Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mark Sandrich | ||
Clem Jones
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph C. Youngerman
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Allan Scott | ||
Eunice Hatchitt
(współpraca) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Mark Sandrich
producent
|
||
Buddy G. DeSylva
producent wykonawczy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Brown
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Woolstenhulme
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Claudette Colbert
Por. Janet „Davy” Davidson
|
||
Paulette Goddard
Por. Joan O'Doul
|
||
Veronica Lake
Por. Olivia D'Arcy
|
||
George Reeves
Por. John Summers
|
6,0
|
|
Barbara Britton
Por. Rosemary Larson
|
||
Walter Abel
Kapelan
|
||
Sonny Tufts
Kansas
|
||
Mary Servoss
Kpt. "Ma" McGregor
|
||
Ted Hecht
Dr. Jose Bardia
|
||
John Litel
Dr. Harrison
|
||
Hugh Ho Chang
Ling Chee
|
||
Mary Treen
Por. Sadie Schwartz
|
||
Kitty Kelly
Por. Ethel Armstrong
|
||
Helen Lynd
Por. Elsie Bollenbacher
|
||
Lorna Gray
Por. Tony Dacelli
|
||
Dorothy Adams
Por. Irma Emerson
|
||
Ann Doran
Por. Betty Peterson
|
||
Jean Willes
Por. Carol Johnson
|
||
Lynn Walker
Por. Fay Leonard
|
||
Joan Tours
Por. Margaret Stevenson
|
||
Mimi Doyle
Pielęgniarka
|
||
James Bell
Płk. White
|
||
Dick Hogan
Por. Archie McGregor, pilot
|
||
Amparo Antenercruz
Filipińska pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Brent
Filipińska pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Coleman
Ocalały ze statku wojskowego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dimples Cooper
Filipińska pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Crane
Georgie Larson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Boyd Davis
Płk. Mason (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yvonne De Carlo
Dziewczynka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Dew
Kpt. Lawrence (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Earle
Lekarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Faye
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Flavin
Kpt. O'Brien (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Forrest
Major w stoczni w San Francisco (niewymieniony w czołówce)
|
||
Byron Foulger
Pan Larson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Goodwin
Kpt. O'Rourke (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Gordon
Kapitan statku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Hamilton
Żołnierz na statku transportowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Harvey
Kpt. Lawrence, oficer grający w karty (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frederic Henry
Chorąży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elsa Janssen
Pani Larson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hazel Keener
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Kilian Jr.
Kapral (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Lester
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Loo
Japoński spiker radiowy (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Luden
Steward (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harold Miller
Żołnierz na statku transportowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Millican
Młodszy chorąży (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frances Morris
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
William H. O'Brien
Ocalały ze statku wojskowego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damian O'Flynn
Kpt. Saunders (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Prosser
Kapitan (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Richards
Oficer na statku obserwujący morze przez lornetkę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fay Sappington
Chuda pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Byron Shores
Doktor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Strang
Mjr. Arthur (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jan Wiley
Por. Lynne Hopkins (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hank Worden
Żołnierz na statku wojskowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Wright
Płk. Clark (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Charles Lang
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Miklós Rózsa | ||
Kostiumy | Ocena | |
LeVaughn Larson
(garderoba) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Williams
(garderoba) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ellsworth Hoagland | ||
Muzyka | Ocena | |
George Parrish
aranżer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leo Shuken
aranżer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eugene Zador
aranżer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Wally Westmore
charakteryzator
|
||
Glen Alden
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peggy Higgins
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hedy Mjorud
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leonora Sabine
nadzorca stylizacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lavaughn Speer
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hans Dreier
dyrektor artystyczny
|
||
A. Earl Hedrick
dyrektor artystyczny
|
||
Stephen Seymour
dekorator wnętrz
|
||
Tom Plews
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Harold Lewis
operator dźwięku
|
||
Walter Oberst
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Thol Simonson
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gordon Jennings
grafik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
E. Adams
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Thompson
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Norman Lacey
menedżer obiektów zdjęciowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas W. Doyle
konsultant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eunice Hatchitt
konsultant (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…