Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Harvey Hart | ||
Ron Bozman
(asystent)
|
||
Deborah L. Marrs
(asystent)
|
||
Nan Bernstein Freed
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Rose Leiman Goldemberg | ||
Producenci | Ocena | |
Bruce S. Pustin
współproducent
|
||
Dick Atkins
producent wykonawczy
|
||
Michael Lepiner
producent wykonawczy
|
||
Penney Finkelman Cox
kierownik produkcji
|
||
Charles Miller
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Erin Gray
Betsy Forrest
|
||
Lori Singer
Jodi Belcher
|
||
Ed Marinaro
Doug Trainer
|
||
Polly Bergen
Marion Carmody
|
||
Ellen Barber
Carol Trainer
|
||
Judith Barcroft
Serena Belcher
|
||
Michael Higgins
Walter Forrest
|
||
Barbara Blackburn
Cindy Springer
|
||
Paul Dumont
Len Bowles
|
||
Albert Stratton
Vincent Conrad
|
||
Kevin Conroy
Stan
|
||
Bill Smitrovich
Jake O'Neill
|
||
Nancy Elizabeth Kammer
Maureen O'Neill
|
||
Kaye Dowd
Mary Forrest
|
||
Michael Cameron
Michael Forrest
|
||
P.J. Benjamin
Ricardo
|
||
Peter Hooten
Tony
|
||
Nancy Everhard
Modelka w czerwonym kapeluszu
|
||
Christina Landman
Charleen
|
||
Eva Johansson
Ingrid
|
||
Karen Lopre
Fiona
|
||
Harriet Hall
Agentka
|
||
Joel Polis
Ted
|
||
Andrea Kessler
Amy
|
||
Marc Vine
Ron
|
||
Philip English
Fernando
|
||
Thomas Beda
Lot
|
||
Morisa Chung
Mai Li
|
||
Mickey Freeman | ||
Rick Lieberman
Fotograf
|
||
Cliff Battuello
Fotograf
|
||
David Varnay
Fotograf
|
||
Jaques Silberstein
Fotograf
|
||
Polly Owen
Modelka
|
||
Donald Palmer
Model
|
||
Blair Laurie Cox
Modelka
|
||
Bonnie Lysohir
Modelka
|
||
Lisanne Falk
Modelka
|
||
Jery Hewitt
Kierowca
|
||
Stacy Edwards
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael J. Davis | ||
Mitchell Andrew Lillian
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert M. Andres
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Brad Fiedel | ||
Kostiumy | Ocena | |
Aude Bronson-Howard | ||
Montaż | Ocena | |
Craig McKay |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
David Forrest
charakteryzator
|
||
Danni Nelson
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Bianchi
scenograf
|
||
Caryl Heller
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gary Alper
mikser
|
||
Neil L. Kaufman
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tom Houghton
operator kamery
|
||
Madelyn Most
operator kamery (asystent)
|
||
John L. Oates
mistrz oświetlenia
|
||
Jonathan Lumley
oświetlenie
|
||
Susan Phelps
dubler: Lori Singer (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…