Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Noah Baumbach | ||
David 'Wex' Wechsler
(asystent)
|
||
Eric Yellin
(asystent)
|
||
Adam T. Weisinger
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Noah Baumbach | ||
Producenci | Ocena | |
Wes Anderson
producent
|
7,0
|
|
Charlie Corwin
producent
|
||
Clara Markowicz
producent
|
||
Peter Newman
producent
|
||
Reverge Anselmo
producent wykonawczy
|
||
Miranda Bailey
producent wykonawczy
|
||
Greg Johnson
producent wykonawczy
|
||
Andrew Lauren
producent wykonawczy
|
||
Jennifer Roth
współproducent
|
||
Hans Graffunder
kierownik produkcji
|
||
Jennifer Roth
kierownik produkcji
|
||
Christopher Kenneally
nadzorca postprodukcji
|
||
Joe Hobeck
nadzorca postprodukcji (dodatkowy)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Owen Kline
Frank Berkman
|
||
Jeff Daniels
Bernard Berkman
|
7,1
|
|
Laura Linney
Joan Berkman
|
6,8
|
|
Jesse Eisenberg
Walt Berkman
|
6,8
|
|
William Baldwin
Ivan
|
6,9
|
|
David Benger
Carl
|
||
Anna Paquin
Lili
|
7,0
|
|
Molly Barton
Absolwentka
|
||
Bo Berkman
Absolwent
|
||
Matthew Kaplan
Absolwent
|
||
Simon Kaplan
Absolwent
|
||
Matthew Kirsch
Absolwent
|
||
Daniella Markowicz
Absolwentka
|
||
Elizabeth Meriwether
Absolwentka
|
||
Ben Schrank
Absolwent
|
||
Amy Srebnick
Absolwentka
|
||
Josh Srebnick
Absolwent
|
||
Emma Straub
Absolwentka
|
||
Alan Wilkis
Absolwent
|
||
James Hamilton
Mężczyzna z Joan
|
||
Adam Rose
Otto
|
||
Henry Glovinsky
Lance
|
||
Eli Gelb
Jeffrey
|
||
Halley Feiffer
Sophie Greenberg
|
||
Greta Kline
Greta Greenberg
|
||
Peggy Gormley
Pani Greenberg
|
||
Peter Newman
Pan Greenberg
|
||
Wayne Lawson
Juror na konkursie talentów
|
||
Michael Santiago
Juror na konkursie talentów
|
||
Juan Torriente
Juror na konkursie talentów
|
||
Patricia Towers
Juror na konkursie talentów
|
||
Melissa Meyer
Profesor
|
||
Michael Countryman
Pan Simic
|
||
Alexandra Daddario
Ładna dziewczyna
|
7,3
|
|
Nico Baumbach
Jeb Gelber
|
||
Maryann Plunkett
Pani Lemon
|
||
Hector Otero
Hector
|
||
Ken Leung
Szkolny psycholog
|
||
Jo Yang
Pielęgniarka
|
||
Joyce DeWitt
Janet Wood (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert D. Yeoman
(kierownik zdjęć)
|
||
Robert M. Andres
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bobby Andres
(pomoc techniczna)
|
||
Evelina Andres
(pomoc techniczna)
|
||
Lamont Crawford
(pomoc techniczna)
|
||
George Elias
(pomoc techniczna)
|
||
Irapaul Turner
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Britta Phillips | ||
Dean Wareham | ||
Daniel Srebnick
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Amy Westcott | ||
Lisa Marzolf
(nadzorca kostiumów)
|
||
Karen Malecki
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tim Streeto | ||
Perri B. Frank
(asystent)
|
||
Noëlle Penraat
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lori Guidroz
główny stylista
|
||
Maya Hardinge
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jeff Butcher
główny rekwizytor
|
||
Jennifer Dehghan
dyrektor artystyczny
|
||
Anne Ross
scenograf
|
6,0
|
|
Robert Covelman
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Shaun Brennan
imitator dźwięku
|
||
Allan Byer
mikser
|
||
Rachel Chancey
montaż imitacji
|
||
Rachel Chancey
operator imitacji
|
||
Mark Filip
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lewis Goldstein
mikser ponownego nagrania
|
||
Lewis Goldstein
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jay Peck
imitator dźwięku
|
||
Julia Shirar
montaż dialogów
|
||
Alfredo Viteri
mikrofoniarz
|
||
Damian Volpe
operator postsynchronu
|
||
Damian Volpe
operator imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Douglas Aibel
dobór obsady
|
||
Gimardi Cueto
dodatkowy dobór obsady
|
||
Stephanie Holbrook
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ulysses Terrero
dodatkowy dobór obsady
|
||
Leanne Shapton
projekt czołówki
|
||
Nils Benson
operator kamery
|
||
Lisa Marie Gleeson
elektryk
|
||
James Hamilton
fotosista
|
||
Chris Hayes
elektryk
|
||
Bernard James
elektryk
|
||
Jendra Jarnagin
elektryk (dodatkowy)
|
||
Keith Kalohelani
elektryk
|
||
Scott Kincaid
elektryk
|
||
Doug Kofsky
operator kamery (asystent)
|
||
Scott Maher
elektryk
|
||
Simeon Moore
elektryk
|
||
Beth O'Brien
elektryk
|
||
Storn Peterson
operator kamery (asystent)
|
||
Nate Ranger
operator kamery (asystent)
|
||
Gay E. Riedel
elektryk
|
||
Dave Rudolph
elektryk
|
||
Douglas W. Shannon
oświetlenie
|
||
Steve Speers
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…