrektor artystyczny
|
||
Robert Beck
główny rekwizytor
|
||
Larry Sauls
rekwizytor
|
||
Kim Larsen-Santini
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert L. Warner
dźwięk
|
||
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
William Freesh
mikser ponownego nagrania
|
||
Ken Teaney
mikser ponownego nagrania
|
||
Tim Gedemer
montaż dźwięku
|
||
Ricardo Broadus
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Farmer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Cathie Speakman
montaż postsynchornu
|
||
Robert Guastini
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Joe Digaetano
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Robert Vazquez
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Kathleen Tonkin
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Chemin Sylvia Bernard
dobór obsady
|
||
Leah Daniels Butler
dodatkowy dobór obsady
|
||
David S. Lomax
koordynator kaskaderów
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…