Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Renny Harlin |
6,9
|
|
Paul Martin Hardesty
(asystent)
|
||
Harry Päiväläinen
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Renny Harlin |
6,9
|
|
Markus Selin | ||
Asta Parikka
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Pamela Walshe
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
John Bevan
(redaktor)
|
||
Steve Weissman
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Markus Selin
producent
|
||
Markus Selin
producent wykonawczy
|
||
Venetia Stevenson
producent wykonawczy
|
||
Debra Mendel
koordynator produkcji (USA)
|
||
Ulla Virtanen
koordynator produkcji (Finlandia)
|
||
Ian Morrison
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mike Norris
Savoy
|
||
Steve Durham
Mitch
|
||
David Coburn
K.C.
|
||
Thalmus Rasulala
Admirał
|
||
Albert Salmi
Emisariusz Stanów Zjednoczonych
|
||
Piita Vuosalmi
Nadja
|
||
Vesa Vierikko
Kapsky
|
||
Ismo Kallio
Zarkov
|
||
Laura Heimo
Irina
|
||
Antti Horko
Cossack
|
||
Pauli Virtanen
Sergei
|
||
Jouni Takamäki
Przesłuchujący
|
||
Inkeri Luoma-Aho
Strażniczka
|
||
Markku Blomqvist
Ojciec Iriny
|
||
Sari Havas
Dziewczyna na przyjęciu
|
||
Marjo Vuollo
Tamara
|
||
Juhani Tuominen
Sprzedawca samochodów
|
||
Renny Harlin
Męski głos z głośników na statku (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
6,9
|
|
Mats Helge
Ksiądz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eero Henttonen
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Henrik Paersch | ||
Jukki Tuura
(główna pomoc techniczna)
|
||
Tarmo Nyholm
(pomoc techniczna)
|
||
Juha Huhtamaa
(pomoc techniczna)
|
||
Jari Wiik
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Richard G. Mitchell | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anja Pekkala | ||
Nick Perry
(garderoba)
|
||
Ritva Orava
(garderoba) (asystent)
|
||
Ritva Harley
(garderoba) (asystent)
|
||
Tuire Pohjola
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Paul Martin Smith |
9,0
|
|
Trevor Holland
(asystent)
|
||
Chris Wyatt
(asystent)
|
||
Alex Denholm
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Richard G. Mitchell
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Tuija Luukkainen
charakteryzator
|
||
Sirpa Östring-Järvinen
charakteryzator
|
||
Suzanne Parker Sanders
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Venetia Stevenson
scenograf
|
||
Torsti Nyholm
dyrektor artystyczny
|
||
Ari Törmä
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kauno Ylivirta
konstruktor dekoracji
|
||
Lauri Orava
konstruktor dekoracji
|
||
Terhi Tammila
główny rekwizytor
|
||
Pekka Pohjolainen
zbrojmistrz
|
||
Tapsa Rantanen
plakacista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ian Voigt
dźwięk
|
||
Shirley Shaw
montaż dźwięku
|
||
Clive Osborne
mikrofoniarz
|
||
Seppo Anttila
mikrofoniarz
|
||
Brian Trenerry
efekty dźwiękowe
|
||
Brigitte Arnold
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Alex Mackie
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dean Humphreys
mikser
|
||
Lionel Strutt
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mats Helge
efekty specjalne
|
||
Osmo Savolainen
efekty specjalne
|
||
Karl von Kugelgen
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Eddie Braun
koordynator kaskaderów
|
||
Florian Schereck
księgowy
|
||
Leena Rautiainen
księgowy (asystent)
|
||
Bob Morones
dobór obsady
|
||
Jussi Jalasti
prowadzący ostrość
|
||
Timo Jalasti
operator kamery (asystent)
|
||
Pertti Mutanen
operator kamery
|
||
Timo Salminen
operator kamery
|
||
Kari Petäjäniemi
fotosista
|
||
Torsti Nyholm
oświetlenie
|
||
Esko Jantunen
oświetlenie
|
||
Petri Mäkinen
oświetlenie (asystent)
|
||
Nina Pajarinen
treser zwierząt
|
||
Marjatta Seulanto
dodatkowy dobór obsady
|
||
Peter Lennard
konsultant (efekty dźwiękowe)
|
||
Timo Nousiainen
kolorysta
|
||
Gary Baxley
kaskader
|
||
Antti Horko
kaskader
|
||
Juha Huhtamaa
kaskader
|
||
Gary Pike
kaskader
|
||
Víctor Quintero
kaskader
|
||
Rapa Ripa
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…