Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jack Sholder |
3,0
|
|
Robin R. Oliver
(asystent)
|
||
Robert D. Nellans
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Bruce Gilbert | ||
William Prochnau
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Bruce Gilbert
producent wykonawczy
|
||
Thomas M. Hammel
producent
|
||
Susan Moore
współproducent
|
||
Ephraim 'Red' Schaffer
kierownik produkcji
|
||
Jeffrey Downer
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Powers Boothe
Cassidy
|
7,0
|
|
Rebecca De Mornay
Moreau
|
||
James Earl Jones
Alice
|
7,5
|
|
Martin Landau
Prezydent
|
||
Darren McGavin
Condor
|
||
Rip Torn
Płk Fargo
|
||
Jeffrey DeMunn
Harpoon
|
6,5
|
|
Peter MacNicol
Sedgwick
|
7,3
|
|
Glenn Withrow
Tyler
|
||
Ronald William Lawrence
Męska prostytutka
|
||
Kieran Mulroney
Radnor
|
||
Nicolas Coster
Gen. Renning, "Icarus"
|
||
Ken Jenkins
Pułkownik za szybą, "Sam"
|
||
Randal Patrick
O'Toole
|
||
Daniel Benzali
Bascombe
|
||
Robert O'Reilly
Radiowiec z Federalnej Agencji Zarządzania w Nagłych Wypadkach
|
||
Annabella Price
Pielęgniarka w bunkrze Federalnej Agencji Zarządzania w Nagłych Wypadkach
|
||
Ann Gillespie
Oficer za szybą
|
||
Glenn Morshower
Pilot F-18
|
||
Dana Kimmell
Żona Tylera
|
8,0
|
|
Jon Steuer
Timmy Tyler
|
||
Danielle von Zerneck
Żona Radnora
|
||
Katherine Cortez
Współlokatorka Moreau
|
5,0
|
|
Jon Cedar
Pułkownik Dowództwa Lotnictwa Strategicznego
|
||
Paul Tompkins
Współpracownik Dowództwa Lotnictwa Strategicznego
|
||
Tony Rayner
Operator komputera Dowództwa Lotnictwa Strategicznego
|
||
Richard Speight Jr.
Strażnik Dowództwa Lotnictwa Strategicznego
|
||
T.R. Marino
Współpracownik Dowództwa Lotnictwa Strategicznego
|
||
Steve Eastin
Smitty
|
||
Steve Rankin
Pilot E-4
|
||
Mike Gomez
Drugi pilot E-4
|
||
Scott Trost
Radiowiec E-4
|
||
Pat Skipper
Agent Tajnych Służb
|
6,0
|
|
Adrian Ricard
Matka w lesie
|
5,0
|
|
Douglas Tolbert
Chłopiec w lesie
|
||
Bill Moynihan
Zakapturzony medyk
|
||
Dagmar Stanec
Turecki kontroler
|
||
Ray Nazzari
Turecki inspektor koordynacyjny
|
||
Richard Assad
Turecki kontroler
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alexander Gruszynski |
7,0
|
|
Mark Combs
(główna pomoc techniczna)
|
||
Larry Edwards
(pomoc techniczna)
|
||
Tom Harjo
(pomoc techniczna)
|
||
David Parker
(pomoc techniczna)
|
||
David Stein
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Trevor Jones |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Barbara Scott | ||
Sybil Gray | ||
Debra L. Wright
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tony Lombardo | ||
Peter Fandetti
(asystent)
|
||
Judd H. Maslansky
(asystent)
|
||
Barbara Riley
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ron Wild
główny charakteryzator
|
||
Karen Stephens
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Novotny
scenograf
|
||
David Goldberg
dyrektor artystyczny
|
||
Rod Schumacher
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Anthony Stabley
dekorator wnętrz
|
||
Curtis Baruth
koordynator konstrukcji
|
||
Will Blount
główny rekwizytor
|
||
David J. Bomba
projektant wnętrz
|
6,0
|
|
Bruton Jones
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Francis J. Roix
stolarz
|
||
Wayne Shepherd
główny konstruktor dekoracji
|
||
Lisa Yarick
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jamie Upham
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Christopher Assells
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Beemer
mikser ponownego nagrania
|
||
Bruce Bisenz
mikser
|
||
Jan Brodin
mikser
|
||
Karla Caldwell
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Dave McMoyler
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Andy Nelson
mikser ponownego nagrania
|
||
David Sanucci
mikrofoniarz
|
||
Edward F. Suski
mikser ponownego nagrania
|
||
Bo Svensson
mikrofoniarz
|
||
Dan Carlin Sr.
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Howard Jensen
koordynator efektów specjalnych
|
||
Mark Lilienthal
technik
|
||
William H. Schirmer
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Roland Tantin
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Junie Lowry-Johnson
dobór obsady
|
||
Ron Surma
dobór obsady (asystent)
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Kevin Landry
księgowy produkcji
|
||
Brian Davis
kaskader
|
||
Buck McDancer
kaskader
|
||
Pat Romano
kaskader
|
||
Craig Barron
nadzorca efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Deirdre Arbucci
operator kamery (asystent)
|
||
John Chickanis
elektryk
|
||
Henry Cline
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Evans
elektryk
|
||
Shane D. Kelly
oświetlenie
|
||
William K. Koski
elektryk
|
||
Martin Schaer
operator kamery
|
||
Amy Vincent
operator kamery (asystent)
|
7,0
|
|
Lollie Ortiz
projekt czołówki
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…