Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Edward Porembny | ||
Scenariusz | Ocena | |
Andrew Hislop | ||
Delphine Dewulf | ||
Edward Porembny
(pomysłodawca)
|
||
Jacek Wasilewski
(tłumaczenie)
|
||
Konrad Sosnowski
(tłumaczenie)
|
||
Marta Skorupińska
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Edward Porembny
producent
|
||
Timothy Gummer
producent
|
||
Norma Burke
producent wykonawczy
|
||
Andrew Hislop
producent wykonawczy
|
||
Ryan R. Johnson
producent wykonawczy
|
||
Jason Loughridge
producent wykonawczy
|
||
Robert Taleghany
producent wykonawczy
|
||
Paul White
producent wykonawczy
|
||
Steve Wilkinson
producent wykonawczy
|
||
Jerzy Kapuściński
współproducent
|
||
Andrzej Serdiukow
współproducent
|
||
Mariusz Ślosarczyk
kierownik produkcji
|
||
Aleksandra Baltyn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Katarzyna Chacińska
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marcin Bralczyk
koordynator produkcji
|
||
Agnieszka Jaworska
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Robert Żołędziewski
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tomas Norström
Krister Kosiński
|
7,0
|
|
Krzysztof Kolberger
Grzegorz Kolski
|
7,4
|
|
Anna Powierza
Ewa
|
6,7
|
|
Maciej Kowalewski
Marek, partner Grzegorza
|
||
Dariusz Odija
Darek, reżyser filmu pornograficznego
|
||
Paweł Burczyk
Biznesmen
|
6,9
|
|
Tomasz Mikołajewski
Biznesmen
|
||
Irena Telesz-Burczyk
Ciotka Kristera
|
||
Mateusz Kuźniak
Operator filmu pornograficznego
|
||
Irena Orłowska | ||
Robert Wabich
Laborant
|
||
Matt Kowalsky
Muzyk
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kamil Król | ||
Krzysztof Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Marek Jaworski
(pomoc techniczna)
|
||
Gerard Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
6,0
|
|
Grzegorz Kołdyj
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stanisław Syrewicz | ||
Kostiumy | Ocena | |
Paulina Pokrzywa | ||
Montaż | Ocena | |
Ewa Smal |
8,0
|
|
Rafał Samborski
(dodatkowy)
|
||
Paweł Krzemiński
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Izabella Wrońska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bogusław Nobel-Nobielski
scenograf
|
||
Marcin Czerwiński
dekorator wnętrz
|
||
Piotr Bernat
scenograf (asystent)
|
||
Agnieszka Beer
scenograf (dodatkowy)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marek Bobowski
dźwięk
|
||
Maciej Kaliński
mikrofoniarz
|
||
Remigiusz Botiuk
mikrofoniarz
|
||
Michał Sobótka
mikrofoniarz
|
||
Bartosz Putkiewicz
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Piotr Bartuszek
dobór obsady
|
||
Kamil Król
operator kamery
|
||
Tadeusz Szymkiewicz
operator kamery (asystent)
|
||
Wiesław Kazimierczak
operator kamery (asystent)
|
||
Jarosław Roszyk
operator kamery (asystent)
|
||
Witold Ozimek
operator kamery (asystent)
|
||
Zbigniew Bończyk
operator kamery (asystent)
|
||
Mateusz Kuźniak
mistrz oświetlenia
|
||
Adrian Tujak
oświetlenie
|
||
Adam Pietrasiak
oświetlenie
|
||
Jacek Tomborek
oświetlenie
|
||
Artur Karbowski
oświetlenie
|
||
Mariusz Szczęsny
oświetlenie
|
||
Piotr Karolak
kierownik planu
|
||
Ewa Kucharska
kolorysta
|
||
Jarosław Sterczewski
kolorysta
|
||
Aleksandra Karolak
kierownik planu
|
||
Maria Grąziewicz
kierownik planu
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…