Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Allan A. Goldstein | ||
Richard Davis
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Robert Petrovicz
(asystent)
|
||
Blair Roth
(asystent)
|
||
Rob Vouriot
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alan Aylward | ||
Michael Ironside |
7,1
|
|
Producenci | Ocena | |
Richard Davis
producent
|
||
Michael Ironside
producent wykonawczy
|
7,1
|
|
Rose Lam
współproducent
|
||
Lisa Richardson
kierownik produkcji
|
||
Lynn Barr
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Scott Andersen
James
|
||
Michael Ironside
J.T. Blake
|
7,1
|
|
R. Nelson Brown
Greason
|
||
Norman Browning
Topper
|
||
Leslie Carlson
Willy
|
||
Rae Dawn Chong
Ilene Curtis
|
||
Bill Croft
Mitch
|
||
Don S. Davis
Sierżant
|
||
Brad Dourif
Johnny Reynolds
|
7,0
|
|
Russell Ferrier
Eric
|
||
Bruce Glover
Casey
|
7,0
|
|
Deryl Hayes
Policjant na zewnątrz baru
|
||
Janet Hodgkinson
Mieszkaniec w barze szybkiej obsługi
|
||
Michael A. Jackson
Czarna dama
|
||
Lee Jeffrey
Strażnik
|
||
Tamsin Kelsey
Ginger
|
||
Peter LaCroix
Strażnik
|
||
Michael Langlois
Szatniarz
|
||
Brent Lloyd
Morris
|
||
Steve Makaj
Oficer w hotelu
|
||
Stephen E. Miller
Bagażowy
|
||
Sheila Moore
Pielęgniarka mordercy
|
||
Janne Mortil
Loni
|
||
Sheila Paterson
Angie
|
||
Dennis Petersen
Mieszkaniec Caseya
|
||
Randy Piskorik
Dominic
|
||
Ken Pogue
Slade, strażnik
|
||
Peter G. Prongos
Pomocnik w karetce
|
||
Suzanne Ristic
Pielęgniarka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Tobias A. Schliessler |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Graeme Coleman | ||
Kostiumy | Ocena | |
David Lisle | ||
Debbie Geaghan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Allan Lee | ||
Gay Black
(montażysta negatywu)
|
||
Dominique Fortin
(asystent)
|
6,0
|
|
Catherine Hamm
(montażysta negatywu)
|
||
Caroline Hardon
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Imelda Bain-Partin
charakteryzator
|
||
Nikki King
fryzjer
|
||
Francesca von Zimmermann
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Phil Schmidt
scenograf
|
||
Clyde Klotz
dyrektor artystyczny
|
||
Barry Kemp
dekorator wnętrz
|
||
Bill Burd
główny rekwizytor
|
||
Jim Davie
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Graham Crowell
mikrofoniarz
|
||
Lars Ekstrom
mikser
|
||
Brian Neumann
mikrofoniarz
|
||
Patrick Ramsay
mikser
|
||
David M. Richardson
nadzorujący montaż dźwięku
|
5,0
|
|
Paul A. Sharpe
mikser ponownego nagrania
|
||
Bill Sheppard
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Michael Langlois
kaskader
|
||
Mike Mitchell
kaskader
|
||
Danny Virtue
koordynator kaskaderów
|
||
T.J. Armengol
mistrz oświetlenia
|
||
Robert Creese
kamerzysta (asystent)
|
||
Dan Henshaw
kamerzysta (asystent)
|
||
Rob McEwan
fotosista
|
||
Chris Meakes
oświetlenie
|
||
Rod Pridy
operator kamery
|
||
Peter S. Smith
mistrz oświetlenia
|
||
William Haines
dodatkowy dobór obsady
|
||
Wayne Crowe
dubler
|
||
Tina Gomes
dubler
|
||
Kim Steer
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…